10£ Psn Card Uk

10£ Psn Card Uk

Master Mağaza
430,50 ₺
25£ Psn Card Uk

25£ Psn Card Uk

Master Mağaza
1.004,50 ₺
50£ Psn Card Uk

50£ Psn Card Uk

Master Mağaza
1.922,90 ₺

Playstation UK Card Hakkında

Sony, Japonya merkezli bir çok uluslu şirkettir ve 1946 yılında Masaru Ibuka ve Akio Morita tarafından kurulmuştur. Şirket, elektronik, video oyunları, medya ve eğlence sektörlerinde faaliyet göstermektedir. PlayStation, Sony Interactive Entertainment (SIE) tarafından üretilen bir video oyun konsolu serisidir. İlk PlayStation konsolu 1994 yılında piyasaya sürülmüştür ve o zamandan beri birçok farklı modeli yayınlanmıştır. 

Playstation UK Card veya Playstation uk hediye kartı, Playstation mağazasında dilediğiniz ürünleri satın alabilmek için size bakiye kazandıran bir karttır. Bu kartlar, Playstation kullanıcılarına Playstation Store'daki yani playstation uk ürünlerine erişim sağlamaktadır. Bu kartı satın alarak, Playstation Store'da bulunan oyunlar, indirilebilir içerikler, abonelikler ve diğer ürünler için ödeme yapabilirsiniz.

Siz de GameSatış güvencesiyle özellikle Birleşik Krallıkta  yaşayan veya konsolunun konumu Birleşik Krallık  olan oyuncular için harika bir seçenek olan psn card uk satın alabilirsiniz. Böylelikle Playstation store bakiyenizi artırabilir, gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde Playstation UK Card satın alarak konumu sizin bulunduğunuz bölgeden farklı olan arkadaşlarınıza bu kartları hediye edebilir, yurt dışı ödeme yapmanızı sağlayacak bir kredi veya banka kartına muhtaç olmadan sevdiklerinizinin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Playstation UK Card Nasıl Alınır?

 

GameSatış güvencesiyle Playstation UK Card satın almak artık çok kolay! Tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek dilediğiniz miktarı içeren Playstation UK Card’ı satın almaktır. Satın alma işleminizin ardından kısa bir süre içerisinde kodunuz size ulaştırılacaktır. Hesabınızda oturum açtıktan sonra size ulaşan kodu hesabınızda aktive ederek bakiyenizi dilediğiniz ürünler için kullanabilir, Playstation dünyasındaki içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Playstation UK Card Fiyatları

 

Playstation UK Card fiyatları, kartın değerine, satın alınan platforma ve kullanılan ödeme yöntemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kartlar genellikle 10, 25, 50 veya 100 pound değerlerinde satılmaktadır. Genellikle, satın alacağınız kartın fiyatı, o kartın değeri ile orantılıdır. Ayrıca, zaman zaman promosyon ve indirim fırsatları fiyatları etkileyebilmektedir.

Siz de GameSatış güvencesiyle dilediğiniz gibi psn card uk ve Playstation uk hediye kartı satın alabilir, Sony’nin sunduğu Playstation fırsatlarından gönlünüzce istifade edebilirsiniz.

Playstation UK Card Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...