Twitch 1 Aylık Abonelik

Twitch 1 Aylık Abonelik

Master Mağaza
60,00 ₺
57,00 ₺
Twitch 3 Aylık Abonelik

Twitch 3 Aylık Abonelik

Master Mağaza
150,00 ₺
142,50 ₺
Twitch 6 Aylık Abonelik

Twitch 6 Aylık Abonelik

Master Mağaza
260,00 ₺
247,00 ₺

Twitch Abonelik Hakkında

Twitch Abonelik, Twitch platformundaki yayıncılara maddi destek sağlamak için kullanıcıların seçtikleri yayıncılara aylık ücret ödeyerek abone olabileceği bir sistemdir. Twitch abonelikleri, kullanıcıların favori yayıncılarına düzenli gelir sağlamalarına ve yayıncıların platformda içerik oluşturma sürekliliğini korumalarına yardımcı olur.

Twitch abonelik paketlerinin üç ana seviyesi bulunmaktadır: Tier 1, Tier 2 ve Tier 3. Her seviyenin farklı fiyatlandırması ve avantajları vardır. İşte Twitch abonelikleriyle ilgili detaylı bilgiler:

 • Tier 1: Bu abonelik düzeyi, kullanıcıların yayıncıya aylık olarak 4,99 ABD doları ödeyerek abone olmalarını sağlar. Aboneler, reklamsız yayın izleme, abone rozeti ve yayıncının özel emojilerine erişim gibi avantajlara sahip olurlar.
 • Tier 2: Bu abonelik düzeyi, kullanıcıların yayıncıya aylık olarak 9,99 ABD doları ödeyerek abone olmalarını sağlar. Tier 1 avantajlarının yanı sıra, aboneler yayıncının daha fazla özel emojisi ve diğer özel avantajlara erişebilirler.
 • Tier 3: Bu abonelik düzeyi, kullanıcıların yayıncıya aylık olarak 24,99 ABD doları ödeyerek abone olmalarını sağlar. Tier 1 ve Tier 2 avantajlarına ek olarak, aboneler yayıncının en özel emojilerine ve diğer benzersiz avantajlara erişebilirler.

Twitch Abonelik Nasıl Alınır?

 

Twitch abonelik satın al işlemi genellikle Twitch resmi sitesinden yapılsa da daha ucuza twitch abonelik satın almak için çoğu oyun sever Twitch abonelik kodu almak için e-pin sitelerinden alışveriş yapar. Bu siteler genellikle Twitch abone olma kodu satarak Twitch kullanıcılarının daha ucuza Twitch aboneliklerine sahip olmasını amaçlar. Bu sitelerin en bilineni GameSatış’tır. GameSatış’tan Twitch abonelik satın almak için takip etmeniz gereken adımlar aşağıda listelenmiştir:

 • GameSatış’a üye olun veya kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
 • Twitch Abonelik kategorisine gidin
 • 1-3-6 Aylık abonelik paketlerinden birini seçerek sepete ekleyin.
 • Twitch abone satın al ödeme seçeneklerinden birini seçin ve ödeme aşamalarını tamamlayın.
 • Alışveriş sonunda size teslim edilen Twitch abonelik kodu bilgisini Twitch resmi sitesinde aboneliğinizi aktif etmek için kullanın.

Twitch Abonelik Fiyatları

 

Twitch Abonelik fiyatları 1-3-6 Aylık abonelik paketlerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle öncelikle alacağınız paketin kaç aylık olması gerektiğine karar vermelisiniz. Örneğin bu aşamadan sonra Twitch abonelik ne kadar? diye soracak olursanız GameSatış sitesindeki ilgili kategoriyi ziyaret ederek Twitch Abonelik fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Twitch Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

Twitch Abonelik nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Twitch Abonelik kategorisinden ihtiyacınız olan abonelik ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
 • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
 • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Twitch Abonelik satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.