Mobile Legends 24 Elmas

Mobile Legends 24 Elmas

Master Mağaza
5,10 ₺
4,82 ₺
Mobile Legends 44 Elmas

Mobile Legends 44 Elmas

Master Mağaza
8,16 ₺
7,70 ₺
Mobile Legends 88 Elmas

Mobile Legends 88 Elmas

Master Mağaza
16,32 ₺
15,40 ₺
Mobile Legends 133 Elmas

Mobile Legends 133 Elmas

Master Mağaza
24,47 ₺
23,10 ₺
Mobile Legends 221 Elmas

Mobile Legends 221 Elmas

Master Mağaza
40,53 ₺
38,25 ₺
Mobile Legends 494 Elmas

Mobile Legends 494 Elmas

Master Mağaza
91,05 ₺
86,00 ₺
Mobile Legends 1041 Elmas

Mobile Legends 1041 Elmas

Master Mağaza
188,96 ₺
179,00 ₺
Mobile Legends 2645 Elmas

Mobile Legends 2645 Elmas

Master Mağaza
473,17 ₺
448,00 ₺
Mobile Legends 6146 Elmas

Mobile Legends 6146 Elmas

Master Mağaza
1.081,54 ₺
1.024,00 ₺
Twilight Pass

Twilight Pass

Master Mağaza
110,00 ₺
104,15 ₺
Mobile Legends Elmas 25 TL Google Play

Mobile Legends Elmas 25 TL Google Play

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
Mobile Legends Elmas 50 TL Google Play

Mobile Legends Elmas 50 TL Google Play

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
Mobile Legends Elmas 100 TL Google Play

Mobile Legends Elmas 100 TL Google Play

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
Mobile Legends Elmas 25 TL Apple Store

Mobile Legends Elmas 25 TL Apple Store

Master Mağaza
25,00 ₺
24,88 ₺
Mobile Legends Elmas 50 TL Apple Store

Mobile Legends Elmas 50 TL Apple Store

Master Mağaza
50,00 ₺
49,75 ₺

Mobile Legends Hakkında

Mobile Legends her ne kadar diğer popüler birçok çevrimiçi çok oyunculu savaş oyununa göre daha yeni hayatımıza girmiş gibi görünse de kısa sürede popüler bir oyun olmayı başarmış konumdadır. Moonton tarafından geliştirilmiş olan oyun Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda başarılı bir şekilde oynanabilmektedir. Oyun ilk olarak 11 Temmuz 2016 yılında karşımıza çıkmış olduğu gibi zaman içerisinde kendisini geliştirerek oyun severlere tam olarak hitap etmeyi başarmış konumdadır. Oyun mobil cihazlarda başarılı bir şekilde oynanabildiği gibi internete bağlı olduğunuz zaman hem Android hem de iOS cihazlarınızdan rahatlıkla oynanabilmektedir.

Mobile Legends Nasıl Oynanır?

Mobil oyunları oynayacağınız evrede özellikle nasıl oynanmakta olduğuna merak edersiniz. Mobile Legends oynamak isteyen kişiler ise oyunun kurgusunu ve nasıl oynanmakta olduğunu merak etmektedir. Oyunu oynama sırasında sizlere sunulan senaryo ve oynanma şekli şu şekildedir:

 • Sizlere oyuna başladığınız zaman bir harita verilmektedir.
 • 5 kişiden oluşan iki takım olarak oynana başlanmaktadır.
 • İki takımın da ilk amacı kendilerine verilmekte olan üsleri korumaktır.
 • Takımlar kendi üslerini korurken karşı takımın üssünü ise yok etmek için saldırı düzenler.
 • Hangi takım kartı takımın üssünü ilk yok ederse o takım oyunu kazanmaktadır.
 • Size verilen kahramanınızla beraber orman yaratıklarını ve minyonları kesmeniz gerekir.
 • Mobile legends elmas ile skinler alabilirsiniz.

Mobile legends code kullanmanız durumunda çeşitli skinler satın alarak, kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Oyun kodlarını kendiniz kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda hediye de edebilirsiniz. Mobile Legends tr hesaplarının sayısının artmasıyla beraber oyunu oynarken kendi ekibinizi kurarken herhangi bir sorun yaşamaz ve sizin gibi güçlü rakiplerle karşılaşabilme imkanına sahip olursunuz.

Mobile Legends Elmas Nedir?

Mobile Legends Türkiye lokasyonundan oyunlarınızı oynayacağınız evrede hesabınızı daha fazla geliştirerek kahramanınıza daha fazla kostüm edinebilirsiniz. Mobile legends kod ile oyundaki imkanları daha iyi bir şekilde değerlendirebilmeniz mümkündür. Oyun içerisinde alışveriş yapacak olan kişiler ise bu noktada oyunun para birimi olan elmasları kullanması gerekmektedir. Mobile legends elmas alma yoluna giderek hesabınıza para yükleyebilir ve oyun içerisinde sizlere sunulan çeşitli skinleri satın alabilirsiniz. Elmas alımlarınızı oyun içerisinden gerçekleştirebileceğiniz gibi sizlere özellikle elmasları daha uygun sunmakta olan siteler üzerinden de almak isteyebilirsiniz. Bu noktada sitemiz sizlere en uygun fiyatlar üzerinden elmas sunmaya özen göstermektedir.

Mobile Legends Elmas Fiyatları

Mobile legends ucuza elmas almak isteyen kişiler kendilerine bu elmasları güvenilir ve en uygun fiyatlar üzerinden sunmakta olan siteleri araştırmaktadır. Mobile Legends elmas satın al işlemlerini yapmak isteyen kişiler için sunmuş olduğumuz ücretler şu şekildedir:

 • ML 16 elmas: 2,88 TL
 • ML 44 elmas: 7,70 TL
 • ML 88 elmas: 15,40 TL
 • ML 133 elmas: 23,10 TL
 • ML 221 elmas: 38,25 TL
 • ML 494 elmas: 86,00 TL
 • ML 1041 elmas: 179,00 TL
 • ML 2645 elmas: 448,00 TL
 • ML 6146 elmas: 1024,00 TL

Mobile Legends ucuz elmas almak isteyen kişiler sitemiz üzerinden siparişlerini yerine getirebilmektedir. Sitemizde sizlere her zaman normal fiyatının altında kampanyalı fiyatlarla elmas sunmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda hızlı teslimat özeliğimiz bulunduğundan dolayı siparişleriniz hemen teslim edilir. Mobile Legengs Bang Bang oynayacağınız sırada bu elmaslarla beraber oyun içerisinde satın alma işlemleri yaparak hesabınızı kostümlerle ve oyun içi içeriklerle doldurma imkanına sahip olursunuz.

Mobile Legends Elmas Nasıl Alınır?

Mobile Legends elmas kodu alma imkanınız da bulunmaktadır. Bu elmas kodunu siz kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda hediye etme yoluna da gidebilmeniz mümkündür. Mobile Legends elmas almak isteyen kişiler alımlarını yerine getirebilme adına sitemiz üzerinden en kısa süre içerisinde siparişlerini verebilmektedir. Mobil Legends ucuz elmas almak için takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Sitemizde hesap oluşturmadığınız takdirde ilk olarak hesabınızı oluşturmanız gerekir.
 • Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapmalısınız.
 • Elmas seçeneklerimiz arasından birisini sepetinize ekledikten sonra siparişlerinizi ödemenizi yaparak tamamlayabilirsiniz.

Mobil Legends elmas kodu arasından birisini tercih edeceğiniz evrede sizlere sunduğumuz elmas kodlarının siparişlerini gerçekleştirerek hemen hesabınıza yüklemesini sağlayabilmeniz mümkündür.

Mobile Legends Hesap Satma

Mobil Legends Türkiye oyunlarınızı oynadığınız noktada hesabınızdaki seviyeniz ilerlediği zaman ve hesabınızı nakde çevirmek istediğinizde hesabınızı satma yoluna gitmeniz mümkündür. Sitemizden elmas satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda hesabınızı satma yoluna da gidebilirsiniz. Mobil Legends oynarken hesabınızın seviyesi ne kadar yüksekse ve ne kadar fazla galibiyet aldıysanız hesabınızı o kadar yüksek ücretler üzerinden satabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra hesabınızda bulunmakta olan skinler de çok önemlidir. Sitemiz üzerinden hesabınızın satışlarını hemen gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Mağaza sistemiyle hizmet vermiş olduğumuz için hesap satıcılarıyla alıcılarını aynı ortamda başarılı bir şekilde buluşturmaya dikkat ediyoruz.

Mobile Legends Hesap Alma

Mobile Legends Hesap satış işlemlerinizi sitemizden yerine getirebileceğiniz gibi aynı zamanda hesap alma işlemlerinizi de sitemizden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Mobil Legend kod alımı gibi alışverişleriniz en kısa süre içerisinde onaylanmakta olduğumuz gibi hesap alım ve satımlarınız sırasında da sizlere sorunsuz destek veriyoruz. Mobile Legends bang bang hesap alımlarınızı yapacağınız sırada sizlere farklı ödeme yöntemlerini de sunmaya ayrıca dikkat ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

 • Kredi kartı ile ödeme
 • Banka transferi ile ödeme
 • Innial kart ile ödeme
 • Mobil ödeme

Bu ödeme yöntemleri arasından sizin için en uygun olanını tercih ederek herhangi bir ürünü sipariş verebilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetlerimiz siparişlerinize destek sağlama adına sizlere sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında kesintisiz destek sağlar. Mobile Legends code alımlarınız gibi alımlarınızda da işlemleriniz bu süreç içerisinde tamamlanabilmektedir. Bütün siparişlerinizi sitemizden 3D Secure ve SSL sertifikasıyla gerçekleştirebileceğiniz gibi siparişlerinizden yana sizlere herhangi bir sorun da çıkarılmamaktadır.

Mobile Legends Ligleri

Oyunların senaryoları, oynanma modları değişim gösterebildiği gibi liglerle oynanmakta olan oyunlar da yer almaktadır. Mobile Legends bünyesinde ise müşterilerine çeşitli ligler sunarak hizmet vermektedir. Oyunu oynadığınız sırada sizlere sunulmakta olan 7 tane lig bulunuyor. Sizlere sunulan ligler ise şu şekildedir:

 • Savaşçı
 • Elit
 • Usta
 • Büyük Usta
 • Epik
 • Efsane
 • Mistik

Oyunda yer almakta olan bu 7 ligde derecelere göre dahil olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ligler ise en düşük liglerden başlanarak sıralanmıştır. Oyundaki seviyeniz artış gösterdiği takdirde geçeceğiniz ligler de yükselmektedir. Bu şekilde karşılaşacağınız rakiplerinizin de daha kaliteli takımlardan oluşmasını sağlamaktadır. Liglerde yükselebilme adına sizlere verilmekte olan görevlerinizi eksiksiz tamamlamış olmanız ciddi önem arz ederken bunun yanı sıra girdiğiniz maçlardan da galip ayrılmanız çok önemlidir. Oyunda seviyesini yükseltmek isteyen ve daha güçlü takımlarla karşılaşmak isteyen kişiler sitemiz üzerinden ileri seviyelerde yer alan hesapları satın alma yoluna da gidebilmektedir.

Mobile Legends Sıkça Sorulan Sorular

Mobile Legends Ekip nasıl kurulur?

Mobile Legends Ekip nasıl kurulur sorusunun yanıtı için:

 

 1. Sağ altta yer alan kişi simgelerinin yanındaki kılıç simgesine basın.
 2. Açılan pencereden “Ekip Oluştur”a tıklayın.
 3. Ekip ismi, kısa ekip ismi ve bildiri kısımlarını doldurun.
 4. Bölgenizi seçin.
 5. 199 Elmas karşılığında “Oluştur” butonuna basın.

 

Birlikte oynamak istediği kişilerle ekip kurmak isteyen 20 seviye üzeri kişiler en fazla 9 kişiden oluşan ekip kurabilirler. Kurucu kişi otomatik olarak ekip lideri olur.

Mobile Legends Ekibe nasıl katılırım?

Mobile Legends Ekibe nasıl katılırım sorusuna yanıt arayanlar, sağ alttaki arkadaş ekleme butonunun sağında yer alan kılıç simgesine tıklayarak başlayabilirler. Ardından: 

 

 1. Açılan pencereden “Aktif Ekip” simgesi seçilir.
 2. “Oyuncular” bölümünde yer alan kişi sayılarına bakılır ve oyuncu alabilen bir ekibe tıklanır.
 3. “Daha fazla” butonuna tıklanır.
 4. Açılan pencerede “Üye” butonuna tıklanır.
 5. “Uygula” denir ve katılım talebi lidere yollanmış olur.

 

Ayrıca birisi sizi ekibine davet ettiyse Ekip penceresinde yer alan “Davetler” ksımından görüntüleyebilir ve eğer istiyorsanız davet edildiğiniz ekibe katılabilirsiniz.

Mobile Legends 1v1 nasıl kurulur?

