Oyun Hakkında

Legend Online Reborn 
Oasis Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur.
İlk olarak Facebook üzerinden kullanıcılarla buluşan oyun artık kendi web sayfası üzerinden de oynanabiliyor. MMORPG ögelerinin stratejiyle buluştuğu Legend Online‘da hem sahip olduğunuz şehri hem de karakterinizi ve askerlerinizi geliştiriyorsunuz.
Legend Online hızlı giriş uygulamasını kullanarak Legend Online‘ı masaüstünüzden de oynayabilirsiniz.Kendi halinde bir savaşçı olarak başladığınız oyuna esir düşmüş bir rahibeyi ve savaş halindeki bir şehri kurtararak kudretli bir lord olarak devam ediyorsunuz. Bu süreçten sonra kahramanınızla birlikte şehrinizi de geliştirmeniz gerekiyor.
Şehrinizde yer alan askerleri katıldığınız savaşlarda yanınıza alabiliyorsunuz. Bu askerler savaş düzeninde bir taraftan rakibin saldırılarını göğüsleyip darbe almanızı engellerken diğer taraftan saldırılar yaparak rakibinizi yenmenize yardımcı oluyor.
Oyunda ilerlemenizde büyük önemi olan bu askerleri teknoloji araştırmalarını tamamlayarak daha güçlü hale getirmeniz de mümkün. Legend Online‘da görev yapmaktan sıkıldığınızda yeteneklerinizi sınayıp stres atabileceğiniz zindanlar da bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde yapılan etkinlikler sayesinde hem çeşitli ödüller kazanabiliyor hem de daha kahramanınızı daha hızlı geliştirebiliyorsunuz.
Kolay oynanabilirliğiyle oyuncuların beğenisi toplayan Legend Online, gereksiz sınırlandırmalarıyla ise olumsuz not alıyor.
 

tşkler
26/06/2018
anında teslimat
26/06/2018
Anında teslimat
20/06/2018
Sorunsuz teslimat
08/06/2018
YETERRLİ OLMASADA BONUSU GUZEL
24/05/2018
güvence hızlı teslimat
26/04/2018
GameSatış
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Hızlı teslimat teşekkürler.
19/04/2018
Toplam 7 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları