Legends of Runeterra 33 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 33 TL Riot Cash

Master Mağaza
33,00 ₺
30,20 ₺
Legends of Runeterra 130 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 130 TL Riot Cash

Master Mağaza
130,00 ₺
118,95 ₺
Legends of Runeterra 250 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 250 TL Riot Cash

Master Mağaza
250,00 ₺
228,75 ₺
Legends of Runeterra 450 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 450 TL Riot Cash

Master Mağaza
450,00 ₺
411,75 ₺
Legends of Runeterra 700 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 700 TL Riot Cash

Master Mağaza
700,00 ₺
640,50 ₺
Legends of Runeterra 1400 TL Riot Cash

Legends of Runeterra 1400 TL Riot Cash

Master Mağaza
1.400,00 ₺
1.281,00 ₺

Legends Of Runeterra Hakkında

Legends Of Runeterra, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir çevrimiçi kart oyunudur. İlk kez 30 Nisan 2020 tarihinde yayınlanan Legends Of Runeterra, Windows, iOS ve Android platformlarında oynanabilmektedir. Oyuncular, bir deste kart kullanarak rakiplerine karşı mücadeleye atılmaktadırlar. Her kartın kendine özgü özellikleri, güçleri ve zayıflıkları vardır ve oyuncuların stratejilerini buna göre oluşturması gerekmektedir.

Oyunda kullanılan premium para birimi Legends Of Runeterra riot cash olarak adlandırılmaktadır. Oyuncular diledikleri kartlara kısa yoldan sahip olmak ve hayal ettikleri desteyi yaratabilmek için Legends Of Runeterra cash satın alabilir, karşılarına geldiğinde sinirlerini bozan bir destenin counter destesini kurarak sinir krizleri geçirerek oynamak yerine keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Siz de farklı değerlerde Legends Of Runeterra cash alabileceğiniz GameSatış web sitesine girerek gönlünüzce alışveriş yapabilir, dilediğiniz kartlarla oynarken bir yandan da güvenilir alışverişin tadına varabilirsiniz.

Legends Of Runeterra Riot Cash Nasıl Alınır?

 

GameSatış güvencesiyle Legends Of Runeterra’daki meta kartlara sahip olmak ve oluşturduğunuz meta desteyle karşınıza çıkan rakipleri tek tek alt etmek artık yalnızca birkaç tık uzağınızda. Siz de Legends Of Runeterra cash ihtiyacı duyan oyunculardan biriyseniz Legends Of Runeterra cash satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • GameSatış web sitesine giderek üye olun veya zaten bir hesabınız varsa oturum açın.
  • Legends Of Runeterra kategorisine girerek bütçenize uygun bir ilandan, dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak alışverişinizi tamamlayın.
  • Satıcının belirttiği sürenin ardından Legends Of Runeterra kodunuz size ulaştırılacaktır.
  • Legends Of Runeterra hesabınızda oturum açarak edindiğiniz kodu aktive edin ve cashlerinizle dilediğiniz oyun içi içeriği satın almaya hemen başlayın!

Legends Of Runeterra Riot Cash Fiyatları

 

Legends Of Runeterra cash fiyatları oyuncuların almak istediği LoR coins miktarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, bulunduğunuz bölgenin ekonomik durumu, oyunu oynadığınız platform, dönemsel indirim fırsatları gibi faktörler fiyatlarda değişiklik olmasına neden olabilmektedir. 
GameSatış güvencesiyle siz de piyasayı daha yakından inceleyebilir, 17, 70, 130 liralardan 700 liraya kadar uzanan Legends Of Runeterra cash fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Legends Of Runeterra Sıkça Sorulan Sorular

Legends of Runeterra Riot Cash nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Legends of Runeterra kategorisinden ihtiyacınız olan Riot Cash ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Legends Of Runeterra Nedir?

Legends Of Runeterra, Riot Games tarafından yapımcılığı ve yayıncılığı üstlenilen bir kart oyunudur.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Legends of Runeterra Riot Cash satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.