Pasha Fencer 60 Elmas

Pasha Fencer 60 Elmas

Master Mağaza
20,00 ₺
16,45 ₺
Pasha Fencer 300 Elmas

Pasha Fencer 300 Elmas

Master Mağaza
100,00 ₺
82,25 ₺
Pasha Fencer 680 Elmas

Pasha Fencer 680 Elmas

Master Mağaza
200,00 ₺
164,50 ₺
Pasha Fencer 1640 Elmas

Pasha Fencer 1640 Elmas

Master Mağaza
500,00 ₺
411,25 ₺
Pasha Fencer 3300 Elmas

Pasha Fencer 3300 Elmas

Master Mağaza
1.000,00 ₺
822,50 ₺
Pasha Fencer 6600 Elmas

Pasha Fencer 6600 Elmas

Master Mağaza
2.000,00 ₺
1.645,00 ₺

Pasha Fencer - Savaşçı Paşa Hakkında

Pasha Fencer Nedir?


 

Pasha Fencer, ağırlıklı olarak grind mekanikleri kullanan bir aksiyon rol yapma oyunu. Bu oyun türüne ARPG deniyor ve Mobil Strateji Oyunları'nda en öne çıkan tür olarak biliniyor. Peki ARPG Nedir? Diye soracak olursanız, size şöyle cevap verebiliriz;

 

  • Grind ağırlıklı olması, hikâyeden çok oynanışa önem verildiğini gösteriyor. Oyunun bir hikâyesi elbette var ancak bu oldukça basit bir hikâye ve açıkçası öğrenmeniz de gerekmiyor. Seviye atlamak için sadece düşmanları temizlemeye devam edebilirsiniz: Görevleri tamamlamak ve hikâyeyi ilerletmek çok da bir önem taşımıyor. 
  • Oyunda farklı kahraman sınıfları var ve her biri farklı bir oynanış sunuyor. Her kahraman sınıfı kendi yetenek setine sahip ve güçlü/zayıf noktaları değişiyor. 

 

Uzakdoğu kökenli ARPG tü​​ründeki tüm oyunlarda yukarıda size saydığımız özellikleri görebilirsiniz. Pasha Fencer ise yukarıda listelenen özelliklerden farklı üç özellik ile Mobil Oyun kategorisinde karşımıza çıkıyor.


Pasha Fencer Nasıl Oynanır?


Bluestacks tarafından yayınlanan Pasha Fencer'a yeni mi başladınız? Bu durumda size önerebileceğimiz en net sınıf, Gladyatör olacaktır. Yüksek sağlık puanı ve savunma puanına sahip olduğu için Pasha Fencer oynarken yaptığınız her hatanın telafisini bulabileceksiniz. Diğer bir sınıf olan Pasha Fencer Büyücü ise daha çok hasar verebilme yeteneğine sahip ama Pasha Fencer Gladyatör kadar değil. Kendinize en uygun karakteri seçtikten ve biraz takviye aldıktan sonra Pasha Fencer Nasıl Oynanır? Sorusuna cevap bulmuş olacaksınız.

Pasha Fencer - Savaşçı Paşa Sıkça Sorulan Sorular

Pasha Fencer Nedir, Pasha Fencer Nasıl Oynanır?

Pasha Fencer grind mekaniklerin çoğunlukta olduğu aksiyon rol yapma (ARPG) oyunudur. Grind ağrılıklı olması ile oynanışa daha çok önem veriliyor. Pasha Fencer seviye atlama için sadece düşmanları yok edebilirsiniz. Görevleri tamamlamak da bu oyunda pek bir önem taşımıyor. Pasha Fencer'da farklı kahraman sınıfları var ve her biri farklı bir oynanış sunmakta. Her kahraman sınıfı kendi yetenek setine sahip ve güçlü/zayıf noktaları değişiklik gösteriyor. Pasha Fencer nasıl bir oyun sorusuna özetle bu şekilde cevap verebiliriz.

Pasha Fencer Hediye Kodları Nereye Yazılır?

Pasha Fencer hediye kodları nereye yazılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:
  • Pasha Fencer'a giriş yapın
  • Solda yer alan hediye kutusu avantajı metnine tıklayın
  • Menüyü en sağa kaydırın ve Gift Exchange seçeneğine tıklayın
  • Hediye kodunuzu bu alana girin ve Ödül Al butonuna tıklayın

Pasha Fencer'da Nasıl Elmas Kazanırım?

Pasha Fencer Elmas kazanmak ve Pasha Fencer Elmas kasmak istiyorsanız oldukça hızlı bir yolu mevcut. GameSatış üzerinden uygun fiyatlarla Pasha Fencer Elmas satın alarak, zaman harcamadan oyun içindeki Elmas seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Pasha Fencer Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Pasha Fencer sistem gereksinimleri için mobil cihazınızın 4.1 Android sürümüne sahip olması, IOS için ise 7 ve üzeri sürümüne sahip olması gerekir.