Travian 250 Altın Final Server

Travian 250 Altın Final Server

Master Mağaza
70,00 ₺
66,50 ₺
Travian 600 Altın Final Server

Travian 600 Altın Final Server

Master Mağaza
140,00 ₺
Travian 1600 Altın Final Server

Travian 1600 Altın Final Server

Master Mağaza
340,00 ₺

Travian Final Sunucusu Hakkında

Travian Legends, Travian Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu tarayıcı tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuncular, antik dönemde geçen bu oyunla, köylerini inşa edip geliştirerek, ordularını büyüterek ve diğer oyuncularla ittifaklar kurarak kendi imparatorluklarını genişletmeye çalışırlar. Oyun birçok ülkede farklı yerel sunuculara sahiptir.  Bunlardan biri de Türk oyuncuların bulunduğu Travian Final Türkiye sunucusudur.

Türk oyuncuların çoğunlukta olduğu bu Travian Legends server Travian altın kuponu için yerel para birimini destekler. Örneğin Travian final altın satın al işlemi için Travian altın paketi almak isterseniz bu sunucuda geçerli olan paketleri aldığınızdan emin olmalısınız. Çünkü her Travian oyunu farklı altın satışı ticaret sistemine sahiptir. Yani bir sunucuda geçen altın başka bir sunucuda kullanılamaz. Sadece belirtildiği sunucuda iseniz altın ticareti yapabilirsiniz. Benzer şekilde Travian final server altın paketi alımları da sadece Final sunucusunda geçerlidir.

Travian Final Sunucu Altın Nasıl Alınır?

 

Travian Final sunucusu altın paketi satın al işlemi yapabilmek için öncelikle Travian Legends’in Final sunucusunda oynuyor olmanız gerekir. Yani Travian türkiye sunucusunda olmalısın. Eğer Travian International’da oynuyorsanız Travian final altın satışı fırsatından yararlanamazsınız. Peki, Travian Final sunucu altın nasıl alınır? Kısaca açıklayalım:

  • Travian Final server altın satan GameSatış sitesine giriş yapın.
  • Travian Final Sunucusu kategorisini ziyaret edin.
  • Satın almak istediğiniz Travian altın kuponu paketini seçin ve sepete ekleyin.
  • Son olarak Travian final altın al seçeneklerinden birini seçip ödeme aşamalarını tamamlayın.
  • Ödeme gerçekleştikten sonra Travian Final Server içinde kullanabileceğiniz kupon bozdurma koduna sahip olacaksınız.
  • Bu kodu Travian Legends’a giriş yaptıktan sonra Altın satın al sekmesinden Kupon bozdurma kutucuğuna yazarak Travian final sunucu altın bakiyenizi hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Travian Final Sunucu Altın Fiyatları

 

Travian Final sunucu altın fiyatları satın almak istediğiniz altın bakiyesine göre değişiklik gösterir. Bu sunucuda kullanabileceğiniz final server altın paketleri aşağıda listelenmiştir:

  • 250 Altın 
  • 600 Altın 
  • 1600 Altın

Travian final server altın GameSatış üzerinden yapacağınız alışverişlerde oldukça ucuzdur. Bu nedenle travian oyuncuları tarafından en çok tercih edilen paketlerdir. Hızlı ve güvenilirdir. Bu nedenle Travian Final server altın fiyatı indirimlidir. Yine de güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için GameSatış’ın ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Travian Final Sunucusu Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...