Valorant 10 Euro Points

Valorant 10 Euro Points

Master Mağaza
350,00 ₺
Valorant 20 Euro Points

Valorant 20 Euro Points

Master Mağaza
682,00 ₺
Valorant 50 Euro Points

Valorant 50 Euro Points

Master Mağaza
1.705,00 ₺

Valorant EU West Hakkında

Valorant EU West, veya kısaca Valo Eu West, Valorant Batı Avrupa sunucularıdır. Valorant EU West sunucularındaki hesaplarınız için Valo vp alımı yapabilirsiniz. Game Satış sitesinden rahatça Valo Eu west vp almak mümkün.

Oyuncular Valo Eu West sunucularındaki hesaplar için VP bulmakta zor olabiliyor. Bunun için Game Satış sitesinden rahatça Valo vp alabilirsiniz. Valo euro vp satın alarak hesaplarınızı güçlendirin. Game Satış ile Valo avrupa vp hem güvenli hem de kolay.

Valorant EU West Points

 

Valorant Eu West points sahibi olmak artık çok kolay. Game Satış ile rahatça Valo euro vp satın alma yapabilirsiniz. Eu West Valo hesaplarınız için valo euro vp oldukça uygun. İyi bir oyun deneyimi için Valo vp satın almak oldukça önemli. 

Sahip olduğunuz VP ile skin ve daha fazlasını kolayca alabilirsiniz. Valo Eu vp alarak oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye çıkarın. Güvenilir Valo eu vp satışı Game Satış'da.

Valorant  EU VP Nasıl Alınır?

 

Valorant EU VP nasıl alınır? Oyuncular nasıl Valo Eu VP alacağını merak ediyor. Game Satış ile Valo europe vp almak oldukça kolay. Game Satış sitesine girin ve kolayca bir hesap açın. Ardından Valorant Eu West VP kısmına gelin. Sonrasında dilediğiniz miktarda Valu eu vp satın alabilirsiniz. Game Satış ile kolayca Valo vp satın alabilirsiniz.

Valorant  EU VP Fiyatları

 

Valorant EU VP fiyatları nedir ? Oyuncular Valo eu vp fiyatlarını merak ediyor olabilirler. Valo euro VP fiyatları diğer VP fiyatlarına göre daha fazla olabilir. Ama Game Satış sitesinden ucuz Valo euro vp almak mümkün. Site içindeki ilanlardan size uygun satılık Valo Eu VP tekliflerine bakmayı unutmayın. 

Game Satış sitesinden bolca Valo eu VP ilanı bulabilirsiniz. Bu ilanlardan bütçenize uygun olan tekliflere bakın. Ardından dilediğiniz Valo Euro vp teklifini kolay ve rahatça satın alın. Game Satış ile güvenilir ve kolayca Valo VP satın alın. Size uygun Valorant EU West VP teklifleri için tüm ilanlara bakın.

Valorant EU West Sıkça Sorulan Sorular

Valorant EU West nedir?

Valorant EU West, Batı Avrupa bölgesidir. Valorant EU West serveri yani Batı Avrupa sunucusu bir çok ülkeyi kapsayan ve erişim sağladığı, en büyük server olarak bilinir. 

Valorant EU West VP nasıl alırım?

 • www.gamesatis.com adresine giriş yapın.
 • Üye girişi yapın, üyeliğiniz yoksa yeni bir üyelik oluşturun.
 • Üye girişi yaptıktan sonra "Bakiye Yükle" sekmesinden dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek hesabınıza bakiye yükleyin.
 • Bakiye hesabınıza yüklendikten sonra satın almak istediğiniz Valorant EU West (Euro Points) miktarını seçin ve "Satın Al" butonuna tıklayın.
 • "Bakiye ile Öde" seçeneğini seçin ve işleminizi tamamlayın.

Valorant EU West Euro Points nasıl yüklerim?

 • Valorant istemcisine giriş yapın.
 • Açılan ekranın sağ üst kısımda bulunan VP sembolüne tıklayın.
 • Ardından "Riot PIN ve KODLAR" seçeneği üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirin.

Valorant Euro Points nasıl iade ederim?

GameSatış üzerinden yüklemiş olduğunuz Valorant Euro Points'in iadesi yapılmamaktadır.

Valorant EU West Euro Points kaç TL?

 • Valorant 10 Euro Points - 341,00 TL
 • Valorant 20 Euro Points - 682,00 TL
 • Valorant 50 Euro Points - 1.705,00 TL

Valorant VP kullanımında herhangi bir sınırlama var mı?

Hayır, Valorant Euro Points kullanımında herhangi bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz miktarda Valorant Euro Points satın alabilirsiniz.

Valorant EU West sunucusuna nasıl geçilir?

Valorant hesabınızı oluşturduğunuz bölgeye göre, otomatik olarak bölgeye atanırsınız. Kalıcı olarak Valorant EU West sunucusuna geçmek için Riot ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Valorant destek sayfasından oyundaki mevcut bölgenizi görmek için "Kontrol Et" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra buradan değiştirmek istediğiniz sunucuyu seçebilir ve oyun içindeki bölge tercihinizi "Tamam" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.  Birçok oyuncu Valorant sunucu/server değiştirme işlemi sırasında sıkıntı yaşayabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken Riot Games'e ticket (bilet) göndermek olacaktır.