Server

Metin2 İtem ve Yang Hakkında

Metin2, çok oyunculu online MMORPG oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. 2006 yılında Gameforge tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı. Metin2 oyun içerisinde karakterinizi yaratıkları öldürerek ve zorlu görevlerden geçerek geliştirdiğiniz ve bunun dışında kendinize takım arkadaşları bularak lonca savaşları yapabildiğiniz bir oyundur. Her karakterin kendine özel yetenekleri ve bir birini tamamen engelleyebilen özellikleri vardır. En güçlü karakter değil en çok emek harcayan oyuncu topluluğun en güçlü olacağı bir oyun sistemidir. Metin2'de aynı gerçek hayattaki gibi evlenebilir, boşanabilir ve bir mağaza açarak elinizdeki malları satabilirsiniz. Gerçek hayatın efsaneleştirilmiş ve özelleştirilmiş halidir.

Metin 2 sistem gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Win 7, Win 8, Win 10
  • İşlemci: Pentium 4 1.8GHz
  • RAM: 1 GB RAM
  • Harddisk: 2GB
  • Ekran Kartı: 64MB Ram’den daha yüksek Ekran Kartı
  • DirectX: Version 9.0


Sizler de bu zorlu mücadelede kolayca gelişmek ve rakiplerinizi hızlıca geçerek karakterinizi geliştirmek için Gamesatış'tan Metin2 item ya da Metin2 won kategorisinden satın alım yapabilirsiniz.

Metin2 İtem ve Yang Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 won nedir?

Won oyun içi itemleri satın almanızı sağlayacak ve alışverişleri kolaylaştıracak oyun içi para birimidir. Won ile hem satın alım hem de takas sistemi ile hesabınıza item alabilirsiniz.

Metin2 çeviklik ne işe yarar ?

Çeviklik, Karakterinizin daha hızlı koşmasını ve karakterinizin rakiplere vuruşlarında miss vurma ihtimailini azaltan bir efsundur. Bu efsun genelde Suikastçi ninja ve Bedensel savaşçılarda tercih edilmektedir. Rakiplerinizi hızlıca alt edip aradan sıyrılmak istiyorsanız ihtiyacınız olacaktır.

Metin2 Efsun nasıl gelir?

Metin2 Efsun, satın aldığınız e-pinleri kod olarak aktif ettikten sonra elde edeceğiniz ejder parası ile efsun nesnesi alınca gelecektir.Sizler bu Efsun nesnelerini silahın üzerine götürerek itemlerinize efsun ekleyebilir ve maksimum efsun sayısı (Örn:5) ulaştıktan sonra bu efsunları değiştirerek hedeflerinize uygun itemler oluşturabilirsiniz.

Ancak unutmayın bu Efsunlar bir den fazla ortalama ile iteminize eklenebilir, İlk gelen efsun değeri en yüksek değildir.En mükemmel efsunu ve silahı elde etmek için çok denemeniz gerekiyor.