Steam Bronze Random Key

Steam Bronze Random Key

2,00 ₺
Steam Gold Random Key

Steam Gold Random Key

6,00 ₺
Steam Platinum Random Key

Steam Platinum Random Key

8,00 ₺
Steam Diamond Random Key

Steam Diamond Random Key

12,00 ₺
Steam Elite Random Key

Steam Elite Random Key

20,00 ₺

Steam Random Key Hakkında

Steam random key nedir, kısaca açıklayalım. Steam random key, alıcının hangi oyunun geleceğini bilmediği, rastgele seçilmiş Steam oyun anahtarı olarak bilinir. Bu anahtarlar, çeşitli çevrimiçi satıcılar ve platformlar tarafından sunulur ve genellikle daha düşük bir fiyata satılır. Alıcı, bu anahtarları satın alarak, şansına bağlı olarak popüler ve değerli oyunlara veya daha az popüler oyunlara sahip olabilir.

Steam Rastgele Oyun Kodu Nedir?

 

Random Steam key tamamen şansa bağlı bir dijital anahtardır. Steam random key satışı yapan e-pin siteleri bu anahtarları oldukça ucuz fiyata satabilir. Random Steam key bir kez kullanıldığında tekrardan aktif edilemez. 
Ucuza Steam key alarak kar etmek mümkündür. Her halükarda bir oyun sahibi olabilirsiniz. Bu oyunlar AA+ tarzı ücretli ve kaliteli bir oyun olabilir. Böyle bir durumda Steam rastgele oyun kodu oldukça avantajlı olabilir.

Steam Rastgele Oyun Kodu Nasıl Kullanılır?

 

Steam oyun kodları kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Steam hesabınıza giriş yapın: Öncelikle Steam hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz bir hesabınız yoksa, store.steampowered.com/join adresinden ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.
 • Steam istemcisini açın: Steam istemcisini (uygulamasını) bilgisayarınızda açın. Eğer henüz indirmediyseniz, steampowered.com adresinden Steam istemcisini indirip kurabilirsiniz.
 • Oyun ekleme menüsüne erişin: Steam istemcisinde, ekranın sol üst köşesinde yer alan "Oyunlar" menüsüne tıklayın ve ardından "Steam’de Ürün Etkinleştir" seçeneğini seçin.
 • Steam random key'i girin: Karşınıza çıkan pencerede, "Devam Et" düğmesine tıklayarak ilerleyin. İlgili alana, satın aldığınız Steam random key'i yazın ve "İleri" düğmesine tıklayarak işlemi tamamlayın.
 • Oyunu indirin ve oynayın: Etkinleştirme işlemi başarılı olduktan sonra, rastgele seçilmiş oyun otomatik olarak Steam kütüphanenize eklenecektir. Kütüphanenizdeki oyunlar listesinden, yeni eklenen oyunu bulun, üzerine tıklayarak indirme ve kurulum işlemini başlatın. İşlem tamamlandığında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Steam Random Key Nasıl Alınır?

 

Steam random key nasıl alınır, kısaca açıklayalım. Steam rastgele oyun anahtar satın al - sat işlemi için Steam random key satışı yapan GameSatış sitesini tercih edebilirsiniz. Siteye üye olduktan veya giriş yaptıktan hemen sonra Steam Random Key kategori sayfasına gidin. Ardından Bronze, Gold, Platinum, Diamond ve Elite alt kategorilerinden satın almak istediğiniz steam oyun keyleri türünü seçin. Örneğin Diamond Steam random key satın al durumunda daha iyi oyunların yer aldığı bir Steam rastgele oyun anahtarı grubudur. Bronze ise Diamond’a göre nispeten daha ucuzdur. Bunun sebebi sıklıkla düşük kaliteli oyunlar içermesidir. Ancak şansınız yaver giderse kaliteli ve pahalı bir oyun kazanabilirsiniz.

Steam Random Key Fiyatları

 

Steam random key fiyatları GameSatış üzerinden yapacağınız alışverişlerde;  Bronze, Gold, Platinum, Diamond ve Elite alt kategorilerinden seçeceğiniz steam oyun keyleri türüne göre değişiklik gösterebilir.

Random Key Tipleri Nelerdir?

 

Platform üzerinde tanımlanmış random key tipleri oldukça fazla çeşitlidir, Birbirinden farklı özelliklere sahip random keylerini arzuladığınız oyun tipleri, bütçenizin durumu gibi konulara göre tercih edebilirsiniz.

 • Steam Random Key 1 TL: En çok tercih edilen random keylerin başında gelen 1 TL’lik random key içerisinde 1 ile 100 TL
 • Steam Bronze Random Key: İçerisinde birden fazla key barındırabilen bu tip random key içerisinden çok daha fazla oyun elde etme hakkına sahip olursunuz.
 • Steam Diamond Random Key: Oyun fiyatları 10 TL ile 200 TL arasında değişen oyunlar belirli yüzde değerlerine göre hesaplara yüklenebilmektedir.
 • Steam Random Platinum Key: Yüksek ücretli oyunların premium random key hesaplarına çıkma olasılığı daha fazladır. Elde ettiğiniz keyler ile çok daha popüler oyunları elde edebilirsiniz.

