Kingdoms 35 Altın

Kingdoms 35 Altın

Master Mağaza
9,90 ₺
Kingdoms 120 Altın

Kingdoms 120 Altın

Master Mağaza
25,00 ₺
Kingdoms 250 Altın

Kingdoms 250 Altın

Master Mağaza
33,00 ₺
Kingdoms 600 Altın

Kingdoms 600 Altın

Master Mağaza
55,00 ₺
Kingdoms 1600 Altın

Kingdoms 1600 Altın

Master Mağaza
160,00 ₺

Kingdoms Hakkında

Travian Kingdoms, popüler bir çevrimiçi tarayıcı tabanlı strateji oyunudur. Alman oyun şirketi Travian Games tarafından geliştirilmiştir ve ilk olarak 2004 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyunda, antik Roma dönemine ait köylerinizi geliştirerek, askeri ve ekonomik gücü artırarak imparatorluk kurmaya çalışırsınız.

Travian Kingdoms, üç farklı ırkla oynanabilen bir oyundur: Bu ırklar Romalılar, Cermenler ve Galyalılar. Her ırkın kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Örneğin, Romalılar daha güçlü yapılar inşa edebilirken, Galyalılar daha hızlı birliklere sahiptir ve Cermenler ise saldırıya daha yatkın bir oynanış sunar.

Travian Kingdoms oyununda temel amaç, köyünüzü geliştirerek ve komşu köylerle iş birliği yaparak veya onları fethederek etrafınızdaki düşman krallıklarla mücadele etmektir. Köyünüzü geliştirdikçe, yeni binalar inşa edebilir, askeri birlikler üretebilir ve ticaret yapabilirsiniz. Ayrıca, köyünüzü ve askerlerinizi yönetmek için kahraman adını verdiğimiz özel bir karaktere sahip olursunuz. Ayrıca Kingdoms altın satın al - ticareti yaparak krallığınızı ve birliklerinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Kingdoms Altın Nasıl Alınır?

 

Travian Kingdom gold satın alarak köyünüzü daha hızlı geliştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Travian Kingdoms altın satışı yapan bir e-pin sitesi bulmaktır. Eğer en ucuz Travian Kingdoms altın satın almak istiyorsanız Kingdoms altın satın al - sat yapan GameSatış’ı tercih edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. GameSatış’a üye olun veya kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  2. Travian kategorisinin alt kategorisi olan Kingdoms’a gidin.
  3. İhtiyacınız olan Travian Kingdoms altın al - sat  ilanını seçin ve Sepete ekleyin.
  4. Ödeme işlemleri tamamlandığında Satıcı satın aldığınız değerdeki Kingdoms Gold kuponunu teslim edecektir.
  5. Ardından bu kuponu Travian Kingdoms hesabınıza giriş yaparak Kupon Bozdurma kısmından Travian Kingdoms altın bakiyesine dönüştürebilirsiniz.
  6. Satın aldığınız kod veya kuponlar sadece Türkiye sunucusunda geçerlidir.

Kingdoms Altın Fiyatları

 

Kingdoms Altın fiyatları satın almak istediğiniz altın miktarına göre değişiklik gösterir. Örneğin 35 Altın ile 1600 altın arasında fiyat farkı vardır. Buna binaen en ucuz Travian Kingdoms Altın 35’lik pakettir. Ancak 1600 altın paketi ile daha fazla geliştirme yapılabilir ve oldukça yeterli bir miktardır. Yine de güncel fiyatları öğrenmek için GameSatış Travian Kingdoms gold satın al - sat kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kingdoms Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...