Sbot 5 Euro Mint Card

Sbot 5 Euro Mint Card

Master Mağaza
230,00 ₺
209,99 ₺

Silkroad Online Sbot Hakkında

 

Silkroad Online SBot, Silkroad Online adlı MMORPG oyunu için geliştirilmiş özel bir bot yazılımıdır. 
SBot Silkroad oyununda, oyuncuların otomatik olarak seviye atlamalarına, altın ve eşya toplamalarına, düşmanlarını yenmelerine ve daha pek çok şey yapmalarına yardımcı olur. Bu bot, oyuncuların daha hızlı ilerlemelerine ve daha etkili bir şekilde oyun oynamalarına olanak tanır.

SBot sro siz bilgisayar başında değilken bile sizin yerinize oynayabilen farming yapabilen bir bottur. Ücretlidir ancak en ucuz Silkroad Online SBot için silkroad bot satın al işlemleri yapabileceğiniz e-pin sitelerini tercih edebilirsiniz.

Silkroad Online Sbot Avantajları

 

Silkroad Online SBot sağladığı avantajlar şunlardır:

Otomatik seviye atlama: SBot sro, karakterinizin seviyesini otomatik olarak yükseltir. Bu, oyunda daha hızlı ilerlemenizi sağlar ve daha yüksek seviyeli görevlere ve bölgelere erişmenizi kolaylaştırır.

  • Altın ve eşya toplama: SBot, düşen eşyaları ve altını otomatik olarak toplayarak, oyuncuların daha fazla kaynak elde etmelerini sağlar. 
  • Otomatik savaş: SBot, düşmanları otomatik olarak hedef alır ve yenerek, karakterinizin savaş yeteneklerini geliştirir.
  • Otomatik görev tamamlama: SBot, görevleri otomatik olarak kabul eder ve tamamlar, bu sayede oyuncuların zaman ve enerjilerinden tasarruf etmelerini sağlar.
  • Otomatik pot kullanımı: SBot, karakterinizin can veya mana değerleri düşük olduğunda otomatik olarak pot kullanır. 
  • Özelleştirilebilir ayarlar: SBot, kullanıcıların botun davranışlarını ve özelliklerini özelleştirmelerine olanak tanır. 

Silkroad Online Sbot Nasıl Alınır?

 

SBot satın almak için SBot satışı yapan silkroad bot satın al özelliğinde satış yapan e-pin siteleri tercih edilebilir. Ya da resmi SBot sro sitesinden silkroad bot satın al işlemi yapılabilir.

Eğer en ucuz Silkroad Online SBot satın almak isterseniz ucuz ve güvenilir alışverişin adresi GameSatış’ı tercih edebilirsiniz.

GameSatış Silkroad Online SBot kategorisinden uygun fiyatlı Silkroad Sbot Mint Card satın alabilirsiniz.

Ardından bot-cave.net girişi yaparak Purchase SBot seçeneğine tıklayın. Sonra açılan pencerede Paymentwall'a tıklayın. Ardından Mint Card'ı seçip GameSatış'tan aldığınız e-pin kodunu kutuya girip Silkroad Online Sbot satın al seçeneğine tıklayın.

Silkroad Online Sbot Fiyatları

 

Silkroad Online Sbot fiyatları haftalık olarak satılmaktadır. Eğer 4 haftalık SBot satın alırsanız fiyat 1 aylık ücret şeklinde yansıtılır. Ancak deneme amacıyla satın almak isterseniz 1 veya 2 haftalık SBot daha ucuz olacaktır.

Silkroad Online Sbot Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...