Age Of Wushu

Age Of Wushu

5 Street

5 Street

Ministry Of War

Ministry Of War

Heroes Of Gaia

Heroes Of Gaia

Snail Games Hakkında

Snail Games, 2000 yılında Çin'de kurulan bir video oyunu geliştiricisi ve aynı zamanda yayıncısıdır. Şirketin merkezi Şanghay'da bulunmaktadır ve dünya genelinde birçok ofisiyle hizmet vermektedir. Snail Games, PC’de oynanabilen oyunlar ve mobil platformlarda oynanabilen oyunlarla ilgilenmesinin yanı sıra, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojilerle de ilgilenmektedir. 

Snail Games oyunları genellikle ücretsiz olarak sunulan çevrimiçi oyunlardır ve dünya çapında ses getirmiş birçok platformda oyunları yayınlanmıştır. Snail Games, oyun endüstrisindeki teknolojik yenilikleri takip ederek ve oyuncuların taleplerine yanıt vererek kendini sürekli olarak yenilemektedir. Ayrıca, dünya genelindeki oyun geliştiricileri ile işbirliği yaparak geliştirdiği oyunlar ve projeler de bulunmaktadır. 

Snail Games tarafından yayınlanan bazı oyunlar şunlardır:

  • Age Of Wushu: Snail Games tarafından geliştirilen ve 2013 yılında yayınlanan bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun, Çin'deki Jianghu olarak bilinen dövüş sanatları dünyasına dayanmaktadır. Oyunda oyuncuların özgürce dolaşabileceği büyük bir açık dünya sunulmaktadır ve oyuncular bu açık dünyayı keşfederek karakterlerini geliştirmek için çeşitli beceri ve yetenekler öğrenebilirler. Oyunun özgün bir özelliği, diğer çevrimiçi oyunlardan farklı olarak, karakterlerin hiçbir sınıflandırmaya tabi tutulmamasıdır. Bu nedenle, oyuncular kendi oyun tarzlarına ve tercihlerine göre karakterlerini özelleştirebilmektedirler. Ayrıca, oyunculara PvP (oyuncuya karşı oyuncu) ve PvE (çevreye karşı oyuncu) deneyimi sunulmaktadır. Dolayısıyla, oyuncuların diğer karakterlerle etkileşime geçmesi, çete savaşlarına katılması ve dünya genelindeki diğer oyuncularla rekabet etmesi mümkündür.
  • 5 Street: Snail Games oyunlarından bir diğeri olan bu oyun bir dans etme oyunudur. Oyun dans yarışmaları ve sosyal etkileşimler üzerine kurulmuştur. Oyuncular, kendi karakterlerini özelleştirebilirler ve farklı dans tarzlarını öğrenerek diğer oyuncularla dans yarışmalarına katılabilirler. Oyun, gerçek hayatta var olan dans stilleri ve şarkılar kullanarak oyuncuların müzikal yeteneklerini sergilemelerine olanak tanımaktadır.
  • Ministry Of War: Snail Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, web tarayıcısı üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. Oyuncular, tarihsel askeri birimleri yöneterek farklı medeniyetler arasındaki savaşlarda yer alabilmektedirler. Oyun, askeri taktiklerin yanı sıra diplomasi ve ticaret becerilerinin de kullanılmasını gerektirmektedir.
  • Heroes Of Gaia: Web tarayıcısı üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. Oyuncular, kendi krallıklarını yönetir ve kaynaklar toplayarak askeri birimler üretir ve böylelikle krallıklarını korumayı, yeni topraklar elde etmeyi hedeflemektedirler. Oyun, oyunculara keşif, ticaret, savaş ve siyasi entrikaları ve farklı oyun modları sunmaktadır.

Snail Games Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...