50 Uçuş Lirası

50 Uçuş Lirası

Master Mağaza
17,90 ₺
17,54 ₺
150 Uçuş Lirası

150 Uçuş Lirası

Master Mağaza
46,90 ₺
45,96 ₺
300 Uçuş Lirası

300 Uçuş Lirası

Master Mağaza
89,90 ₺
88,10 ₺
750 Uçuş Lirası

750 Uçuş Lirası

Master Mağaza
224,90 ₺
220,40 ₺
1.500 Uçuş Lirası

1.500 Uçuş Lirası

Master Mağaza
449,90 ₺
440,90 ₺
3..300 Uçuş Lirası

3..300 Uçuş Lirası

Master Mağaza
899,90 ₺
881,90 ₺

Skyrama Hakkında

Skyrama, Alman oyun geliştiricisi Bigpoint tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tarayıcı tabanlı simülasyon oyunudur. Oyun, ilk olarak 2011 yılında yayınlanmıştır ve ücretsiz olarak oynanabilen bir MMO (devasa çok oyunculu çevrimiçi) oyundur. Skyrama, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir oyun olarak tasarlanmıştır. Oyunun temel amacı, havaalanı işletmelerini ve uçuşları yönetirken strateji ve planlama becerilerini geliştirmektir.

Skyrama, oyunculara kendi havaalanlarını yönetme ve işletme fırsatı vermektedir. Oyuncular, uçakları yöneterek müşterileri çeşitli destinasyonlara taşırlar, havaalanlarını genişletirler, uçakları yükseltirler ve yeni rotalar açabilmektedirler. Oyuncular ayrıca, hava trafik kontrol merkezi gibi işletmeleri de yönetebilirler.

Skyrama canlı ve renkli grafikleriyle oyunculara gerçek bir havaalanı deneyimi sunmaktadır. Ayrıca, Skyrama çevrimiçi özellikleriyle oyunculara diğer oyuncularla etkileşimde bulunma fırsatı da sunar, böylece oyuncular birbirlerinden yardım alabilir veya rekabet edebilmektedirler.

GameSatış oyuncuların Skyrama deneyiminden aldıkları keyfi artırmak, sahip oldukları eşya ve araçları diledikleri gibi geliştirebilmeleri için güvenli bir şekilde Skyrama uçuş lirası satışı sunmaktadır. Siz de Skyrama uçuş lirası satın almak için GameSatış’ı tercih edebilir, Skyrama deneyiminizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Skyrama Uçuş Lirası Nasıl Alınır?

 

Skyrama uçuş lirası nasıl alınır sorusu Skyrama oyuncuları tarafından sıkça sorulan bir sorudur. Bu soruya en güzel yanıtı GameSatış veriyor! Siz de Skyrama deneyimini artırmak için Skyrama uçuş lirası almak isteyen oyunculardan biriyseniz tek yapmanız gereken ucuz skyrama uçuş lirasının adresi GameSatış web sitesine girerek, dilediğiniz miktardaki uçuş lirasını içeren ilandan alışveriş yapmaktır.

Daha sonra Skypoint web sitesine girerek hesabınıza giriş yapabilir, oyun içi mağazadan GameSatış’tan satın aldığınız kodu etkinleştirdikten sonra sahip olduğunuz uçuş liralarını gönlünüzce harcayabilirsiniz.

Skyrama Uçuş Lirası Fiyatları

 

Skyrama uçuş lirası fiyatları, skyrama uçuş lirası almak isteyen oyuncular tarafından merak edilmektedir. Skyrama uçuş lirası fiyatı farklı faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Skyrama uçuş lirası fiyatları 50 lira ile 300 lira arasında değişmektedir. Siz de GameSatış web sitesine girerek Skyrama uçuş lirası fiyatlarını görüntüleyebilir, oyun içi satın alımlara göre daha uygun olan tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Skyrama Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...