25 TL Google Play Hediye Kartı

25 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
50 TL Google Play Hediye Kartı

50 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
100 TL Google Play Hediye Kartı

100 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
250 TL Google Play Hediye Kartı

250 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
250,00 ₺
247,50 ₺
500 TL Google Play Hediye Kartı

500 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
500,00 ₺
495,00 ₺
1000 TL Google Play Hediye Kartı

1000 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
1.000,00 ₺
990,00 ₺

Google Play Hediye Kartı TL Hakkında

Eğlence dünyasının kapılarını ardına kadar açan, sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratacak harika bir hediye arıyorsanız, işte karşınızda Google Play hediye kartı!

Google Play hediye kartı, uygulama ve oyun tutkunlarının, müzik ve film severlerin, e-kitap okurlarının ve daha fazlasının gönlünü fethedecek muhteşem bir hediye seçeneği sunuyor. Bu hediye kartı ile sevdikleriniz, Google Play Store'daki binlerce uygulama, oyun, film, müzik ve e-kitap arasından dilediklerini seçerek keyifli vakit geçirebilirler.

Google Play hediye kartının Avantajları:

 • Kolay ve Hızlı Kullanım: Hediye kartını Google Play hesabına ekleyerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 
 • Geniş İçerik Yelpazesi: Google Play Store'da bulunan binlerce uygulama, oyun, film, müzik ve e-kitap arasından dilediğinizi seçin.
 • Güvenli Alışveriş: Google Play Hediye Kartı ile alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmaz. 
 • İdeal Hediye: Sevdiklerinizin zevklerine ve ilgi alanlarına göre özelleştirilebilir, her yaşa ve zevke uygun bir hediye seçeneği sunar.

Google Play Hediye Kartı TL Nasıl Alınır?

 

Google Play kredisi satın al işlemi yapmak için Google Play TL yükleme yapmanız gerekir. Bunun için Google Play kredisi alabileceğiniz Google Play hediye kartı satışı yapan e-pin sitelerini tercih edebilirsiniz. E-pin sitelerinin en büyük avantajı Google Play para yükleme yaparken daha ucuza Google Play hediye kartı satın alabilmenizi sağlamasıdır.
Özellikle GameSatış e-pin sitesi ucuz Google Play bakiye yükleme konusunda en iyi müşteri deneyimini sunar.

GameSatış’tan ucuz Google Play bakiyesi almaya karar verdiyseniz aşağıdaki adımları izleyin:

 1. GameSatış’a üye olun ya da kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
 2. Google Play Hediye Kartı TL kategorisine gidin.
 3. Dilediğiniz miktarda Google Play hediye kartı satın al - işlemlerini tamamlayın.
 4. Ödeme yaptıktan sonra belirtilen süre içerisinde Google Play hediye kartınız tarafınıza dijital kod olarak ulaştırılacaktır.
 5. Bu kodu Android cihazınızdan Google Play hizmetine ekleyerek Google Play TL yükleme yapabilirsiniz.

Google Play Hediye Kartı TL Fiyatları

 

Google Play hediye kartı TL fiyatları Google Play para yükleme yaparken seçeceğiniz bakiyeye göre değişir. En çok tercih edilen Google Play hediye kartı bakiyeleri aşağıda listelenmiştir.

 • 25 TL Google Play kodu
 • 50 TL Google Play kodu
 • 100 TL Google Play kodu
 • 250 TL Google Play kodu
 • 500 TL Google Play kodu
 • 1000 TL Google Play kodu

Yukarıda listelenen tüm Google Play hediye kodları sadece Türkiye’de geçerlidir.

 

Google Play Kart TL Nasıl Yüklenir?
 

Google Play Kart siparişlerinizi sitemizden verdikten sonra sizlerle kod paylaşılmaktadır ve bu kodları alışverişleriniz sırasında kullanabilmeniz mümkündür. Google play kart tl aldığınız sırada bunu hesabınıza yükleyeceğiniz evrede hem bilgisayarınız üzerinden hem de android cihazlarınızdan yükleme yapabilirsiniz. Cihazlarınızdan yüklemelerinizi yerine getireceğiniz evrede Google Play Store bölümünde yer alan menüye tıklayarak kod kullan bölümüne gelebilir ve sizlere vermiş olduğumuz kodu buraya girebilirsiniz. