Eden Eternal 1.030 AP
Hemen Teslim

Eden Eternal 1.030 AP

Aeria Ponts

Ürün Açıklaması:

Çin merkezli online oyun geliştiricisi X-Legend tarafından geliştirilen Eden Eternal, Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu fantastik bir anime MMORPG oyunudur. İlk olarak 28 Ekim 2010 yılında Tayvan’da yayına başlayan Eden Eternal, kısa sürede büyük beğeni toplayarak Çin, Hong Kong, Japonya ve Kuzey Amerika sunucularını oyunseverlerin hizmetine sundu. Eden Eternal‘da Human, Zumi, Anura, Ursun ve Halfkin olmak üzere 5 farklı ırk ve her ırk için geçerli 17 benzersiz sınıf bulunmakta. Yakın zamanda bu sınıfların artacağını duyuran oyun yetkilileri oyunculara olabildiğinde farklı seçenekler sunmayı hedefliyor. Eden Eternal‘daki sınıf sistemi diğer MMORPG oyunlarından biraz daha farklı. Doğrudan sınıf seçerek başlanmayan oyunda ilk olarak size sunulan 2 farklı daldan birini seçmeniz gerekiyor. Warrior ve Magician ismindeki bu dallardan birine dahil olduktan sonra seviye atladıkça ve diğer sınıf şartlarını sağladıkça size yeni sınıflar sunuluyor. Oyunda aldığınız tecrübe puanları ile karakterinizle birlikte sınıfınız da seviye atlıyor. Eden Eternal sizden karakter sınıfının yanı sıra karakterinizin kişiliğini de seçmenizi isiyor. Oyunda 8 farklı karakter kişiliği olmakla birlikte her kişilik karakterinize kendine has özellikler veriyor. Bu kişilikler ve verdikleri özellikler ise şunlar: Leadership: Hp ve Mp nizi %12 arttırıyor. Guardian: Defansınızı %10 ve bütün elementlere karşı direncinizi %5 arttırıyor. Apostle: İnt %10 Büyü atağınızı ise %5 arttırıyor. Commando: Str %10 ve Fiziksel atağınızı %5 arttırıyor. Sanctum: Wis %10 ve canınızı %5 arttırıyor. Maverick: Agı %10 ve Atak hızınızı %5 arttırıyor. Adventurer: Luck%10 ve Kritik Hasarınızı %10 arttırıyor. Crack Shot: Lck %10 ve Büyülü Kritik Hasarınızı %10 arttırıyor. Eden Eternal‘in quest sistemi ve oto navigasyon sistemi oyunculara oyun oynarken oldukça rahatlık sağlıyor, beceri görselleri ise oyuncuyu tatmin eder nitelikte. Oyunda sizinle birlikte petiniz de maceraya atılıyor oda sizin gibi seviye atlayıp yeni beceriler öğrenebiliyor ve sizinle birlikte savaşınıza katılıyor. Ayrıca bineğiniz ile Eden Eternal‘de hızınızı arttırarak seyahatlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#75873

Görülme:

1000+

Güncelleme:

17.04.2024

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
265,00 ₺

Eden Eternal 1.030 AP Hakkında

Çin merkezli online oyun geliştiricisi X-Legend tarafından geliştirilen Eden Eternal, Aeria Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu fantastik bir anime MMORPG oyunudur. İlk olarak 28 Ekim 2010 yılında Tayvan’da yayına başlayan Eden Eternal, kısa sürede büyük beğeni toplayarak Çin, Hong Kong, Japonya ve Kuzey Amerika sunucularını oyunseverlerin hizmetine sundu.

Eden Eternal‘da Human, Zumi, Anura, Ursun ve Halfkin olmak üzere 5 farklı ırk ve her ırk için geçerli 17 benzersiz sınıf bulunmakta. Yakın zamanda bu sınıfların artacağını duyuran oyun yetkilileri oyunculara olabildiğinde farklı seçenekler sunmayı hedefliyor. Eden Eternal‘daki sınıf sistemi diğer MMORPG oyunlarından biraz daha farklı. Doğrudan sınıf seçerek başlanmayan oyunda ilk olarak size sunulan 2 farklı daldan birini seçmeniz gerekiyor. Warrior ve Magician ismindeki bu dallardan birine dahil olduktan sonra seviye atladıkça ve diğer sınıf şartlarını sağladıkça size yeni sınıflar sunuluyor. Oyunda aldığınız tecrübe puanları ile karakterinizle birlikte sınıfınız da seviye atlıyor.

Eden Eternal sizden karakter sınıfının yanı sıra karakterinizin kişiliğini de seçmenizi isiyor. Oyunda 8 farklı karakter kişiliği olmakla birlikte her kişilik karakterinize kendine has özellikler veriyor. Bu kişilikler ve verdikleri özellikler ise şunlar:

Leadership: Hp ve Mp nizi %12 arttırıyor.
Guardian: Defansınızı %10 ve bütün elementlere karşı direncinizi %5 arttırıyor.
Apostle: İnt %10 Büyü atağınızı ise %5 arttırıyor.
Commando: Str %10 ve Fiziksel atağınızı %5 arttırıyor.
Sanctum: Wis %10 ve canınızı %5 arttırıyor.
Maverick: Agı %10 ve Atak hızınızı %5 arttırıyor.
Adventurer: Luck%10 ve Kritik Hasarınızı %10 arttırıyor.
Crack Shot: Lck %10 ve Büyülü Kritik Hasarınızı %10 arttırıyor.

Eden Eternal‘in quest sistemi ve oto navigasyon sistemi oyunculara oyun oynarken oldukça rahatlık sağlıyor, beceri görselleri ise oyuncuyu tatmin eder nitelikte. Oyunda sizinle birlikte petiniz de maceraya atılıyor oda sizin gibi seviye atlayıp yeni beceriler öğrenebiliyor ve sizinle birlikte savaşınıza katılıyor. Ayrıca bineğiniz ile Eden Eternal‘de hızınızı arttırarak seyahatlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Eden Eternal 2.100 AP

Eden Eternal 2.100 AP

Master Mağaza
515,00 ₺
Eden Eternal 3.240 AP

Eden Eternal 3.240 AP

Master Mağaza
780,00 ₺
Eden Eternal 510 AP

Eden Eternal 510 AP

Master Mağaza
130,00 ₺
Eden Eternal 5.500 AP

Eden Eternal 5.500 AP

Master Mağaza
1.300,00 ₺
Eden Eternal 218 AP

Eden Eternal 218 AP

Master Mağaza
14,00 ₺
Eden Eternal 8.550 AP

Eden Eternal 8.550 AP

Master Mağaza
1.970,00 ₺