Metin2 Her Servera Giren Hesap

Metin2 Her Servera Giren Hesap

Master Mağaza
10,00 ₺
8,00 ₺
Metin2 30 Ejder Parası

Metin2 30 Ejder Parası

Master Mağaza
9,00 ₺
8,46 ₺
Metin2 60 Ejder Parası

Metin2 60 Ejder Parası

Master Mağaza
18,00 ₺
16,92 ₺
Metin2 180 Ejder Parası

Metin2 180 Ejder Parası

Master Mağaza
45,00 ₺
42,30 ₺
Metin2 450 Ejder Parası

Metin2 450 Ejder Parası

Master Mağaza
90,00 ₺
84,60 ₺
Metin2 1275 Ejder Parası

Metin2 1275 Ejder Parası

Master Mağaza
225,00 ₺
211,50 ₺
Metin2 3000 Ejder Parası

Metin2 3000 Ejder Parası

Master Mağaza
450,00 ₺
423,00 ₺

Metin2 Ejder Parası Hakkında

Metin 2 gibi oyunları oynayacağınız sırada özellikle oyun içerisinde alışveriş yapabilme adına oyun paralarını kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Ejder parası oyunların oynanması sırasında kullanılabilecek olan paralar arasındadır. Metin 2 ep elde etmek isteyen kişiler ise yalnızca bunu satın alarak edinebileceğini bilmelidir. Metin2 ep ile Nesne Market üzerinden dilediğiniz ürünlerini alabilirsiniz.

Sadece satın alarak elde edeceğiniz ejder paralarını oyun içi markette harcayarak. Bu noktada metin2 ep market üzerinden sipariş vererek karakterinizde kullanabileceğiniz çeşitleri ürünleri alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra sitemizden de ejder parası satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Metin 2 ep fiyatları sitemizde sizlere diğer platformlara göre daha uygun fiyatlar üzerinden sunulabilmektedir. Sizlere daha uygun fiyatlar üzerinden sunulmakta olduğu için hemen siparişlerinizi yerine getirerek karakteriniz için düşündüğünüz ürünleri alabilmeniz mümkündür.

Metin2 Para Birimleri

Oyunlarda genellikle tek bir para birimi yer alırken Metin 2 oyununda farklı para birimlerinin yer aldığını ve bu para birimlerini kullanabildiğinizi görebilirsiniz. Metin2 ep yer almakta olan para birimlerinin arasında yerini alabildiği gibi bunun dışında yang ve won gibi para birimleri de bulunmaktadır. Yang kazanırken yer alan yaratıkları öldürmeniz gerektiği gibi aynı zamanda Ejder parası için satın alım gerçekleştirmelisiniz. Metin2 ep al yoluna gidecek olan kişiler satın alım işlemlerini sitemizden yerine getirebilme imkanına sahip olmaktadır. Sitemiz üzerinden ejder parası alma yoluna gideceğiniz evrede yer almakta olan şu ödeme seçeneklerini değerlendirmektedir:

 • Mobil ödeme
 • Havale ve eft gibi banka transferi yöntemleri
 • Inial kart ile ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme

Sitemizde görmüş olduğunuz gibi sizlere farklı ödeme yöntemlerini bir arada sunmaya dikkat ediyoruz. Diğer birçok sitenin aksine metin2 ep mobil ödeme ile satın alma işlemlerinizi yapmanıza da yardımcı oluyoruz. Mobil ödeme yöntemi birçok platformda yer almadığı gibi sitemizde sizlere bu yöntemi sunmamızla beraber siparişlerinizi de hemen yerine getirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yapacağınız evrede sizlere taksitli bir şekilde sipariş verebilme imkanı sağlanmaktadır. Siparişlerinizi taksitle ödemeniz mümkün olduğu için istediğiniz kadar ejder parası satın alabilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Alınır?

