Grand Fantasia 510 AP

Grand Fantasia 510 AP

Master Mağaza
130,00 ₺
Grand Fantasia 1.030 AP

Grand Fantasia 1.030 AP

Master Mağaza
265,00 ₺
Grand Fantasia 2.100 AP

Grand Fantasia 2.100 AP

Master Mağaza
515,00 ₺
Grand Fantasia 3.240 AP

Grand Fantasia 3.240 AP

Master Mağaza
780,00 ₺
Grand Fantasia 5.500 AP

Grand Fantasia 5.500 AP

Master Mağaza
1.300,00 ₺
Grand Fantasia 8.550 AP

Grand Fantasia 8.550 AP

Master Mağaza
1.970,00 ₺
Grand Fantasia 11.600 AP

Grand Fantasia 11.600 AP

Master Mağaza
2.600,00 ₺

Grand Fantasia Hakkında

X-Legend Entertainment tarafından geliştirilen Grand Fantasia, MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türünde bir oyundur ve 2009 yılında piyasaya çıkışını yapmıştır. Yayınlayıcılığı Aeria Games tarafından üstlenilen Grand Fantasia anime grafikleriyle dikkat çekmektedir. 

Oyun, Fantasia adlı bir açık dünyada geçmektedir ve oyuncular açık dünyada yaratıklarla ve diğer oyuncularla savaşarak karakterlerini geliştirebilmektedirler. Oyuncular görevleri tamamlar, düşmanlarla savaşır, eşya toplarlar ve böylelikle karakterlerini geliştirebilir ve aynı zamanda oyun içi para birimi grand fantasia ap kasabilmektedirler. 

Grand Fantasia web tabanlı ve oynaması tamamıyla ücretsiz bir oyun olsa da oyunculara oyun içi satın alımlar sunmaktadır. Ucuz Grand Fantasia ap satışının adresi GameSatış güvencesiyle siz de dilediğiniz miktarda Grand Fantasia satın ap alabilir, dilediğiniz oyun içi içeriklere ulaşabilirsiniz.

Grand Fantasia AP Nasıl Alınır?

 

GameSatış sayesinde artık Grand Fantasia ap nasıl alınır sorusu tarih oluyor! Siz de Grand Fantasia ap alma ve satma işlemlerini nasıl yapacağını merak eden binlerce oyuncudan biriyseniz tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek Grand Fantasia kategorisinde bulunan dilediğiniz ilandan alışveriş yapabilir, daha sonra hesabınıza giriş yaparak satın almış olduğunuz kodu aktive ederek aplerinizi gönlünüzce harcamaya hemen başlayabilirsiniz. 

Böylelikle uzun saatler sürebilen kasılma işlemiyle uğraşmadan oyun içi içeriklere ulaşabilir, oyun deneyiminizi artırmanın yanı sıra oyundan aldığınız keyfi de ikiye katlayabilirsiniz.

Grand Fantasia AP Fiyatları

 

GameSatış web sitesinin sunduğu fırsatlar sizin de ilginizi çekti ve Grand Fantasia ap almaya karar verdiniz, peki Grand Fantasia AP fiyatları ne kadar? Fiyatlar 95-100 lira gibi fiyatlardan 1850-1900 lira gibi fiyatlara kadar uzanmaktadır. Elbette bu fiyatlar bazı faktörlere göre zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Öncelikle, AP fiyatları, oyuncuların talep arz durumlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Talep yüksek olduğunda, AP fiyatları artabilirken, talep düşük olduğunda fiyatlar düşebilmektedir. 

Bunun yanı sıra, oyun içi etkinlikler ve promosyonlar da AP fiyatlarını etkileyebilir. Ayrıca, Grand Fantasia AP fiyatları döviz kurlarına bağlantılı olarak da değişebilmektedir. Dolayısıyla bulunduğunuz bölgedeki kur değişimleri ile bağlantılı olarak fiyatlarda artış ya da düşüş gözlemleyebilirsiniz.

Grand Fantasia Sıkça Sorulan Sorular

Grand Fantasia AP nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Grand Fantasia kategorisinden ihtiyacınız olan AP ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Grand Fantasia AP satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.