Mobile Legends 1v1 nasıl kurulur sorusunun yanıtı için:

 

 1. Oyunun ana ekranındaki harita seçeneklerinden “Özel” seçilir.
 2. Açılan pencereden Kulüp, Klasik veya Seçim Aşaması seçeneklerinden biri seçilir.
 3. Buradan arkadaşınızı karşı takıma vererek 1v1 oluşturabilirsiniz.

 

Arkadaşlarınızla 1v1 atmak istediğinizde yukarıdaki maddeleri takip ederek kolayca 1v1 kurabilirsiniz. Özel modda oynarken oyunda herhangi bir ödül kazanamazsınız.

Mobile Legends Büyü Vampiri nedir?

Mobile Legends Büyü Vampiri +70 büyü gücü +700 can verir. Mobile Legends Büyü Vampiri nedir sorusunun yanıtı Mobile Legends Bang Bang oyuncuları tarafından yanıtı merak edilenler arasındadır. Büyü Vampiri kullanım sebebi ise oyunda kasılmış kahramanlara savaş sırasında anlık HP (Health Points) yani can yüklemesi yapmak olacaktır. Bunun yanı sıra ilk yeteneğiniz yardımıyla ölmeden ana saldırılardan sıyrılıp yeniden savaşa dahil olabilirsiniz.

Mobile Legends Yerel Sıralama nedir?

Yerel sıralama, Sunucu Sıralaması’dır. Oyundaki yüzlerce rastgele sunucunun kendi içindeki sıralamalarını ifade eden bölümdür. Görmek için:

 

 1. Alttaki menülerden “Liderlik Tablosu”nu açın.
 2. Açılan pencerede “Kahramanlar”a tıklayın.
 3. Tümü, Tank, Savaşçı, Suikastçı, Nişancı, Büyücü, Destek seçeneklerinden görmek istediğinize tıklayın ve ardından kişi ismine tıklayın.
 4. Kişiye ait Yerel Sıralama sağda açılan profil penceresinde görülecektir.
 5. Aksiyon Sıralaması seçeneğinden Global’de ilk 100’e girenleri görebilirsiniz.

 

Yukarıda anlatıldığı biçimde Yerel Sıralama buradan görülebilir. Mobile Legends yerel sıralama nedir konusunda menünün sağında yer alan Sunucu’yu seçerseniz kendi sunucunuzdaki ilk 100’ü görebilirsiniz.

Mobile Legends hangi karakteri almalıyım?

Mobile Legends hangi karakteri almalıyım sorusunun en iyi yanıtlarından birini kendinize göre seçebilirsiniz:

 • Gusion: Birebir mücadelelerde harikalar yaratır.
 • Harith: Eşyalar dikkatli seçildiğinde tank özelliği gösteren bir ölüm makinesi.
 • Badang: Yakalar, kaçar, birebirde avlar! Onu bir tanka bile dönüştürebilirsiniz.
 • Hanzo: Meta ne kadar değişirse değişsin o en iyilerden biri olmaya devam edecek! Suikastin kralıdır kendileri.

Mobile Legends kaç GB?

Mobile Legends kaç GB sorusunun yanıtı Google Play Store için 104 MB, App Store için 399 MB şeklindedir. Mobile Legends kaç MB yer kaplar sorusu oyuna yeni başlayacak kişileri ilgilendirebilmektedir. Mobile Legends ne kadar yer kaplıyor sorusu, bu muhteşem oyuna başlamak isteyen fakat telefonunda yeterli yer olup olmadığını kontrol edenler için Andrid ve IOS için yukarıda verildiği gibidir.

Mobile Legends oyun içi indirme kaç MB?

Mobile Legends maç başı 20 - 25 MB internet harcar. Mobile Legends oyun ıcı indirme kaç MB sorumuzun bu yanıtının sesli sohbet kapalı olduğunda bu şekilde olduğunun altını çizelim. Sesli sohbet açık olduğunda Mobil Legends kaç MB internet yer sorusuna verdiğimiz yanıttaki MB miktarı artacaktır. Mobil Legends ne kadar internet yer diye araştırdığınızda, günde 4 maç yaparsanız ortalama 100 MB internetinizin gideceği yanıtını alırsınız. Mobile Legends kaç MB yer sorunuzun yanıtı oldukça makuldür.

Mobile Legends Kaynaklar nasıl indirilir?