Sizlere belirtmiş olduğumuz gibi Metin 2 oyununun içerisinde yer almakta olan para birimlerinden birisi de; yang para birimidir. Metin2 ep fiyatları sitemizde sizlere en uygun fiyatlar üzerinden sunulabildiği gibi aynı zamanda yang fiyatları da diğer platformlara göre daha uygun fiyatlardadır. Metin2 ep market yerine sitemiz üzerinden yang almak isteyen kişiler için şu fiyatlar üzerinden sizlere yang sunmaya dikkat ediyoruz:

 • M2 Van Yang: 7.25 TL
 • M2 Bagjanamu Yang: 7.80 TL
 • M2 Anadolu Yang: 8.00 TL
 • M2 Arkadaşlar Yang: 8.40 TL
 • M2 Ege Yang: 7.80 TL
 • M2 Marmara Yang: 8.40 TL
 • M2 Türkiye Yang: 8.10 TL
 • M2 Ezel Yang: 7.80 TL
 • M2 Barbaros Yang: 8.00 TL
 • M2 Dandanakan Yang: 7.90 TL

Metin2 Türk ep fiyatları gibi yang fiyatları da sitemizde sizlere son derece uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Bu fiyatlar üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz en kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılır. Sizler de oyunda gerek yang olarak gerekse oyun içerisinde döviz bürosuna giderek çevrim işlemlerinizi yaparak kullanabilmeniz mümkündür. Metin2 ep çekme gibi işlemlerinizi yerine getirebileceğiniz gibi aynı zamanda yang’ınızı da kısa sürede won ile çevirebilir ve oyun içerisinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahip olursunuz.

Metin2 Hesap Satın Alma Ücretleri

Oyun oynama yoluna giderken sizlere sunulmakta olan oyun hesaplarına da dikkat edersiniz. Bir oyunu oynamaya başlarken temel seviyeden başlamak istemeyeceğiniz gibi üçlü rakiplerle karşılaşabilmek için yüksek level hesaplara sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde hesap arayışında olan kişiler sitemizden güçlü ve güvenilir olan hesapları sipariş verebilme imkanına sahip olabilmektedir. Metin2 hesaplarını araştırmakta olan kişiler sitemizde kendilerine sunulan bazı hesapların ve ücretlerinin şu şekilde olduğunu görebilir:

 • Lisamt2 de full + full hesap: 150 TL
 • 61 efsane yakutlu büyülü suralı hesap: 250 TL
 • 105 level’da büyülü sura olan hesap: 1.450 TL (profesyonel hesap)
 • 105 level full farmlık Lycan: 8.000 TL (Yüksek seviye profesyonel hesap)
 • 75 level hava G9: 250 TL
 • 120 level 6P WS Karabüyülü hesap: 15.000 TL (Yüksek seviye profesyonel hesap)
 • 55 level hesap: 25 TL
 • Metin2 Anadolu Savaşçılı hesap: 200 TL

Sizlere sitemizde yer almakta olan hesap seçeneklerinden sadece bazılarını sunduk. Bu hesapların içeriğinde yer alan karakterler, bu karakterlerin özellikler, itemlar değişim göstermekte olduğu gibi son derece profesyonel olan hesapların olduğunu görebilirsiniz. Hesap arayışında olan kişiler kendileri adına en uygun olan hesapları bu şekilde bularak oyunlarını oynayabilmektedir.

Metin2 Ejder Parası Ücretleri

Metin2 tr ep fiyatları araştıran kişiler özellikle en uygun fiyatlarla nereden alabileceklerini merak etmektedir. Ejder parası arayışında olan kişiler ülkemizdeki sitelerde fiyatların değişim göstermekte olduğunu görebilmektedir. Metin2 ep satın al imkanını sizlere vermiş olduğumuz sırada ejder parası almak isteyen kişiler şu ücretler üzerinden alabilmektedir:

 • 30 ep: 8.50 TL
 • 60 ep: 17.00 TL
 • 180 ep: 42.71 TL
 • 450 ep: 84.90 TL
 • 1275 ep: 220.50 TL
 • 3000 ep: 441.00 TL

Metin2 tr ep almak isteyen kişiler sitemizde yer almakta olan bu fiyatların oyunun içinde yer alana göre daha ucuz fiyatlarda olduğunu görebilirsiniz. Sitede sizlere her zaman uygun fiyatlardan destek sağlamakta olduğumuz gibi aynı zamanda ödeme seçenekleri bakımından da gelişmiş bir ödeme seçenekleri sunmaya dikkat ediyoruz. Bu yüzden siparişleriniz en kısa süre içerisinde yerine getirebilmektedir.

