1 Günlük Premium Kart

1 Günlük Premium Kart

Master Mağaza
3,00 ₺
Premium 7 Gün + 250 Gc

Premium 7 Gün + 250 Gc

Master Mağaza
15,00 ₺
Premium 30 Gün + 1500 Gc

Premium 30 Gün + 1500 Gc

Master Mağaza
45,00 ₺
2000 Gc

2000 Gc

Master Mağaza
15,00 ₺
6000 Gc

6000 Gc

Master Mağaza
30,00 ₺
10000 Gc

10000 Gc

Master Mağaza
45,00 ₺
14000 Gc

14000 Gc

Master Mağaza
60,00 ₺
18000 Gc

18000 Gc

Master Mağaza
80,00 ₺

Rigor Z Hakkında

RIGORZ

10 Haziran 2013 tarihinde oyun severlere sunulan oyun, ilk Türkçe dil destekli hayatta kalma ve zombi oyunudur. Türk yapımcılar tarafından düzenlenip, açık harita olarak oynanabilen oyun, açlığın, savaşın, hayatta kalma mücadelesinin ne demek olduğunu bizlere en ince ayrıntısına kadar hissettiriyor.

Oyun’da ana amacınız yukarıda da belirttiğimiz gibi tamamen hayatta kalma üstüne kurulu. Bir gün, dünyayı etkisi altına alan bir virüsün insandan insana ısırılma yoluyla geçtiği tespit edildi. Bu virüsü kapan kişinin 12 saniye içinde yaşayan bir ölüye dönüyordu. Lakin bu dönüşüm, beraberinde insanüstü bir güç de veriyor ve durdurmak imkânsız hale geliyordu.

Neredeyse dünyanın tamamı bu virüsün etkisine kapılmıştı. Yalnızca bir avuç sağlıklı insan kaçmayı başarabilmişti ve onlar da hayatta kalabilmek için hem zombilerle, hem de kendi ararlından ölümüne bir savaşın içine düşmüşlerdi. Kimi sağlıklı insanlar bir araya gelip, bir arada direnmeye çalışıyorlardı fakat bir süre sonra açlık ve susuzluk gibi ihtiyaçlardan dolayı çıkarlar gene ön plan çıkıyor ve yeniden kendi aralarında savaşmaya başlıyorlardı.

Siz de oyunun içine daldığınız anda kendinizi korumalı ve hayatta kalabilmek için her türlü yolu korkusuzca denemelisiniz. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız gerçekten de çok dikkatli olmalısınız. Çünkü hem zombiler ve hem de insanlar tarafından her an öldürülebilirsiniz. Oyunda bazı güvenli bölgeler var. Bu güvenli bölgelerde kasanız bulunuyor. Ayrıca bu bölgedeyken herhangi bir tehdit altında da değilsiniz. Lakin bu bölgeden adım attıktan sonra, karnı acıkmış zombiler sizi hiç beklemediniz anda yakalayabilirler. Tabii aynısı insanlar için de geçerli. Oyun içinde ölürseniz eğer tam 10 dakika beklemek zorundasınız. Beklemek istemiyorsanız eğer mecburen oyun içi para kullanmak durumdasınız. Bir de ister bir başkasından olsun, isterse oyun içi parayla satın aldığınız eşyalarınız olsun, hepsi öldüğünüz anda ortalığa saçılır ve diğer kullanıcılar bu eşyaları rahatlıkla kendileri için alabilirler. Sonuçta oyun, yaşam ve ölüm üzerine kurulduğu için bunların hepsi mücadeleniz için birer kamçı niteliğinde oluyor.

RigorZ gerçekten de oynamaktan keyif alınacak bir oyun, zaman kaybetmeden bu tehlike içindeki dünyaya sizler de adım atın.

Rigor Z Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...