Kingdoms 35 Altın

Kingdoms 35 Altın

Master Mağaza
9,90 ₺
Kingdoms 120 Altın

Kingdoms 120 Altın

Master Mağaza
25,00 ₺
Kingdoms 250 Altın

Kingdoms 250 Altın

Master Mağaza
33,00 ₺
Kingdoms 600 Altın

Kingdoms 600 Altın

Master Mağaza
55,00 ₺
Kingdoms 1600 Altın

Kingdoms 1600 Altın

Master Mağaza
160,00 ₺

Kingdoms Hakkında

Savaş/strateji oyunu Travian'ın geliştirilmiş görsel ve içeriğe sahip yeni versiyonu olan Travian Kingdoms, keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız topraklara korkusuz savaşçıları davet ediyor. Yayın hakları Travian Games'te bulunan Travian Kingdoms, Travian Legends’ta versiyonunda da olduğu gibi tarayıcı üzerinden oynanmakta. Yakında mobil versiyonu da çıkacak olan oyun tamamen Türkçe arayüze sahip.

Galyalı, Cermen ve Romalı olmak üzere 3 farklı halk seçeneği sunan oyunda her halkın kendine has birim, bina ve özellikleri bulunuyor. Haydutlar tarafından saldırıya uğrayan küçük bir köye yardım ederek başladığınız oyunda, bu köydeki insanlara yönetici olarak oyuna devam ediyorsunuz. Çevrenizdeki orman, tarla, dağ ve toprak alanlardan odun, taş, kil ve yiyecek üreterek köyünüze çeşitli bina yapıp birimler üretiyor, sahip olduğunuz birim ve sivil halkın refahını artırmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz.

Haydutların ve diğer oyuncuların saldırılarından korunmak için sur, savunma araçları ve askerler üretebildiğiniz gibi, haydutların saklandıkları alanlara ve çevrenizdeki tehlike yaratan oyunculara saldırılar düzenlemek için akıncı birlikler de üretebiliyorsunuz. En ucuz Travian Kingdoms Altın, GameSatış’ta sizleri bekliyor!

Kingdoms Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...