Metin2 Ejder Parası Siparişi Nasıl Verilir?

Ejder parası alacağınız sırada direkt alma yoluna gidebileceğiniz gibi aynı zamanda kodları da araştırabilmeniz mümkündür. Metin2 ep kodu siparişi vermek isteyen kişiler en kısa süre içerisinde siparişlerini gerçekleştirebilmekte olduğu gibi aynı zamanda siparişleriniz hemen hesaplarınıza aktarılmaktadır. Metin2 ep kaç para? Sorusunu sormakta olan kişilere merak ettiği bu noktada gerekli bilgileri verdiğimiz gibi almak istediğiniz ejder parasını alabilme adına sitedeki hesabınıza girişlerinizi yerine getirmelisiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra almak istediğiniz ejder parasını sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Sepetinizde siparişlerinizi onaylamak için ödeme işlemlerinizi de tamamlamanız mümkündür. Hesabınızda ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra siparişleriniz kısa sürede tamamlanır ve sizlere teslim edilmektedir. Hızlı ve güvenilir teslimat özelliğimizin olması oyunlarınızı oynarken daha avantajlı bir şekilde oynamanıza yardımcı olur. Sitemiz bu özellikleriyle beraber diğer sitelere göre müşteri memnuniyetini artırmayı başarmış konumdadır.

Metin2 Ejder Parası Sıkça Sorulan Sorular

Metin 2 EP nedir?

Metin2 EP, uzun adı ile Ejder Parası oyun içi markette harcayabileceğiniz oyunun para birimidir. Ejder Parası satın alarak Nesne Market üzerinden ürün satın alabilir, karakterinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. EP oyun içerisinden ya da GameSatış üzerinden epin kodu olarak satın alınabilir. Metin 2 EP nedir sorusunun kısa özeti bu şekildedir.

Metin2 EP yükle

Metin2 EP yükleme işlemi, oyun içerisinde satın aldığınızda otomatik olarak hesabınıza tanımlanırken, GameSatış üzerinden satın aldığınızda epin kodu olarak teslim edilir. Epin kodu olarak teslim aldığınızda yine nesne markette yer alan “Hesabı Doldur” butonuna tıklayıp, ödeme yöntemleri kısmında “Gameforge Kupon” kısmını seçmeniz ve teslim edilen kodu buraya girmeniz gerekmektedir. Metin2 EP yükle işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Metin2 ticaret camı kaç EP?

Metin2 Ticaret camı, 1 haftalığı 39 EP ile satın alınabilir. Ticaret camı 1 haftalık, 15 günlük ve 30 günlük seçenekleri ile fiyatlarda farklılık gösterebilir. 1 haftalık 39 EP, 15 günlük 75 EP ve 1 aylık 135 EP ile satın alınabilir. Metin2 ticaret camı kaç ep sorusu kaç günlük olduğuna göre farklılık gösterebiliyor.

Metin2 otomatik av kaç EP?

Metin2 Otomatik Av, 1 haftalığı 49 EP ile satın alınabilir. Otomatik av oyunun ücretsiz olarak sunduğu otomatik bir kasılma botu olarak adlandırılabilir. Ancak yetenek ve iksir kullanımı için nesne market üzerinden satın alınması gerekmektedir. Metin2 otomatik av kaç ep sorusu, süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 1 haftalık 49 EP iken 14 günlük 95 EP ile satın alınabilir.

Metin2 aura giysisi kaç EP?