Steam Random Key’leri Nasıl Kullanabilirim?

www.gamesatis.com gibi güvenilir sitelerin steam random key satın al, sekmelerini kullanarak satın aldığınız kodlarınızı, steam online platformu üzerinden hesabınıza etkinleştirerek kullanabilirsiniz.

Kodlarınızı aktifleştirdiğinizde şansınıza ve key içeriğinize göre belirlenen, oyun ya da oyunlar hesabınızda görüntülenecektir. İstediğiniz zaman cihazınıza indirip oyunu kurabilir ve uygun alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Mobil platformlarınızda ise random key çalışma prensibi online sisteme göre biraz farklılık göstermektedir.

Steam mobil uygulamasına gelip, mağaza sekmesine tıkladığınızda, karşınıza çıkan ekranda steam random cüzdan kodu ekleyin seçeneğine ulaşıyorsunuz. Bir steam cüzdan kodu ya da hediye kartı kullan yazan kısma random key kodunuzu girdiğinizde, devam et sekmesi ile oyunu adresinize tanımlamış oluyorsunuz.

Steam Random Key Fiyatları Hakkında

 

 • İnternet üzerinde steam random key satma işlemi için birçok farklı site ile karşılaşabilirsiniz. Bu siteler arasında en güvenilir ve sektöründe lider konuma sahip www.gamesatis.com sitesi, kullanıcılar için oldukça cazip kampanyalar düzenlemektedir.

 • Normal şartlar altında 1TL lik key kodlarını yine aynı fiyattan satın alabileceğiniz diğer sitelerin aksine, www.gamesatis.com sitesinde, 1 TL ücretle random key sahibi olabilirsiniz.

 • Steam random key ucuz kampanyaları ile birçok kullanıcıya hitap etmeyi amaçlayan sitede, kolay ödeme koşulları, 3D secure gibi yüksek güvenlikli alışveriş seçenekleri ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hızlı ve en ucuz steam random key’lere erişmek için www.gamesatis.com steam alt kategorisinden, steam random key sekmesine tıklamalısınız. Buradan işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra elde ettiğiniz random keylerinizi anında hesabınıza tanıtıp, o günün şanslı oyunu ile tanışabilirsiniz.
 • Müşterileri memnun etmek adına, haftalık, aylık ve yıllık kampanyaların düzenlendiği www.gamesatis.com sitesinde, takip sıklığınızı arttırırsanız mutlaka sizin bütçenize de uygun bir steam random key seçeneğine erişebilirsiniz.
 • Herhangi bir problem yaşanması durumunda site canlı destek hattını kullanabilir, problemin çözümü için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Siz de hemen www.gamesatis.com adersine girip kayıt olun, oyun dünyasının fırsatlarından yararlanmaya başlayın.

Steam Random Key Sıkça Sorulan Sorular

Steam random key nedir, nasıl alınır?

Steam Random Key, Steam oyunlarını rastgele olarak hesabınıza yükleyebileceğiniz oyun kodudur. Random Key oyunları rastgele olarak belirlendiğinden çıkan oyunlar şansa bağlı olarak değişebilir. Steam Random Key nedir kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir soru olduğu gibi, Steam Random Key nasıl alınır sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Steam random key, GameSatış üzerinden satın alınabilir ve hemen teslim edilir.

Steam random key kullanma

Steam Random Key nasıl kullanılır, nereden girilir sorusunun yanıtı için aşağıda size belirttiğimiz adımları takip etmeniz gereklidir.

 • Steam uygulamasını açıyoruz.
 • Hesabımıza giriş yaparak kütüphanenize girin.
 • Sol altta “+ Oyun Ekle” butonuna basıp, “Steam'de ürün etkinleştir” seçeneğini seçin.
 • Açılan pencerede “İleri” diyerek devam edin.
 • Sözleşme ekranında "Kabul Ediyorum" seçeneğine basarak devam edin.
 • En son açılan sayfada Steam Random Key nereye yazılır sorumuza yanıt buluyoruz ve boşluğa kodunuzu girerek “İleri” butonuna tıklıyoruz.

Steam Random Key kullanma işlemi bu şekilde yapılır. Steam random key etkinleştirme işleminiz tamamlanmış, rastgele gelen oyun kütüphanenize eklenmiştir.

Steam random key nasıl kullanılır mobil?

Steam Random Key kullanma mobil platformlarda bilgisayarda olduğundan farklı yapılmaktadır. Steam Random Key nasıl kullanılır mobil sorusunun yanıtı için aşağıdaki adımları izleyiniz.

 • Steam mobil uygulamasına giriyoruz.
 • Sol üstte yer alan menüden, Mağaza sekmesini açıp “Hesap Ayrıntıları” kısmına tıklıyoruz.
 • Açılan sayfada “+ Steam Cüzdanınıza para ekleyin” seçeneğine tıklıyoruz.
 • Cüzdan bakiyesinin yazdığı yerin altında yer alan “Bir Steam Cüzdan kodu ya da Hediye kartı kullan” seçeneğine tıklıyoruz
 • Steam Cüzdan kodu yazan kısma Steam Random Key kodumuzu girip, devam et diyoruz.

Steam Random Key kullanma mobil uygulamada bu şekilde yapılmaktadır.

Steam random key satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

Gamesatış üzerinden satın alma işlemi yapılan Steam random key'in herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır.