5.000 Diamanten

5.000 Diamanten

Master Mağaza
17,90 ₺
15.000 Diamanten

15.000 Diamanten

Master Mağaza
44,90 ₺
31.500 Diamanten

31.500 Diamanten

Master Mağaza
89,90 ₺
87.000 Diamanten

87.000 Diamanten

Master Mağaza
224,90 ₺
184.000 Diamanten

184.000 Diamanten

Master Mağaza
449,90 ₺
415.000 Diamanten

415.000 Diamanten

Master Mağaza
899,90 ₺

Pirate Storm Hakkında

Pirate Storm, Bigpoint tarafından geliştirilmiş bir tarayıcı tabanlı MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma) türünde bir oyundur. İlk kez 2012 yılında yayınlanan Pirate Storm, tamamıyla Türkçe olması, aksiyon dolu oynanış mekanikleri ve zengin görsel efektleriyle dikkat çekmektedir. Oyun, korsanlık temasını başarılı bir şekilde işlemektedir ve denizciliğe ilgi duyan oyuncular için keşfedebilecekleri bir açık dünya sunmaktadır.

Pirate Storm tarayıcı tabanlı olduğu için indirme veya yükleme işlemi gerektirmez, aksine internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz bir şekilde kolaylıkla oynanabilmektedir. 

Oyun içi para birimi olan pirate storm diamanten kullanıcıların oyun deneyimi için büyük bir önem arz etmektedir. GameSatış güvencesiyle siz de dilediğiniz gibi pirate storm diamanten satın alabilir, oyun deneyiminizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Pirate Storm Diamanten Nasıl Alınır?

 

Pirate storm diamanten nasıl alınır sorusu Pirate Storm oyuncuları tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu soruya en güzel yanıtı GameSatış veriyor! Siz de Pirate Storm diamanten almak isteyen oyunculardan biriyseniz tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek Pirate Storm kategorisinden bütçenize uygun bir ilandan alışveriş yapmaktır. 

Daha sonra, Pirate Storm hesabınıza giriş yapabilir, aldığınız kodu aktive ederek diamantenlerinizi gönlünüzce harcamaya hemen başlayabilirsiniz. Böylelikle uzun saatler kasılmak için vakit harcamadan dilediğiniz içeriklere erişebilirsiniz.

Pirate Storm Diamanten Fiyatları

 

Pirate Storm Diamanten fiyatı genellikle sabit değildir ve sürekli olarak değişebilmektedir. Fiyatlardaki bu değişkenlik durumu arz-talep dengesi, oyunun genel ekonomik durumu, farklı ödeme yöntemleri ve bölgesel fiyatlandırmalar gibi faktörlerden kaynaklanabilmektedir. 

Ayrıca, oyunda dönemsel olarak düzenlenen özel etkinlikler veya indirim kampanyaları da Pirate Storm Diamanten fiyatlarına etki edebilmektedir. Siz de GameSatış web sitesine girerek 17 liradan başlayan fiyatlara göz atabilir, piyasa hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pirate Storm Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...