Age Of Wushu 10 Gold

Age Of Wushu 10 Gold

Master Mağaza
90,41 ₺
Age Of Wushu 30 Gold

Age Of Wushu 30 Gold

Master Mağaza
266,91 ₺
Age Of Wushu 50 Gold

Age Of Wushu 50 Gold

Master Mağaza
444,85 ₺
Age Of Wushu 100 Gold

Age Of Wushu 100 Gold

Master Mağaza
889,70 ₺
Age Of Wushu 200 Gold

Age Of Wushu 200 Gold

Master Mağaza
1.779,40 ₺
Age Of Wushu   500 Gold

Age Of Wushu 500 Gold

Master Mağaza
4.391,10 ₺

Age Of Wushu Hakkında

Age of Wushu, Çinli oyun geliştirme şirketi Snail Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) oyundur. İlk olarak 2012 yılında Çin'de yayınlanan Age of Wushu, ardından 2013 yılında dünya çapında yayınlanmıştır. Oyun, aynı zamanda "Age of Wulin" olarak da bilinmektedir.

Age of Wushu, gerçekçi bir çevre sunar ve oyuncuların etkileşimde bulunabilecekleri birçok nesne ve NPC (yapay zeka kontrollü karakter) bulunmaktadır.  Oyuncular, oyun içi para birimi olan ve oyun ekonomisi için büyük önem arz eden Age of Wushu gold kasmak için bu NPC karakterlerle etkileşime geçerek, PvP (oyuncuya karşı oyuncu) savaşlara katılarak ve zanaat becerileri, ticaret, casusluk ve yine açık dünya üzerine yayılmış sosyal aktivitelerde bulunarak vakit harcayabilirler.

Ancak, bazı oyuncular kasılmaya vakit harcamaktansa Age of Wushu gold almayı tercih etmektedir. Siz de Age of Wushu deneyimini artırmak, uzun saatler kasılmadan dilediği içeriklere erişmek isteyen binlerce oyuncu gibi, GameSatış güvencesiyle oyun içi para birimi olan Age of Wushu gold satın alabilirler.

Age of Wushu Gold Nasıl Alınır?

 

GameSatış sayesinde artık Age of Wushu gold almak hiç olmadığı kadar kolay! Siz de Age of Wushu gold satın almak isteyen binlerce oyuncudan biriyseniz GameSatış web sitesindeki Snail Games kısmından Age of Wushu kategorisinde girerek dilediğiniz gold miktarını içeren ilandan alışveriş yapabilir, goldlarınız dilediğiniz Age of Wushu içeriği için harcayabilirsiniz.

Age of Wushu Gold Fiyatları

 

Age of Wushu gold fiyatları birçok farklı faktörden dolayı etkilenmektedir. Oyun farklı kıtalar ve bölgelerden erişilebilir olduğundan, fiyatlar bölge farklılıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca, sunucuda bulunan oyuncu sayısı, oyun içi ekonomiyi etkileyebilmektedir. Örneğin, daha fazla oyuncu, daha fazla altın üretebilir veya satın alabilir, bu da altın fiyatlarını artırabilmektedir.

Siz de GameSatış web sitesine girerek sitedeki Age of Wushu kategorisinden Age of Wushu gold satış ilanlarına göz atabilir, Age of Wushu gold fiyatları ve Age of Wushu piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Age Of Wushu Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...