World Of Sosaria 1000 Token

World Of Sosaria 1000 Token

Master Mağaza
120,00 ₺
World Of Sosaria 1500 Token

World Of Sosaria 1500 Token

Master Mağaza
180,00 ₺
World Of Sosaria 2000 Token

World Of Sosaria 2000 Token

Master Mağaza
230,00 ₺
World Of Sosaria 2500 Token

World Of Sosaria 2500 Token

Master Mağaza
290,00 ₺
World Of Sosaria 5000 Token

World Of Sosaria 5000 Token

Master Mağaza
550,00 ₺
World Of Sosaria 10000 Token

World Of Sosaria 10000 Token

Master Mağaza
1.000,00 ₺

World Of Sosaria Hakkında

Ultima Online (UO) olarak da bilinen ve milyonlarca oyuncunun beğenisini toplamış olan World Of Sosaria efsanesi tekrardan oyuncularla buluşuyor! World Of Sosaria dünyanın ilk büyük çaplı MMORPG türündeki oyunlarından biridir ve günümüzde hala binlerce oyuncu tarafından oynanmaktadır.Oyun, açık dünya oynanışı ile öne çıkmaktadır. 

Oyuncular, kendi karakterlerini oluşturabilir ve karakterlerini diledikleri gibi geliştirebilirler. Dilerlerse kılıcıyla düşmanları yakından biçen bir savaşçı ya da çeşitli büyülerle rakiplerini uzaktan alt eden bir büyücü olarak oynayabilmektedirler. Oyuncular, hem karakter özelliklerini geliştirmek hem de karakterlerini yeni ve daha güçlü eşyalarla donatmak için oyun içi para birimi World Of Sosaria token kullanmaktadır.

Açık dünya etkinlikleriyle bu tokenleri kasmak uzun vakitler sürebileceğinden siz de World Of Sosaria al sat işlemlerinin bir numaralı adresi GameSatış’ı tercih ederek World Of Sosaria token satın alabilir, hem emeğinizden hem de vaktinizden tasarruf ederek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

World Of Sosaria Token Nasıl Alınır?

 

GameSatış güvencesiyle World Of Sosaria token nasıl alınır sorusu oyuncular için artık bir problem olmaktan çıkıyor! Siz de World Of Sosaria token satın almak isteyen oyunculardan biri iseniz aşağıdaki dört adımı takip ederek dilediğiniz miktarlarda token sahibi olabilirsiniz:

  • GameSatış web sitesine üye olun ya da GameSatış hesabınıza giriş yapın.
  • World of Sosaria kategorisini açın.
  • Kendinize uygun bulduğunuz ilandan dilediğiniz ödeme yöntemiyle alışveriş yapın.
  • Alışverişinizi tamamladıktan sonra belirtilen süre içerisinde satıcı tarafından size gönderilen kodu World Of Sosaria hesabınızda aktive edin.

World Of Sosaria Token Fiyatları

 

World Of Sosaria token fiyatları birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar, satın almak istediğiniz miktara doğru orantılı bir şekilde azalıp artmaktadır. Haliyle, satın almak istediğiniz token miktarı ne kadar fazlaysa fiyat da o kadar pahalı olacaktır. Genel olarak 120 lira ila 1.000 lira arasında bir fiyatlandırmayla satılan World Of Sosaria tokenleri zaman zaman indirim nedeniyle daha ucuz miktarlarda da satılmaktadır.

Siz de GameSatış web sitesine girerek World Of Sosaria Token fiyatlarını görüntüleyebilir, piyasa hakkında edindiğiniz bilgiler ışığında bilinçli bir şekilde World Of Sosaria token satın alabilirsiniz.

World Of Sosaria Sıkça Sorulan Sorular

World Of Sosaria Token nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden World Of Sosaria kategorisinden ihtiyacınız olan Token ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

World Of Sosaria Token satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.