Int. Travian 30 Altın Paket

Int. Travian 30 Altın Paket

Master Mağaza
42,00 ₺
37,80 ₺
Int. Travian 100 Altın Paket

Int. Travian 100 Altın Paket

Master Mağaza
102,00 ₺
91,80 ₺
Int. Travian 250 Altın Paket

Int. Travian 250 Altın Paket

Master Mağaza
190,00 ₺
171,00 ₺
Int. Travian 600 Altın Paket

Int. Travian 600 Altın Paket

Master Mağaza
375,00 ₺
337,50 ₺
Int. Travian 1600 Altın Paket

Int. Travian 1600 Altın Paket

Master Mağaza
933,00 ₺
839,70 ₺

Travian International Hakkında

Travian International, 2004 yılında Almanya merkezli Travian Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler bir tarayıcı tabanlı çevrimiçi çok oyunculu strateji oyunudur. Oyuncular, Romalılar, Cermenler ve Galyalılar gibi farklı uygarlıklardan birini seçerek kendi köylerini kurarlar, yönetirler ve geliştirirler.

Travian International, oyunun başlangıcında oyuncuların seçtikleri bir başlangıç noktası olan harita üzerinde oynanır. Oyuncular, oyun boyunca diğer oyuncularla ittifaklar kurarak işbirliği yapabilir veya onlarla savaşarak rekabet edebilirler. İttifaklar, oyuncuların birbirlerine yardım etmelerine ve kaynaklarını paylaşmalarına olanak tanır. Ayrıca oyundaki gelişmiş ekonomik sistem oyuncuları travian international altın satın alarak köylerini daha hızlı geliştirmelerine imkan tanır.

Travian International Altın Nasıl Alınır?

 

Oyuncuların farklı birimler ve yapılar inşa ederek askeri ve ekonomik güçlerini daha hızlı artırabileceği Travian international gold oyunda oldukça önemli bir sanal paradır.

Peki, Travian international altın nasıl alınır? Kısaca açıklayalım:

travian international altın satın al - sat yapabileceğiniz ucuz travian international altın satışı yapan çeşitli oyuncu pazarları vardır. Bu pazarlarda resmi Travien international altın marketten alacağınız gold miktarına daha çok altını daha ucuz Travian international altın olarak satın alabilirsiniz. 

GameSatış Travian international altın al - sat yapabileceğiniz en popüler e-pin sitesidir. GameSatış’ta ucuz Travian gold almak için izleyebileceğiniz adımlar aşağıda listelenmiştir.

  • GameSatış’a üye olun ya da kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  • Travian International Altın kategorisine gidin.
  • Travian altın satışı yapan mağazalardan dilediğiniz miktarda ucuz Travian international altın satın alın.
  • Son olarak ödeme işlemlerini tamamlayın.
  • Satıcı Travian international gold için bir kupon verecektir. Bu kuponu Travian international hesabınıza giriş yaptıktan sonra travian marketten Altın satın al sekmesine gidip kupon bozdurma seçeneğini seçin. Buraya GameSatış’tan satın aldığınız kuponu yazarak Travian international gold al alışverişini tamamlayabilirsiniz.

Travian International Altın Fiyatları

 

Travian International altın fiyatları alacağınız altın miktarına göre değişiklik gösterir. Travian international gold miktarı 30, 100, 250, 600, 1600 Altın olarak satılmaktadır. Travian international altın al - sat işlemleri sadece International sunucusunda geçerli olup TR Turnuva sunucusu dahil diğer sunucularda kullanılamaz.

Travian International Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...