Mobile Legends kaynaklar oyunun başında otomatik olarak indirilir. Mobile Legends kaynaklar nasıl indirilir konusunda oyuncular çeşitli problemlerle karşılaşabilmekte ve çözüm arayışına yönelmektedirler. Kaynaklar yüklenirken oyunun donup kalması ve kaynakların yüklenmemesi sorununun çözümü için:

 1. Telefonunuzun Ayarlar menüsüne gidin.
 2. Buradan Uygulamalar menüsünü açın.
 3. Mobile Legends’ı bulun.
 4. Bulduktan sonra Önbelleği Temizle butonuna basın.
 5. Artık Kaynaklar'ı sorunsuzca indirebilirsiniz.

Mobile Legends ADC ne demek?

Mobile Legends ADC, Attack Damage Carry yani Saldırı Gücü Taşıyıcı anlamına gelen oyun terimini ifade eder. Mobile Legends ADC ne demek sorusu, MOBA türündeki oyunlar için genel manada aynı anlama gelmektedir. ADC’nin tam anlamı ise; alt koridorda çoğunlukla uzak mesafeden düz taarruzlar şeklinde oynayarak takımının esas saldırı hasarını yaratan şampiyonlardan bahsetmektedir.

Mobile Legends Uzakdoğu Savaşçıları hangileri?

Mobile Legends Uzakdoğu Savaşçıları hangileri sorusunun yanıtı 4 isimden oluşur. Bunlar:

 • Ejder’in Oğlu
 • Gizemli Kaplumbağa
 • Mavi İspinoz
 • Agile Kaplanı

Mobil oyunlar dünya çapında en fazla tercih edilen oyun türlerinden birisi çünkü taşınabilir cihazları birer oyun alanına çevirebiliyorlar. Online mobil oyun üreticileri ise her gün değişik fikirleri bu ekranda hayata geçiriyorlar. Mobile Legends’ın büyülü dünyası da bizleri cezbetmeye devam ediyor.

Mobile Legends hangi ülkenin oyunu?

Mobile Legends Çin menşeli bir oyun. Türkiye’deki oyuncular tarafından oldukça merak edilen Mobile Legends hangi ülkenin oyunu sorusu internette sıklıkla aranıyor. Oyun, merkezi Şangay’da bulunan Çinli video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Moonton tarafından 11 Temmuz 2016 tarihinde oyunseverlerle buluşturulmuştur. Mobile Legends, MOBA türündeki oyunlardandır. Oyun iki takımın karşılaşması şeklinde oynanır ve her iki takım da beşer kişiden meydana gelir.

Mobile Legends kaç kişi oynuyor?

Mobile Legends oyununu oynayan yaklaşık 400 milyon kişi olduğu tahmin edilmektedir. Oyunların indirilme ve oyuncu sayılarını merak eden kullanıcılar internette Mobile Legends kaç kişi oynuyor sorusunu aratmaktadır. 2018 yılında oyun Mobil Legends kaç kişi oynuyor konusuna ışık tutmak adına kendi Facebook hesabından 100 milyon indirme sayısını paylaşmıştır. O tarihten bu yana oyun tarafından başka bir açıklama yapılmamıştır fakat App Store’daki 184 milyon puanlama ve Google Play Store’daki 100 milyon üzeri indirme sayıları bize 400 milyon gibi bir sayıyı işaret etmektedir.

Mobile Legends nedir?

Mobile Legends MOBA türünde ücretsiz bir mobil oyun ve emülatör aracılığıyla bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. Mobile Legends hakkında internette araştırma yapan oyun tutkunlarının sıkça Mobile Legends nedir sorusunu aradığını görüyoruz. Mobile Legends nasıl bir oyun konusuna gelecek olursak, beşer kişiden oluşan iki takım oyunda karşı karşıya geliyor ve üst, orta ve alt koridorlarda birbirleriyle karşılaşıyorlar. Mobile Legends nasıl oyun dendiğinde ayrıca rakibin ana kulesinin yıkılmasının kazanmak için zorunluluk olduğu bir oyun diyebiliriz. Mobil Legends nedir konusunda ayrıca oyunda hızlı olmalı ve pratik kararlar alınması gereken bir oyun diyebiliriz. Mobil Legends nasıl bir oyun diye sorulduğunda Tank, Savaşçı, Suikastçı, Büyücü, Nişancı ve Destek türünde kahramanların oyunda var olduğunun da altını çizelim.

Mobile Legends PC nasıl indirilir?

Mobile Legends bilgisayara BlueStacks adlı emülatör yardımıyla indirilir. Aşağıda verdiğimiz adımları takip ederek oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz:

 1. Bilgisayarınıza BlueStacks indirin ve programı kurun.
 2. Google ile giriş yaparak Play Store’a giriş yapın.
 3. Google Play Store içinden Mobile Legends: Bang Bang araması yapın.
 4. İndir’e basın.

Mobile Legends Hibrit Etkisi nedir?

Mobile Legends Hibrit Etkisi hem AP (Ability Power) hem de AD (Attack Damage) anlamına gelir. Mobile Legends hibrit etkisi nedir sorusunun yanıtı; AD, saldırı gücü anlamına gelen terimdir. AP ise yetenek gücü manasına gelmektedir. Hibrit Etkisi ile bu özellikleri artırmak mümkündür. Fiziksel ve büyü hasarını aynı anda verebilen efsaneler için kullanılır.

Mobile Legends Sunucu Sıralaması nedir?

Sunucu Sıralama, oyundaki çok sayıda rastgele sunucunun kendi sıralamalarını ifade eder. Görmek için:

 

 1. Oyunun alt kısmındaki menülerden “Liderlik Tablosu”nu açın.
 2. Açılan sekmede “Kahramanlar”a basın.
 3. Tümü, Tank, Savaşçı, Suikastçı, Nişancı, Büyücü, Destek sekmelerinden görmek istediğinize tıklayın ve ardından kişi ismine tıklayın.
 4. Kişiye ait Sunucu Sıralaması sağda açılan profil kısmında görülecektir.
 5. Aksiyon Sıralaması bölümündenn Global’de ilk 100'de olanları görebilirsiniz.

 

Yukarıda anlatıldığı biçimde Sunucu Sıralaması bu kısımdan görülebilir. Mobile Legends Sunucu Sıralaması nedir konusunda menünün sağında yer alan Sunucu’yu seçerseniz kendi sunucunuzdaki ilk 100’ü görebilirsiniz.

Mobile Legends Usta Çırak nasıl yapılır?

Mobile Legends Usta Çırak nasıl yapılır sorusuna yanıt vermemiz gerekirse bunları birkaç maddede toparlayabiliriz:

Çırak aramalısınız. 
Çırak aramak için seviyenizin 8 - 30 arası olması şartı vardır. 
Çırak sayısının önemi vardır. Maksimum izin verilen çırak sayısında olmaması gerekir. 
Çırağınız olacak potansiyel oyuncunun sıralaması, sizin mevcut liginizden en az 1 lig aşağıda olmalıdır.

Mobile Legends KDA nedir?

Mobile Legends KDA nedir sorusunun yanıtı genel olarak tüm oyunlarda olduğu gibi “Kill, Death, Assist” yani “Leş, Ölüm, Asist” anlamına gelen bir terimdir. Skorlu oynanan oyunlarda birini öldürdüğünüz takdirde skor almış olursunuz. Birini öldürmeye yardım ettiğiniz zamanlarda ise asist alırsınız. Öldüğünüz zamanlarda ise bu istatistik ölüm hanenizde yer alır. Leş ve asist sayılarınızın totali ölüm sayınıza bölündüğünde ise KDA oranınız ortaya çıkar. KDA oranının iyi oyunda size oyunda başarı sağlayacaktır.

Mobile Legends Bang Bang nasıl oynanır?

Mobile Legends Bang Bang telefondan ya da emülatör yardımıyla bilgisayardan oynanır. Mobile Legends Bang Bang nasıl oynanır dendiğinde, beşer kişilik takımlarla oynanan oyunda karşı takımın kulelerini yıkma amacı vardır diyebiliriz. Mobil Legends nasıl oynanır konusuna devam ederken oyunun para biriminin Elmas olduğunu söyleyebiliriz. Elmas ile oyunda Skin alışverişi yapabilirsiniz. Oyun MOBA türündedir.

Mobile Legends Ünvan nasıl alınır?

Mobile Legends ünvan, kahraman puanı kimin fazlaysa ona göre verilir. Mobile Legends ünvan nasıl alınır sorusuna yanıt verirken yerel sıralamanızın da öneminin olduğunu vurgulamak gerekir. Mobile Legends Bang Bang yerel sıralamaları yapıldığı esnada oyuncular bölgelerini korumak durumundadır. Buradaki sıralamalar bvaşlangıç, orta ve gelişmiş olarak adlandırılır. Tüm sezon sonlarında kahraman puanınızdan eksiltirler.

