Zula Mobile Online Altın 25 TL Google Play

Zula Mobile Online Altın 25 TL Google Play

Master Mağaza
25,00 ₺
Zula Mobile Online Altın 50 TL Google Play

Zula Mobile Online Altın 50 TL Google Play

Master Mağaza
50,00 ₺
Zula Mobile Online Altın 100 TL Google Play

Zula Mobile Online Altın 100 TL Google Play

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
Zula Mobile Online Altın 25 TL Apple Store

Zula Mobile Online Altın 25 TL Apple Store

Master Mağaza
25,00 ₺
Zula Mobile Online Altın 50 TL Apple Store

Zula Mobile Online Altın 50 TL Apple Store

Master Mağaza
50,00 ₺

Zula Mobile Online FPS (BETA) Hakkında

Lokum Games tarafından yayınlanmıştır. MMOFPS oyunudur. Sistem gereksinimleri çok yüksek değildir. Zula Mobile Online oyuncularına gerçek zamanlı FPS oyunu sunmaktadır. Zula Mobile Online için günlük görevler çeşitli haritalar mevcuttur.

Zula Mobile üzerinde bulunan bir çok oyun modu mevcuttur. Bu modlar üzerinde sizlere uygun olanı seçebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan bir kaç mod sizler için listelenmiştir. 

 • Sabotaj
 • Herkes Tek
 • Ölüm Maçı
 • Sancak Savaşı

Zula Mobile Oyun modları dışında oyun içerisinde oynayabileceğiniz çeşitli silahlar mevcuttur.

 • Keskin nişancı
 • Pompalı tüfek
 • Saldırı silahları
 • Bıçak ve Tabancalar

Zula Mobile Haritalar
Zula Mobile
üzerinde bulunan bir çok harita mevcuttur. Oyun içerisine ilk giriş sağladığınız zaman tüm haritalar sizlere yabancı gelecektir. Alışma süresi içerisinde zorlanabilirsiniz. Tüm haritalar üzerinde deneyiminizi geliştirebilir ve ilerleyen süreçler üzerinde daha iyi bir Zula Mobile oyuncusu olabilirsiniz.

Zula Mobile Görevleri üzerinden oyun içerisinde ödüller kazanabilirsiniz. Tüm oyunlarda mevcut olan görev sistemi Zula Mobile üzerinde aynı şekilde bulunmaktadır. Oyun içerisinde sizlere belirtilen görevleri tamamladığınız zaman oyun içerisinde bulunan hediyeleri kazanabilir ve görev yaptıkça seviye atlayabilirsiniz. Görevleri tamamladıkça oyun deneyiminiz artacağından dolayı daha iyi bir oyuncu olmaya bir adım yaklaşacaksınız!

Zula Mobile Online FPS (BETA) Sıkça Sorulan Sorular

Zula Mobile Klan Sistemi Nedir?

Zula Mobile üzerinde tüm oyunlarda bulunan klan sistemi mevcuttur, Oyunu tek oynamayı sevmiyor ve daha heyecanlı bir deneyim istiyorsanız arkadaşlarınız ile bir klan kurabilir dilerseniz  oyun içerisinde bulunan kurulu klanlara katılabilirsiniz. Klanlar üzerinde arkadaşlarınız ile farklı kurulan klanlara karşı rekabet gösterebilirsiniz.

Zula Mobile Altın Nedir?

Zula Mobile Altın Ne İşe Yarar? 

Zula Mobile mağazası üzerinden bulunan ürünler için Zula Mobile Altın gerekmektedir. Oyun içerisinde bulunan ekipmanları satın almanız veya geliştirmeniz için Zula Mobile Altına sahip olmalısınız. Oyun oynamayı seven bir oyuncuysanız fakat oyun parası biriktirmek sizlere uzun ve yorucu geliyorsa En ucuz ve en hızlı şekilde Gamesatis.com üzerinden Zula Mobile altın alabilirsin.

Zula Mobile Altın Nasıl Aktif Ederim?

Gamesatis.com üzerinden almış olduğunuz Zula Mobile altınlar sizlere Google Play ve Apple Store kodları olarak teslim edilmektedir.  Alımınız sonrasında en hızlı şekilde sizlere teslim edilen kodları almış olduğunuz platform üzerinde aktif edebilirsiniz. 
 • 25 TL Google Play
 • 50 TL Google Play
 • 100 TL Google Play 
 • 25 TL Apple Store
 • 50 TL Apple Store 
Ürünleri üzerinden Zula Mobile alımlarınızı GameSatış üzerinden yapabilirsiniz.