Valorant 10 Euro Points

Valorant 10 Euro Points

Master Mağaza
221,55 ₺
Valorant 20 Euro Points

Valorant 20 Euro Points

Master Mağaza
436,80 ₺
Valorant 50 Euro Points

Valorant 50 Euro Points

Master Mağaza
1.155,00 ₺

Valorant EU West Hakkında

Beta sürümünü ilk olarak 7 Nisan 2020 tarihinde yayımlamış olan Valorant, oyunu 2 Haziran 2020 tarihinde ise herkesin erişimine açıtlı. Riot Games tarafından geliştirilmiş olan oyun, çok oyunculu modda oynanabilmektedir. Sıkı bir rekabet ve taktik oyunlarının arasında yerini almayı başardığı için oyunda elde etmiş olduğunuz seviyeler de sizin için çok önemlidir. Oyundaki seviyenizi yükseltmek istediğiniz noktada ise hesap satın alma yoluna gidebilirsiniz. Valorant ne kadar? Merak etmiş olduğunuz noktada ise en güvenilir olan hesapların daha uygun fiyatlı şekilde sitemizde sizlere sunulmuş olduğunu görebilirsiniz.


Valorant EU West Sunucu Değiştirme (Kalıcı)


Valorant hesabınızı oluşturduğunuz bölgeye göre, otomatik olarak bölgeye atanırsınız. Kalıcı olarak EU West sunucusuna geçmek için Riot ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Valorant destek sayfasından oyundaki mevcut bölgenizi görmek için "Kontrol Et" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra buradan değiştirmek istediğiniz sunucuyu seçebilir ve oyun içindeki bölge tercihinizi "Tamam" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.  Birçok oyuncu Valorant sunucu/server değiştirme işlemi sırasında sıkıntı yaşayabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken Riot Games'e ticket (bilet) göndermek olacaktır. 


Valorant EU West Sunucu Değiştirme (Geçici)


Valorant sunucu seçimi özelliği ile geçici olarak oyun içinden sunucunuzu değiştirebilrisiniz. Valorant'ta geçici olarak sunucu değiştirmek için işlem yaptığınızda istediğiniz sunucuya atanamayabilirsiniz.  Valorant geçici olarak sunucu değiştirmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 

  • Valorant'a giriş yapın,
  • Oyna seçeneğine tıklayın,
  • Oyun modu seçin,
  • Oyuncu kartınızın üzerindeki "Aç" butonunun altındaki simgeye tıklayın,
  • Sunucu listesinin olduğu sayfa açıldıktan sonra tercih edilen sunucu seçin.

Valorant EU West Sıkça Sorulan Sorular

Valorant EU West Nedir?

Valorant EU West, Batı Avrupa bölgesidir. Valorant EU West serveri yani Batı Avrupa sunucusu bir çok ülkeyi kapsayan ve erişim sağladığı, en büyük server olarak bilinir. Valorant EU West nedir, Valorant EU West hangi bölge, Valorant EU West hangi ülke gibi merak edilen sorular kısaca böyle yanıtlanabilir. Zaman zaman oyunculara sunulan hesap aktarımı ile sunucunuzu değiştirebilir ya da bu serverda yeni hesap açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Valorant EU West Sunucusuna Nasıl Geçilir?

Valorant hesabınızı oluşturduğunuz bölgeye göre, otomatik olarak bölgeye atanırsınız. Kalıcı olarak Valorant EU West sunucusuna geçmek için Riot ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Valorant destek sayfasından oyundaki mevcut bölgenizi görmek için "Kontrol Et" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra buradan değiştirmek istediğiniz sunucuyu seçebilir ve oyun içindeki bölge tercihinizi "Tamam" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.  Birçok oyuncu Valorant sunucu/server değiştirme işlemi sırasında sıkıntı yaşayabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken Riot Games'e ticket (bilet) göndermek olacaktır.

Valorant EU West VP Nasıl Alınır?

Valorant EU West VP, GameSatış’tan satın alınır. GameSatış güvencesiyle hemen teslim Valorant EU West serverında kullanabileceğiniz VP’ler en ucuz fiyatlara satın alınabilir. Valorant Eu West kategorisinde yer alan istediğiniz VP’yi satın al butonu ile sepete ekleyip, bakiyenizle ödeyerek hemen teslim alabilirsiniz. GameSatış’tan hızlı ve güvenli şeklinde Valorant EU West VP nasıl alınır sorusunun yanıtı bu şekildedir.