Mobile Legends Odette nasıl alınır?

Mobile Legends Odette, Kahraman Parçası Mağaza Takası yoluyla alınır. Satın alınamaz özel kahraman statüsündedir ve almak için 7 görev aşamasını yerine getirmeniz gerekir. Bu görevler oyunun başında başlar. Mobile Legends Odette nasıl alınır sorusuna farklı bir yanıt verecek olursak, eğer halihazırda Odette’ye sahip iseniz ve yeniden Odette almaya çalışırsanız ne olacağını anlatarak devam edelim. Odette’nizin üstüne yeni bir Odette almanız halinde 10666 SP hesabınıza yüklenir. Odette, oyundaki Büyücü kahramanlarından birisidir.

Mobile Legends pre ne demek?

Mobile Legends pre, “premate” anlamına gelir ve oyuna bir tanıdığı, arkadaşı ya da bir şekilde bildiği herhangi birisi ile aynı anda gireceğini ifade eder. Bu kişiler aynı anda oynayacaklardır. Mobile Legends pre ne demek sorusunun yanıtı tüm oyunlarda aynı anlama gelmektedir. Oyunda arkadaşınız, tanıdığınız ya da başka herhangi birisi ile oynayacaksanız bu pre ya da premate olarak ifade edilmektedir.

Mobile Legends e pin nasıl kullanılır?

Mobile Legends e pin m.mobilelegends.com/en/codexchange adresinden kullanılır. Mobile Legends e pin nasıl kullanılır sorusunun yanıtına başlarken öncelikle GameSatış üzerinden indirimli ve güvenilir e pin alabileceğiniz bilgisini verelim. GameSatış’tan e pin satın aldıktan sonra:

https://m.mobilelegends.com/en/codexchange adresine gidilir. 
Satın alınan kod “Redemption Code” kısmnın yanındaki boşluğa yapıştırılır.
Oyuncu kimliği “Game ID” kısmındaki boşluğa yazılır. 
Doğrulama kodu istenir.
Mailden doğrulama kodu alınır ve “Redeem” butonuna basılır.

Mobile Legends nasıl indirilir?

Mobile Legends nasıl indirilir sorusunun yanıtı, Google Play Store, App Store ve emülatör üzerinden ücretsiz olarak indirilir şeklinde olacaktır.

 

Andorid için:

 1. Google Play Store’a girin.
 2. Arama kısmına “Mobile Legends Bang Bang” yazın.
 3. İndir butonuna basın.

 

IOS için:

 1. App Store’a girin.
 2. Arama bölümüne “Mobile Legends Bang Bang” yazın.
 3. İndir seçeneğine tıklayın.

 

PC için:

 1. BlueStacks emülatör bilgisayara yüklenir ve çalıştırılır.
 2. Dil seçimi yapılır.
 3. Google hesabıyla giriş yapılır. (Gmail zorunludur. Hesabınız yoksa açılan pencereden hesap açabilirsiniz.)
 4. Açılan sayfada var olan Google Play Store’a giriş yapılır.
 5. Arama kısmına “Mobile Legends Bang Bang” yazılır ve İndir tuşuna basılır.

Mobile Legends kaç yılında çıktı?

Mobile Legends 2016 yılında çıktı. Mobile Legends kaç yılında çıktı sorusunun tam yanıtı 11 Temmuz 2016 olacaktır. Oyun Türkçe’de “Mobil Efsaneler” anlamına gelmektedir. Oyunu geliştiren ve yayınlayan firma Çin menşeli Moonton’dur. Oyun MOBA tarzındadır ve oyunda beşe beş takım savaşları yapılır. Mobil Legends ne zaman çıktı dediğimizde 5 yıl önce diye yanıtlayabiliriz.

Mobile Legends nasıl arkadaş eklenir?

Mobile Legends arkadaş ana menü üzerinden eklenir. Arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirmek isteyenler Mobile Legends nasıl arkadaş eklenir sorusunun yanıtını aramaktadır. 

 • Mobile Legend Bang Bang ana menüyü açın. 
 • Sağ alt kısımda, ortada yer alan insan silüeti ve + işaretine tıklayın. 
 • Arkadaşınızın adını yazarak hemen yanında bulunan takip et butonuna basın. 
 • Arkadaşınız da sizin için aynı işlemi yapsın. 
 • Artık beraberce oyuna girebilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Mobil Legends MMR nedir?

