10 Usd Psn Card

10 Usd Psn Card

Master Mağaza
356,40 ₺
349,27 ₺
25 Usd Psn Card

25 Usd Psn Card

Master Mağaza
858,00 ₺
840,84 ₺
50 Usd Psn Card

50 Usd Psn Card

Master Mağaza
1.732,50 ₺
1.697,85 ₺
100 Usd Psn Card

100 Usd Psn Card

Master Mağaza
3.399,00 ₺
3.331,02 ₺
Playstation Plus 3 Ay Us

Playstation Plus 3 Ay Us

Master Mağaza
891,00 ₺
846,45 ₺
Playstation Plus 12 Ay Us

Playstation Plus 12 Ay Us

Master Mağaza
2.112,00 ₺
2.006,40 ₺

Playstation US Card Hakkında

Playstation, dünya genelindeki en popüler video oyunu konsoludur. Sony tarafından geliştirilen Playstation, 1994 yılında ilk kez piyasaya sürülmüştür ve o tarihten bu yana birçok oyuncu için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı haline gelmiştir. Playstation, özellikle son yıllarda çıkan oyunlarla birlikte daha da popüler hale gelmiş, konsola özgü oyunlarıyla milyonlarca oyuncunun odak noktası haline gelmiştir.

Playstation US Card veya bilinen diğer adıyla Playstation dolar kart Playstation Store'da dijital ürünler satın almak için kullanılan bir ödeme yöntemidir. Bu kartlar, Playstation kullanıcılarına Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Playstation Store'daki yani playstation us ürünlerine erişim sağlar. Bu kartı satın alarak, Playstation Store'da bulunan oyunlar, indirilebilir içerikler, abonelikler ve diğer ürünler için ödeme yapabilirsiniz. Unutmayın, Playstation US Card, playstation store us’de bulunan tüm ürünler için kullanılabilir.

Siz de GameSatış güvencesiyle özellikle ABD’de yaşayan veya konsolunun konumu ABD olan oyuncular için harika bir seçenek olan Playstation US Card satın alabilirsiniz. Böylelikle birçok harika oyunu ve diğer içerikleri edinebilir, Playstation deneyiminizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Yine aynı şekilde Playstation US Card satın alarak yurt dışında yaşayan arkadaşlarınıza hediye edebilir yurt dışı ödeme yapmanızı sağlayacak bir kredi veya banka kartıyla uğraşmadan arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Playstation US Card Nasıl Alınır?

 

Playstation usa için geçerli olan Playstation US Card satın alımları artık GameSatış sayesinde yalnızca birkaç tık uzağınızda! Siz de GameSatış web sitesine girerek Playstation US Card kategorisinden dilediğiniz miktarı içeren PlayStation US kartı satın alabilirsiniz. Ayrıca, yine GameSatış üzerinden dilediğiniz bölgeler için geçerli psn card satın alma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Playstation US Card Fiyatları

 

Playstation US Card fiyatları, kartın değerine ve satın alınan yerlere göre değişmektedir. Kartlar genellikle 10, 20, 50 veya 100 dolarlık değerlerde satılmaktadır. Genellikle, satın alacağınız kartın fiyatı, o kartın değeri ile orantılıdır. Ayrıca, promosyonlar ve indirimler de fiyatları etkileyebilir. 

Kartı doğrudan Playstation Store'dan satın almak mümkün olmadığından, GameSatış kullanıcıların yardımına koşmaktadır. Siz de GameSatış güvencesiyle güncel dolar kuruna yakın ücretler ödeyerek Playstation US Card, satın alabilir Playstation store us’de dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Playstation US Card Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...