Age Of Wushu 10 Gold

Age Of Wushu 10 Gold

Master Mağaza
59,85 ₺
Age Of Wushu 30 Gold

Age Of Wushu 30 Gold

Master Mağaza
176,70 ₺
Age Of Wushu 50 Gold

Age Of Wushu 50 Gold

Master Mağaza
294,50 ₺
Age Of Wushu 100 Gold

Age Of Wushu 100 Gold

Master Mağaza
589,00 ₺
Age Of Wushu 200 Gold

Age Of Wushu 200 Gold

Master Mağaza
1.178,00 ₺
Age Of Wushu   500 Gold

Age Of Wushu 500 Gold

Master Mağaza
2.907,00 ₺

Age Of Wushu Hakkında

AGE OF WUSHU

8 Ağustos 2012 tarihinde Çin merkezli Snail firması tarafından oyun severlere sunulan Age of Wushu, sizlere fantastik dünyası ve sahip olduğu mitolojik atmosferi ile inanılmaz bir MMORPG oyun deneyimi sunuyor. Ming Hanedanlığına kadar olan serüveninizde karşınıza daha önce hiç görmediğiniz yerler ve okullar çıkıyor.

Shaolin, Wudang, Emei Beggar’s Sect, Blissful Valley, Royal Guard, Tang men ve Scholar’s Academy olmak üzere, oyun içinde birçok okul bulunuyor. Age of Wushu aslında oldukça tarihi bir oyun. Oyunun içinde Çim imparatorluğunun tarihini en ince ayrıntısına kadar yaşayacak ve o tarihi atmosferin içinde kıyasıya savaşlara gireceksiniz. Bu savaşlardan elde ettiğiniz başarılarla kendinizi adeta uzak doğunun en müthiş kahramanı gibi hissedip, oyunun başından kolay kolay kalkamayacaksınız.

Age of Wushu Çin’i ayaklarınızın altına seriyor. Tapınaklardan tutun da, Çin Seddi’ne kadar bütün Çin’i yaşayacaksınız. Oyunun en sevilen özelliklerinden biri ise sahip olduğunuz özel güçleriniz. Çin mitolojisinden yola çıkan oyunda elbette ki suda ya da düz duvarlarda yürüyebiliyor, kısa süreli de olsa havada uçabiliyorsunuz.

Age of Wushu, tam bir MMORPG oyunu olsa da sahip olduğu tarih ve karakterlere verdiği mitolojik özel güçler ile birlikte türevlerinin arasından belirgin bir şekilde sıyrılıyor. Age of Wushu türünde oyun az bulunur doğrusu. Hiç vakit kaybetmeden Age of Wushu’un fantastik dünyasına siz de katılın.

Herkese bol oyunlu günler.

Age Of Wushu Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...