Mobile Legends MMR, “Match Making Rating” yani “Maç Yapma Puanı” anlamına gelmektedir. Mobile Legends MMR nedir sorusu bizi oyun deneyimine götürüyor. Oyuna yeni başlayan bir oyuncu ile yıllarını oyuna vermiş üst düzey bir oyuncu oyunda denk gelirse bu durum oyuna yeni başlayan açısından üzücü sonuçlanır ve kişi oyundan soğur. MMR sistemi bu kısımda devreye girer. MMR, dereceli maç bitiminde alınan puanlarla oluşturulan lig sistemidir.

Mobil Legends META nedir?

Mobile Legends META İngilizce’de “Most Effective Tactics Available” yani “Mevcut En İyi Taktikler” anlamına gelmektedir. Meta, oyuncular yoluyla oluşan bir kavramdır. Mobile Legends Bang Bang oyununu oynayan en iyi isimlerin oluşturduğu oyuncu kadrosuna verilen addır. Mobil Legends meta nedir sorusu özellikle yeni oyuncular tarafından yanıtı aranan bir sorudur. Bu kavram oyuncunun yapımcısı tarafından değil oyuncular tarafından belirlenir.

Mobil Legends Gusion nasıl kullanılır?

Mobil Legends Gusion nasıl kullanılır sorusuna yanıt olarak Önerilen ve Dengeli olarak iki build sunacağız: 

Önerilen Build: Büyülü Ayakkabılar, Yıldırım Copu, Kader Saati, Fani Zaman, Konsantre Enerji, Kar Sopası
Dengeli Build: Büyülü Ayakkabılar, Yıldırım Copu, Kader Saati, Konsantre Enerji, Adalet Kılıcı, Athena’nın Kalkanı

Gusion oynamak istediğinizde dizilimlerden birini seçmeniz faydalı bir hareket olacaktır.

Mobile Legends 1000 Elmas ne kadar?

Mobile Legends 1000 Elmas 179,00₺’dir. Mobile Legends 1000 Elmas satın almak istediğinizde 1041 Elmas satın almanız gerekiyor. GameSatış üzerinden 7 gün 24 saat anında teslim epinlerinizi her zaman indirimli ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. Mobile Legends 1000 Elmas ne kadar sorunuza indirimli ve en ucuz yanıtları her zaman GameSatış’tan alabilirsiniz.

Mobil Legends bilgisayardan nasıl oynanır?

Mobil Legends bilgisayardan emülatör aracılığı ile oynanır. Mobil Legends bilgisayardan nasıl oynanır sorusunun yanıtı olan emülatörün ismi BlueStacks’tır.

 

 1. BlueStacks’ı bilgisayarınıza kurun.
 2. Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra Google Play Store’a girin.
 3. Play Store’dan Mobil Legends’i indirin ve oynamaya başlayın.

 

Yukarıdaki adımları takip ederek Mobil Legends PC de nasıl oynanır konusunu çözüme kavuşturabilir ve favori oyununuzu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

Mobil Legends Miya nasıl oynanır?

Mobil Legends Miya nasıl oynanır sorusuna Önerilen ve Dengeli olarak iki farklı dizilim örneği vereceğiz: 

Önerilen Build: Bitmeyen Savaş, Bozulma Tırpanı, Büyülü Ayakkabılar, Büyülü Tılsım, Buz Kraliçesinin Değneği, Fırtına.
Dengeli Build: Adalet Kılıcı, Alacakaranlık Zırhı, Altın Kadro, Antik Zırh, Fırtına, Haas’ın Pençeleri

Mobile Legends Bang Bang Miya oynayacaksanız yukarıdaki dizilimlerden birini tercih edebilirsiniz.

Mobil Legends Freya nasıl alınır?

Mobil Legends Freya gerçek para (TL) ile alınır. Mobil Legends Freya nasıl alınır sorunuzun yanıtı sadece gerçek para yani Elmas kullanarak alınabilir şeklinde olacaktır. Freya, Mobile Legends’te yalnızca gerçek para kullanarak sahip olabileceğiniz tek kahraman olma özelliğini taşır. GameSatış’tan aldığınız indirimli Elmas ile 599 Elmas ödeme yaparak Freya’ya oyun içindeki Market bölümünden sahip olabilirsiniz.