Lords Mobile 100 Elmas

Lords Mobile 100 Elmas

Master Mağaza
35,00 ₺
31,50 ₺
Lords Mobile 200 Elmas

Lords Mobile 200 Elmas

Master Mağaza
70,00 ₺
63,00 ₺
Lords Mobile 500 Elmas

Lords Mobile 500 Elmas

Master Mağaza
175,00 ₺
157,50 ₺
Lords Mobile 1000 Elmas

Lords Mobile 1000 Elmas

Master Mağaza
350,00 ₺
315,00 ₺
Lords Mobile 2000 Elmas

Lords Mobile 2000 Elmas

Master Mağaza
700,00 ₺
630,00 ₺

Lords Mobile Elmas Hakkında

Lords Mobile elmas satışı ile en iyi oyun deneyimini yakalayın. Lords Mobile en sevilen mobil oyunlar arasında yer alıyor. Lords Mobile oyununu iOS, Android ve Steam platformlarından oynayabilirsiniz. Game Satış sitesinen rahatça Lords Mobile elmas satın alma yapabilirsiniz. Daha iyi karakterler ve oyun içi kozmetikler için Lords Mobile elmasları satın alabilirsiniz. 

Lords Mobile ücretsiz bir oyun olsa da içerisinde satın alabileceğiniz bolca içerik var. Lords Mobile elmas satın al ve en iyi oyun içi içeriklere ulaş. Lords Mobile elmas mağazası oyundaki en önemli etmenlerden biri Lords Mobile elmas satın al ve daha iyi bir oyun deneyimini yaşa.

Lords Mobile elmas satın alma size oyunda epey yardımcı olacaktır. Lords Mobile'de oyun içi paketleri satın almak için Lords Mobile elmas puanına ihtiyacınız var. Game Satış içerisinden rahatça Lords Mobile elmas satın alma yapabilirsiniz.

Lords Mobile Elmas Nasıl Alınır?

 

Lords Mobile Elmas nasıl alınır? Oyuncular nasıl Lords Mobile elmas alacağını merak ediyor olabilirler. Oyun deneyimini iyileştirmek için Lords Mobile elmas satışını en rahat GameSatış sitesinden yapabilirsiniz. GameSatış sitesiyle Lords Mobile elmas satışı hem kolay hem de güvenilir.

Lords Mobile elmas satın almak oldukça kolay. Game Satış sitesinde bir hesap açarak kolayca Lords Mobile elmas satışı yapabilirsiniz. GameSatış'da hesabınızı açtıktan sonra Lords Mobile elmas kategorisine gelin. Ardından size uygun Lords Mobile elmas ilanlarını sepetinize ekleyin ve alın.

Lords Mobile Elmas Fiyatları

 

Lords Mobile elmas fiyatları nedir? Lords Mobile elmas fiyatlarını satın almadan önce öğrenmek isteyebilirsiniz. Satılık Lords Mobile elmas fiyatlarından bütçenize uygun olanları bulun. Ucuz Lords Mobile elmas satışı için GameSatış sitesi en uygun adres.

GameSatış sitesine girerek satılık Lords Mobile elmas fiyatlarına bakabilirsiniz. GameSatış sitesinde her bütçeye uygun Lords Mobile elmas teklifleri bulunabilir. Game Satış sitesindeki filtreleri kullanarak istediğiniz fiyattaki Lords Mobile elmas ilanlarına ulaşmanız mümkün.

Lords Mobile Elmas Sıkça Sorulan Sorular

Lords Mobile Elmas Nasıl Satın Alırım?

Lords Mobile için Elmaslar Gamesatis.com üzerinde E-pin kodu olarak satışları sağlanmaktadır.
 
GameSatış üzerinde Lords Mobile Elmas (Mücevher)  satışları için sizlere belirtilen ürünler üzerinden alım sağlayabilirsiniz;
  • 100 ELMAS- 28,07₺
  • 200 ELMAS- 56,09₺
  • 500 ELMAS- 140,25₺
  • 1000 ELMAS- 280.50₺
  • 2000 ELMAS- 560,99₺
Miktarları üzerinden En hızlı ve En güvenli şekilde GameSatış üzerinden Lords Mobile elmas alımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Lords Mobile Elmas Ne İşe Yarar?

Elmas, Lords Mobile'da bir para birimi olarak geçmektedir, oyun içerisindeki paketleri almak için kullanılmaktadır.

Elmas ile oyun içerisinde Sınırlı Süreli ürünler alabilirsiniz aynı zamanda birden fazla Özel Paket seçenekleri; Altın ve Gümüş aylık biletler ile de ödüller elde edebilirsiniz.

 

Lords Mobile Oyun Modları Nelerdir?

Lords Mobile, üç farklı oyun modu ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. PvP, PvE, KvK (Krallığa Karşı Krallık) modları mevcuttur.

Oyundaki en büyük etkinlik olarak kabul edilen KvK, savaş sonrasında galip gelen krallığı ödünllendirmektedir.