Metin2 Aura Giysisi, 650 EP ile satışa sunulmuştur. Belli aralıklarla Metin2 nesne markete eklenen Genel Aura Giysisi şu an satın alınamıyor. En son 650 EP ile nesne markette satışa sunulan bu ürünün şu an aktif satışı bulunmuyor. Oyun içi bazı öğelerle yapılması mümkün olan Auro giysisi, etkinliklerle sandıklardan da elde edilebiliyor. Metin2 aura giysisi kaç ep, sorusu en son markete eklendiği fiyatı ile yanıtlanabilir.

Metin2 hırsızın eldiveni kaç EP?

Metin2 Hırsızın Eldiveni, 7 günlük 35 EP ile satın alınabilir. Metin2 hırsızın eldiveni kaç ep sorusu, satın alacağınız süre bazlı değişiklik göstermektedir. 7 Günlük 35 EP, 15 Günlük 51 EP ve 30 Günlük 89 EP ile satın alınabilir. Metin2 hırsızın eldiveni nesne marketten satın alınabildiği gibi bazı sandıklardan da elde edilebilir.

Metin2 EP nasıl alınır?

Metin2 EP, nesne market üzerinden hesabı doldur seçeneği ile satın alınabilir. Metin2 ep nasıl alınır sorusunun 2 farklı yanıtı bulunmaktadır. GameSatış üzerinden indirimli satın alarak epin kodu olarak teslim alarak yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak da oyun içi nesne market üzerinden kredi kartı ya da banka kartıyla satın alabilirsiniz.

 

Metin2 EP yanga çevirme

Metin2 EP yanga çevirme yöntemi olarak oyun içi ticareti olan ürünleri nesne marketten satın alıp, pazarda satarak yanga çevirebilirsiniz. Genellikle tercih edilen nesne markette satışı olduğunda EP kuponları oyun içi ticaret ile ya da pazara konularak satışı yapılabilir. Böylelikle EP kuponlarının satışını yaparak oyun içinde yang ya da wona çevirebilirsiniz.

Metin2 EP ile ne alınır?

Metin2 Ejder Parası ile nesne markette satışı olan tüm ürünler satın alınabilir. Metin2 EP ile ne alınır sorununun net bir yanıtı olmamakla birlikte var olan EP miktarına göre değişiklik gösterebilir. Ancak Ejder Parası ile Nesne Markette kozmetik, karakter gelişimini etkileyen öğeler veya etkinlik sandıkları gibi aktif satışı olan tüm ürünleri satın alabilirsiniz.

Metin2 1000 EP kaç TL?

Metin2 1000 EP olarak satışı yok ancak en yakın miktar olan 1275 EP fiyatı 150 TL’dir. GameSatış üzerinden indirimli olarak satın alabilir, epin kodu olarak yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Metin2 1000 EP kaç TL sorusu, değişkenlik gösterebildiği gibi güncel GameSatış üzerinden en yakın miktarı olan 1275 EP 142,50 TL ile satın alınabilir.

Metin2 server değiştirme kaç EP?

 

Metin2 server değiştirme, 999 EP ile satın alınabilir. Serverlar Arası Geçiş Bileti, Dünyalar Gezgini Bileti adı ile nesne market üzerinde satınlan bir ürün olup, belli sunuculara bunun gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Her zaman Nesne markette bulunmayan Dünyalar Gezgini Bileti, Metin2 server değiştirme kaç ep sorusunun yanıtı da bu bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Metin2 EP indirimi ne zaman?

Metin2’de EP indirimi, GameSatış’da her zaman mevcut olup anında teslim edilir. Metin2 EP indirimi oyun tarafından yapılmasa da belli aralıklarla gelen Happy Hour ile bonus EP elde edebilir, GameSatış üzerinden indirimli satın aldığınız EP’lerle daha çok kar elde edebilirsiniz. Metin2 ep indirimi ne zaman sorusu, GameSatış’ta her zaman olarak yanıtlanabilir.