Eden Eternal 218 AP

Eden Eternal 218 AP

Master Mağaza
14,00 ₺
Eden Eternal 510 AP

Eden Eternal 510 AP

Master Mağaza
130,00 ₺
Eden Eternal 1.030 AP

Eden Eternal 1.030 AP

Master Mağaza
265,00 ₺
Eden Eternal 2.100 AP

Eden Eternal 2.100 AP

Master Mağaza
515,00 ₺
Eden Eternal 3.240 AP

Eden Eternal 3.240 AP

Master Mağaza
780,00 ₺
Eden Eternal 5.500 AP

Eden Eternal 5.500 AP

Master Mağaza
1.300,00 ₺
Eden Eternal 8.550 AP

Eden Eternal 8.550 AP

Master Mağaza
1.970,00 ₺
Eden Eternal 11.600 AP

Eden Eternal 11.600 AP

Master Mağaza
2.600,00 ₺

Eden Eternal Hakkında

X-Legend Entertainment tarafından geliştirilen Eden Eternal MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türünde bir oyundur. Aeria Games Eden Eternal oyununu ilk kez 2010 yılında yayınlamıştır. Eden Eternal oyuncuların seçebileceği birçok farklı karakter sınıfı sunmaktadır ve her bir sınıfın kendine özgü yetenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Oyuna başlarken oyuncular bu karakter sınıflarından birini seçmektedir ve oyun deneyimleri bu karakter sınıfına göre şekillenmektedir.

Oyuncular, görevleri tamamlamak, canavarlarla savaşmak ve düşmanları yenmek için oyunun sunduğu büyük bir açık dünyada keşfe çıkabilirler ve böylelikle karakterlerini ve kullandıkları eşyayı geliştirebilirler. Ayrıca, Eden Eternal'da birçok farklı zanaat yeteneği bulunmaktadır ve oyuncular böylelikle kendi eşyalarını üretebilimektedirler. Oyun PvE (çevreye karşı oyuncu) özellikler olduğu kadar PvP (oyuncuya karşı oyuncu) savaşlar ve sosyal etkileşimler de barındırmaktadır.

Renkli grafikleri ve sevimli karakter tasarımlarıyla dikkat çeken Eden Eternal oynaması tamamen ücretsiz bir oyun olsa da oyun içi satın alımlar içermektedir ve oyunun para birimi Aeria Games eden eternal ap olarak adlandırılmaktadır. Siz de GameSatış güvencesiyle eden eternal ap satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eden Eternal AP Nasıl Alınır?

 

Eden Eternal AP nasıl alınır sorusu birçok Eden Eternal oyuncusunun aklında soru işareti olarak bulunmaktadır. GameSatış oyuncuların kafasındaki bu soru işaretlerine herkes tarafından anlaşılabilecek cevaplar sunuyor! Siz de eden eternal ap almak isteyen oyunculardan biriyseniz tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek dilediğiniz miktarda Aeria Points içeren ilandan alışveriş yapabilir, Aeria Pointslerinizi dilediğiniz oyun içi içeriği almak için kullanabilirsiniz.

Eden Eternal AP Fiyatları

 

Eden Eternal ap almak isteyen oyuncular tarafından Eden Eternal Aeria Points fiyatları merak edilmektedir. Eden Eternal  14 lira gibi ucuz eden eternal ap fiyatlarından 1900 lira gibi daha pahalı fiyatlara kadar uzanmaktadır. Tabii ki bu fiyatlar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir ve özellikle bölgeden bölgeye farklı olabilmektedir.

Siz de ucuz eden eternal ap fiyatları olduğu kadar pahalı ilanlar da görüntüleyebileceğiniz GameSatış web sitesine girerek piyasa hakkında bilgi edinebilir, eden eternal ap alım satım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eden Eternal Sıkça Sorulan Sorular

Eden Eternal AP nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Eden Eternal kategorisinden ihtiyacınız olan ap ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Eden Eternal AP satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.