255 Ingot

255 Ingot

Master Mağaza
154,98 ₺
512 Ingot

512 Ingot

Master Mağaza
309,96 ₺
1025 Ingot

1025 Ingot

Master Mağaza
619,92 ₺
2570 Ingot

2570 Ingot

Master Mağaza
1.549,80 ₺
5150 Ingot

5150 Ingot

Master Mağaza
3.099,60 ₺

Naruto Online Hakkında

MMORPG Naruto Online, multi PvP modu sayesinde dünyanın her yerinden oyuncularla oynanabilen sıra tabanlı bir web tarayıcı oyunudur.

Oyun ücretsiz ve %100 resmidir. Bu nedenle Naruto hayranları için Naruto: Shippuden manga ve anime hikayesine sadık kaliteli bir oyun deneyimi sunar.

Oynanış basittir, savaşlar kolaydır. Çoğu kişi bu oyunu havalı, mini bir "dikkat dağıtıcı" olarak görecektir. Ancak ciddi bir oyuncu olup zorlu rakipleri alt edip güçlendikçe en iyi oyuncular arasında yer almak için P2W tarzı bir oyun taktiği izlemeniz gerekiyor. Çünkü ileri seviyelerde zorluk derecesi artıyor ve rakipleri alt edebilmek için toprak, su, ateş, rüzgar ve şimşek unsurlarını temsil eden özel yeteneklerde güçlü karakterlere sahip olmanız gerekiyor. Bunun içinde Naruto Online ingots oyun parasına ihtiyaç var.

Peki, Naruto Online ingots nasıl alınır? İşte detaylar:

Naruto Online ingots Nasıl Alınır?

 

Naruto Online ücretsiz bir oyun olsa da ingots satın alarak daha hızlı seviye atlayabilir, daha güçlü rakipleri alt edip takımınızı güçlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Naruto Online ingots satın al gibi özelliklere sahip oyun parası satan online e-pin mağazalarını ziyaret etmeniz gerekir.

Naruto Online resmi mağazasından ingots almak varken neden üçüncü taraf bir e-pin mağazasını tercih etmeliyim? diyecek olursanız, Naruto Online ingots al sat yapan e-pin siteleri Resmi oyun mağazasından yapacağınız alışverişlere oranla daha çok ingots vererek daha karlı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Özellikle Naruto online ucuz ingots  ve güvenilirlik açısından Naruto Online ingots satışı yapan bir site arıyorsanız oyun alışveriş sitesi GameSatış’ı tercih edebilirsiniz.

Naruto Online Ingots Fiyatları

 

Naruto Online ıngots fiyatları resmi oyun mağazasında dolar üzerinden satışa sunulduğu için Türkiye’den yapılan alışverişlerde daha pahalı olabilmektedir. Bunun yerine Naruto Online ingots satan GameSatış’ı tercih ederek daha ucuza daha fazla ingots satın alabilirsiniz.

255 Ingot, 512 Ingot, 1.025 Ingot gibi resmi mağazada satılan oyun parasından biraz daha fazla ingot veren GameSatış alacağınız ingot miktarına göre fiyat biçer. Dolayısıyla en düşük ingot miktarı ile en yüksek ingot miktarı arasında fiyat farklılığı vardır. Naruto Online ingots fiyatları da bu hususlara göre değişiklik gösterir.

Naruto Online Sıkça Sorulan Sorular

Naruto Online Ingot nereden alınır?

Naruto Online Ingot, oyun alışveriş sitesi gamesatis.com üzerinden satın alınabilir. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz Naruto Online Ingot miktar ve fiyatları şu şekildedir:

  • Naruto Online 255 Ingot - 140,00 ₺
  • Naruto Online 512 Ingot - 280,00 ₺
  • Naruto Online 1.025 Ingot - 560,00 ₺
  • Naruto Online 2570 Ingot - 1.400,00 ₺
  • Naruto Online 5150 Ingot - 2.800,00 ₺

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Naruto Online Ingot satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

Gamesatış üzerinden satın alma işlemi yapılan oyun içi para birimlerinde herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır.