Cabal Eu 4000 E Coin

Cabal Eu 4000 E Coin

Master Mağaza
182,00 ₺
Cabal Eu 8000 E Coin

Cabal Eu 8000 E Coin

Master Mağaza
363,00 ₺
Cabal Eu 12000 E Coin

Cabal Eu 12000 E Coin

Master Mağaza
545,00 ₺
Cabal Eu 16000 E Coin

Cabal Eu 16000 E Coin

Master Mağaza
726,00 ₺
Cabal Eu 20000 E Coin

Cabal Eu 20000 E Coin

Master Mağaza
908,00 ₺
Cabal Eu 40000 E Coin

Cabal Eu 40000 E Coin

Master Mağaza
1.815,00 ₺
Cabal Eu 80000 E Coin

Cabal Eu 80000 E Coin

Master Mağaza
3.630,00 ₺

Cabal E Coin Eu Hakkında

Cabal Online, MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türünde bir oyundur. Oyun, Güney Kore merkezli ESTsoft tarafından geliştirilmiş ve ilk kez 2005 yılında piyasaya sürülmüştür.

Cabal Online, oyuncuların fantastik bir dünyada maceraya atılabileceği bir oyundur. Oyuncular karakterlerini oluşturabilir ve çeşitli sınıflar arasından seçim yapabilirler. Oyunda kullanılan karakter sınıfları arasında Warrior (Savaşçı), Blader (Kılıç Ustası), Wizard (Büyücü), Force Archer (Güç Okçu), Force Shielder (Kalkan Şövalyesi) ve Force Blader (Güç Kılıç Ustası) gibi seçenekler bulunmaktadır. Oyuncular, açık dünyayı keşfederken görevleri tamamlarken düşmanları yenmeli, yeni eşyalar keşfetmeli ve yeteneklerini geliştirmelidirler.

Elbette, oyuncuların açık dünyada keşfe çıkıp saatlerce kasılmadan da diledikleri eşyalara ulaşmaları mümkündür ve bunu yolu Avrupa serverlerinde kullanılabilen cabal eu ecoin satın almaktan geçmektedir. Siz de Cabal Online Europe serverinde oynayan oyuncularından biriyseniz GameSatış güvencesiyle oyun içi para birimi olan cabal eu ecoin satın alarak oyun deneyimini artırabilir, oyundan aldığınız keyfi katlayabilirsiniz.

Cabal E Coin Eu Nasıl Alınır?

 

GameSatış güvencesiyle cabal ecoin eu satın almak artık çok kolay! Siz de ucuz cabal eu ecoin arayışında olan oyunculardan biriyseniz, tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek Cabal E Coin Eu kategorisinden bütçenize uygun, dilediğiniz miktarları içeren ilandan alışveriş yapabilir, oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. 

Cabal E Coin Eu satın alma işleminin ardından, satın aldığınız kodu oyun içerisindeki mağazadan etkinleştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle dilediğiniz oyun içi içerikleri satın alabilir GameSatış’ın sunduğu güvenli alışveriş hizmetlerinin tadına varabilirsiniz.

Cabal E Coin Eu Fiyatları

 

Cabal Online E Coin Eu fiyatları özellikle EU serverında oynayan oyuncular tarafından merak edilmektedir. Cabal Online, dünya genelinde farklı bölgelerde oynanmaktadır ve her bölgedeki oyuncuların ödeme seçenekleri ve ücretleri farklı olabilmektedir. Bu nedenle, e-coin fiyatları da bölgesel farklılıklara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Diğer serverlara kıyasla Eu serverinin daha ucuz olduğunu söylemek mümkündür. Siz de GameSatış web sitesine girerek Cabal E Coin EU fiyatları hakkında bilgi edinebilir, piyasayı daha yakından takip edebilirsiniz.

Cabal E Coin Eu Sıkça Sorulan Sorular

Cabal E Coin Eu nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Cabal E Coin Eu kategorisinden ihtiyacınız olan e coin ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Cabal E Coin Eu satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.