Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus

Master Mağaza
15,00 ₺
Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus

Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus

Master Mağaza
24,00 ₺
Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus

Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus

Master Mağaza
48,00 ₺
Legend Online 1500 Elmas + 150 Bonus

Legend Online 1500 Elmas + 150 Bonus

Master Mağaza
120,00 ₺
Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus

Master Mağaza
240,00 ₺
Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus

Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus

Master Mağaza
600,00 ₺

Legend Online Elmas Hakkında

Legend Online, ilk kez 2012 yılında yayınlanan, tarayıcı üzerinden ve mobil platformlarda oynanabilen bir MMORPG (Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma) oyunudur. Oyunda diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi farklı karakterlerin seçilip, birçok savaş ve görevde yer alınarak, deneyim puanı kazanılması amaçlanmaktadır. Oyuncular karakterlerini, itemlerini ve etkileşimde bulunabilecekleri birçok içeriği geliştirerek oyun deneyimlerini arttırmaktadırlar. 

Legend Online Elmas, oyuncuların oyun içi satın almalar yapabilmesi için Legend Online’da kullandığı sanal bir para birimidir. Legend Online Elmas satın alarak uzun saatler sürebilen “grind” yani kasılma ile uğraşmadan dilediğiniz itemlere sahip olabilir, hızlı bir şekilde seviye atlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Legend Online Elmas Nasıl Alınır?

 

GameSatış sayesinde artık legend online elmas yükleme çok kolay! Tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girmek ve ardından bütçenize uygun Legend Online elmas satış ilanlarından dilediğiniz miktarda elması içeren Legend Online Epin alışverişi yapmak! 

Böylelikle oyun içi satın alımlarda ödeyeceğiniz miktarlara kıyasla daha düşük bir ücret ödeyerek daha fazla Legend Online elmas sahibi olabilir, legend online ucuz elmas fırsatlarının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, sitede yapacağınız Legend Online elmas satın alma işlemlerinden bazı bonus elmaslar da kazanabilir, cüzi miktarlar ödeyerek elmasa doyabilirsiniz.

Legend Online Elmas Fiyatları

 

Legend Online elmas fiyatları, oyunu oynayan ve oyun deneyimlerini artırmak için legend online elmas satın almak isteyen oyuncular tarafından merak edilmektedir. Legend online elmas fiyatları satın alınan pakete ve ödeme yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, legend online elmas alırken kredi kartı veya banka kartı ile yapacağınız mobil ödemeye kıyasla daha pahalı olabilir. Ayrıca, paket içeriği arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Dolayısıyla, legend online elması ucuza almak için GameSatış güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz!

Legend Online Elmas Nasıl Yüklenir?

 

Legend Online elmas yükleme işlemi de oldukça basittir. Oyuna giriş yaptıktan sonra "Market" bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra burada yer alan "Epin" bölümüne tıkladığınızda, karşınıza kod girmek için bir alan çıkacaktır. GameSatış web sitesinden yapmış olduğunuz alışveriş sonucu elde ettiğiniz kodu girdikten sonra elmaslarınız hesabınıza gelecektir.

Legend Online Elmas Sıkça Sorulan Sorular

Legend Online Ödül Kodu Nasıl Alınır?

Legend Online Ödül Kodu Nereden Alınır? Legend Online Ödül Kodu Ne İşe Yarar? Sorularınıza şöyle cevap verebiliriz;
 
Legend Online ödül kodunu alabilmek için oyuna giriş yapıp, oyun içerisinde bulunan ödül kodu al butonuna tıklayabilirsiniz. Bu özelliği bir kereye mahsus kullanabilirsiniz.
 

Legend Online Elmas Ne İşe Yarar?

Legend Online çok oyunculu tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyun olduğu ve sizinle beraber mücadahale eden bir çok farklı oyuncu olduğu için rakiplerinizden bir adım önce geçmek için GameSatış üzerinden Legend Online Elmas satın alabilirsiniz. 

Legend Online Elmas nereden alınır?

Ucuz Legend Online Elmas GameSatış üzerinden alınır. Sizin için en uygun Legend Online Elmas miktarını seçtikten sonra satın alarak, nasıl yüklenir butonu üzerinden yükleme adımlarını takip edebilir rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Legend Online Elmas Fiyatları Nedir?

Legend Online Elmas fiyatları GameSatış üzerinde şu şekildedir;
 
Legend Online 150 +15 Elmas - 11,80 ₺
Legend Online 300+30 Elmas -23,60 ₺
Legend Online 600+60 Elmas - 47,20 ₺
Legend Online 1500+150 Elmas - 118,00 ₺
Legend Online 3000+300 Elmas - 236,00 ₺
Legend Online 7500+750 Elmas - 590,00 ₺
 
GameSatış üzerinden en ucuz Legend Online Elmas al!