Cabal E Coin Na

Cabal E Coin Na

Cabal E Coin Eu

Cabal E Coin Eu

Cabal Alz

Cabal Alz

Cabal Online Hakkında

Cabal Online, MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türünde bir üç boyutlu oyundur. ESTsoft şirketi tarafından geliştirilen Cabal Online ilk olarak 2005 yılında Güney Kore'de yayınlanmıştır. Daha sonra diğer kıtalarda da yayınlanan oyun milyonlarca oyuncuya ulaşmıştır. Oyun Windows işletim sisteminde oynanabilmektedir.

Oyunda, oyuncular bir karakter seçerek dünya çapındaki diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilir, görevleri tamamlamak, canavarlarla savaşmak ve eşya toplamak için geniş bir açık dünyada dolaşabilirler. Böylelikle kaynaklar toplayarak oyun içi para birimi kasabilmektedirler. Ayrıca, dileyen oyuncular GameSatış güvencesiyle cabal cash yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

  • Cabal Alz: Cabal Online’da oyuncuların karakterlerini geliştirmek, yeni kaynaklar satın almak ve oyun içerisinde bulunan farklı birçok çeşit eşyayı edinebilmek için kullanılan para birimidir. Oyunda para kullanımı hem savaşlarda daha güçlü bir hale gelebilmek hem de sosyal ilişkileri geliştirebilmek adına önemli olduğundan alz de büyük bir önem arz etmektedir. Oyuncular ister oyunda vakit geçirerek alz kasabilir, isterlerse de GameSatış güvencesiyle diledikleri miktarlarda alz satın alabilirler. 

Cabal Online birçok farklı kıtada yayınlanmış ve Dünya’nın çeşitli bölgelerinde yaşayan oyuncu kitlelerine hitap etmekte olan bir oyundur. Dolayısıyla oyunda farklı birçok server bulunmaktadır ve bu serverlar kayda değer büyük avantajlar arz etmeseler de bulunduğunuz bölgeye göre server seçimi yapmak lag problemleri yaşamamak için göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür. Bazı Cabal Online bölgeleri ve o bölgelere özgü e coinler şunlardır:

  • Cabal E Coin Na: NA (North America) yani Kuzey Amerika kıtasında yaşayan ya da o bölgeye yakın insanların oyunu oynamayı tercih ettiği servera verilen isimdir. Diğer serverlara özgü e coinler bulunduğu gibi yalnızca NA sunucusunda aktive edilebilen e coin yani premium para birimi de Cabal Online’da mevcuttur. Siz de eğer NA serverında oynayan oyunculardan biriyseniz GameSatış web sitesine girerek ilgili kategoriden alışveriş yapabilir, NA sunucusuna özel coinlerinizi hemen harcamaya başlayabilirsiniz.
     
  • Cabal E Coin Eu: EU (Europe) yani Avrupa kıtasındaki oyuncuların ya da yaşadıkları konum Avrupa serverlarına yakın olan oyuncuların genellikle tercih ettiği serverdır. Cabal Online’da yalnızca Eu serverında kullanılabilecek premium para birimi bulunmaktadır. Siz de Avrupa sunucusunda Cabal Online oynayan insanlardan biriyseniz GameSatış sayesinde dilediğiniz miktarlarda e coin satın alabilir, coinlerinizi gönlünüzce harcayabilirsiniz.

Cabal Online Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...