Metin2 M2Bob Bot Hakkında

Çok oyunculu oyunlar arasında ilk karşımıza çıkmakta olan oyunlardan birisi; Metin 2 oyunudur. 2005 yılından beri dünya genelinde severek ve ilgiyle oynanan oyun, özellikle farklı dil desteklerine sahip olduğundan dolayı rahatlıkla oynanabilmektedir. Oyunun konusuna bakmış olduğumuz zaman ise; üç büyük imparatorluğun birbiriyle yapmış olduğu savaşlar anlatılmaktadır. Oyunda Uzakdoğu hikayesi anlatılmakta olduğu gibi aynı zamanda savaşarak hesabınızı geliştirirsiniz. Metin2 bot kullanılması ise oyundaki seviyenizi geliştirmede ve artırmada sizlere yardımcı olur. Oyunda yer alan seviyeler genel anlamda şu şekildedir:

  • Savaşçı: Ağır zırhlara sahiplerdir ve yüksek becerileri bulunmaktadır.
  • Sura: Savaşçılar arasında yer alan suralar, kötülük tohumu büyütmeye karar verdiği zaman çeşitli sihirli güçlere de sahip olacaktır.
  • Ninja: Özellikle pusu kurma noktasında usta olan Ninjalar profesyonel suikastçı konumundadır.
  • Lycan: Kurt yaratıklardır ve yapı olarak iri yarıdır. Önceden insan olan bu yaratıklar bir virüs yüzünden bu görünüme dönüşmüştür.
  • Şaman: Son derece zeki olan şamanlar büyü ve sihir kullanmaktadır.

Metin2 Hesabı Nasıl Geliştirilir?

Gerçekten rekabeti çok seven bir yapınız bulunuyorsa bu noktada oynamak istediğiniz oyunlarda hesaplarınızı da ilerletmek istersiniz. Metin2 balık botu gibi özellikler oyunlarınızı oynayacağınız noktada sizlere istiridye ve inci stoklayabilme imkanı sunulmaktadır. Ek bir bot olarak sizlere sunulan Metin2 metin botu da yine hesabınızı geliştirme evresinde sizlere yardımcı olan unsular arasındadır. Oyunda hesabını ilerletmiş olan kişilerin genel anlamda bu botları kullandığı görülmektedir.

Oyunu oynarken istediğiniz seviyeye en kısa süre içerisinde gelmek için çeşitli botları edinerek seviyenizi ilerletebilmeniz mümkündür. Hesabınızı geliştirebileceğiniz gibi farklı seviyelerde yer almakta olan hesapları sitemizden satın alma yoluna da gidebilirsiniz.

Metin2 Bob ve Bot Satın Alma

Metin2 oyunu kullanıcılarına bot’lar dışında hızlı gelişme sırasında farklı imkanlar da sunabilmektedir. Bob’lar bu evrede kullanılabilecek olan hızlı gelişim seçenekleri arasında yerini almaktadır. Metin2 bob satın alma işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada bu uygulamanın sizlere oyunların içerisinde bulunmayan işlemleri gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olan üçüncü parti programlardan birisi olduğunu bilmeniz gerekir. Oyunlarda farklı işlemleri yapmak isteyen kişiler bu üçüncü parti uygulamaları sitemizden sipariş verebilmektedir.

Metin2 bob satın al işlemlerinizi yerine getireceğiniz evrede kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Mobil ödeme
  • Kredi kartı
  • Banka transferleri

Bu yöntemleri kullanarak siparişlerini yerine getirecek olan kişiler kredi kartıyla ödeme işlemleri gibi işlemlerini gerçekleştirdikleri takdirde sitemizde sunulan taksitle ödeme imkanlarından da faydalanabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişleriniz en kısa sürede hesabınıza aktarılmaktadır. Bu yüzden beklemeden kullanabilme yoluna gidebilirsiniz.

Metin2 Item Satın Alma

Metin2 bot gibi özellikler kullanarak hesabınızı geliştirirken oyunda sizlere çeşitli item’lar verilebilmektedir. Bu şekilde seviyenizi ilerletmeniz de daha hızlanacaktır. Metin2 balık botu sizlere inci ve istiridye stoklayarak oyunda daha rahat ilerlemenize yardımcı olur. Bu şekilde istediğiniz seviyeye en kısa sürede gelebilme imkanınız bulunmaktadır.

Oyunlarda kullandığınız eşya, silah, kostüm gibi ürünlere item denilmektedir. Metin 2 oynayacağınız noktada item satın alarak kullanmak istediğiniz bir kostüme veya silaha sahip olabilirsiniz. İtem satın alma noktasında sitemizde sizlere birbirinden farklı seçeneklerdeki item’ları sunduğumuz gibi fiyat bakımından da diğer platformlara göre her zaman daha uygun olmasına özen gösteriyoruz. Item alırken özellikle bazı item’ların her level’da açılmıyor olması alacağınız sırada buna da dikkat etmenizi gerektirmektedir. Çeşitli Item’ları kullanarak oyunlarınızı daha zevkli oynayabilir ve daha özelleştirilmiş bir görünüme sahip olabilmeniz de mümkündür.