Naruto Online Hakkında

NARUTO

12 sene önce Konoha Ninja köyünde Kyubi Tilki ortaya çıktı, bu tilkinin 9 adet kuyruğu bulunmaktaydı, kuyruğu ile dağları yıkıyor, denizde tsunamiler oluşturuyordu. Neyse ki, bir Ninja amansız mücadele ardından bu güçlü düşmanı mühürledi. Mühürlemeyi başarmasına rağmen, bu savaş ninjanın da hayatına mal oldu. O Ninja Konoha Ninja köyünün lideri “Dördüncü Hokage” dir.
O zamanlar hala kundakta olan Naruto, Kyubi Tilki’ nin “Mühür Taşıyıcısı” yapılır. Babası, annesi bulunmayan Naruto, yaramazlıkları ile herkesin dikkatini çeker. Ama söyleyemedikleri sır nedeniyle ondan uzak durmak zorunda kalırlar.
Naruto, daha fazla kişinin onayını almak için gönüllü olarak Konoha köyünün Beşinci Hokage’ si olur. Iruka ustanın desteği ve Kakashi’ nin yardımı ile Yedinci sınıf: Naruto, Sasuke ve Sakura birlikte yola çıkarlar.
Oasis Games'in yayımcılığını yaptığı Naruto Online'da, oyuncu Konoha köyünde bir Ninja’yı canlandırmaktadır, Naruto ile birlikte maceralarda gelişimini gerçekleştirebilir.
Oyunda, oyuncular pek çok ninja takımına giriş yaparak, onlarla birlikte savaşabilir. Ninja bağını, oyunda KOMBO sisteminde deneyebilirsiniz. Her oyuncu, oyunda Ninja dünyasının macerasını sonuna kadar yaşayabilir. Naruto ve diğer Ninjalar ile birlikte Naruto Online’ nın mükemmel hikâyesinde yerini al!
Türkiye sunucusu 25.10.2017 tarihinde açılıyor ve ingot satışlarımız aynı gün başlıyor. Oyuna erken başla, diğer oyunculardan bir adım önde ol!