Instagram 250 Takipçi

Instagram 250 Takipçi

Master Mağaza
8,00 ₺
3,25 ₺
Instagram 500 Takipçi

Instagram 500 Takipçi

Master Mağaza
16,00 ₺
6,50 ₺
Instagram 1.000 Takipçi

Instagram 1.000 Takipçi

Master Mağaza
32,00 ₺
13,00 ₺
Instagram 2.500 Takipçi

Instagram 2.500 Takipçi

Master Mağaza
80,00 ₺
32,50 ₺
Instagram 5.000 Takipçi

Instagram 5.000 Takipçi

Master Mağaza
160,00 ₺
64,99 ₺
Instagram 10.000 Takipçi

Instagram 10.000 Takipçi

Master Mağaza
320,00 ₺
129,98 ₺

Instagram Takipçi Hakkında

Instagram Takipçi Boost satın alarak popülerliğinizi ve etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Instagram Takipçi Boost, hesabınızdaki takipçi sayısının artmasına yaramaktadır. Bu sayede İnstagram hesabınız ile çok daha fazla kişiye ulaşabilir ve etkileşim sağlayabilirsiniz. Instagram Takipçi Boost ile takipçileriniz hesabınıza random olarak gelmektedir. Instagram takipçi satın aldığınızda, takipçi sayılarınızda %0-5 oranında azalma gerçekleşebilir. 


Ne Kadar Instagram Takipçi Alabilirim?


Instagram takipçi satın almanızın herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. GameSatış üzerinden satın alacağınız Instagram takipçi sayıları şu şekildedir:
 

  • Instagram 250 Takipçi
  • Instagram 500 Takipçi
  • Instagram 1000 Takipçi
  • Instagram 2500 Takipçi
  • Instagram 5000 Takipçi
  • Instagram 10000 Takipçi


Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?


Instagram takipçi satın alım siteleri bunun en uygun örneğidir. Instagram takipçi artık internet üzerinden de erişilebilir durumda. Bunun için Instagram takipçi sayılarını arttırmak isteyen kullanıcılar, Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazarı olan GameSatış sitesi üzerinden takipçi satın alabiliyorlar.


Instagram Takipçi Satın Almak İşe Yarıyor Mu?


Instagram, insanların son zamanlarda en çok iletişim ve etkileşim halinde olduğu bie platform olduğundan takipçi sayısı çok önemlidir. GameSatış üzerinden Instagram takipçi satın alarak Instagram hesabınızın ne kadar yükseleceğini gelen takipçilerinizle fark edebilirsiniz. Instagram takipçi satın alma, hesabınız için oldukça etkili olacaktır.

Instagram Takipçi Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Takipçi Ne Demek?

Instagram takipçi, Instagram uygulaması hesabı bulunan kullanıcılara verilen isimdir. Instagram uygulaması içerisinde kullanıcıların paylaşımlarından haberdar olmak, iletişim kurmak, gönderileri beğenmek ve hikayeleri izlemek için birbirlerini takip eden üyelere denir.

Instagram Takipçi Nasıl Artırılır?

Instagram uygulaması üzerinde büyümek isteyen hesapların en çok merak ettiği soru "Instagram Takipçi Nasıl Artırılır?" sorusu oluyor. Instagram takipçi sayısı artırma sanıldığı kadar zor değildir. Eğer kısa zaman içerisinde büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyorsanız, GameSatış Sosyal Medya Boost'larından faydalanmanız gerekir. Instagram takipçi satın al işlemi ile dilediğiniz takipçi sayısına en kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Instagram 1000 Takipçi Nasıl Yapılır?

Instagram 1000 takipçi yapma sanıldığı kadar zor değildir. GameSatış 1000 takipçi satın alarak, Instagram hesabınızı en kısa sürede 1000 takipçiye ulaştırabilirsiniz.

Instagram 1B Takipçi Ne Demek?

Instagram üzerinde sıklıkla karşılaştığımız "B" ve "MN" harfleri aslında bize takipçi sayısının ne kadar olduğunu göstermektedir. "B" harfı "Bin" demektir. Örneğin; bir Instagram hesabının profiline girdiğinizde "1B" yazısını görüyorsanız, bu o hesabın  bin takipçisi olduğu anlamına gelmektedir. "MN" ise "Milyon" demektir. Örneğin; "5MN" yazısını görüyorsanız, bu o hesabın 5 milyon takipçisi olduğu anlamına gelmektedir.

Instagram'da Mavi Tik Almak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Öncelikle Instagram Mavi Tik nedir sorusuna değinelim. Instagram Mavi Tik (asıl adı Instagram Account Verification Badge olarak bilinmektedir) hesabın doğrulanmış bir profil olduğunu göstermektedir. Genellikle çoğu insan tarafından bilinen ve tanınan insanların hesaplarında mavi tike rastlamamızın sebebi de budur. Peki Instagram mavi tik almak için kaç takipçi olmamız gerekiyor? Instagram'da mavi tik alabilmeniz için, en az 10.000 takipçi sayısına ulaşmanız gerekiyor.

İnstagram Takipçi Boost aldıktan sonra takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

İnstagram Takipçi satın aldığınızda, takipçi sayılarınızda %0-5 oranında azalma gerçekleşir.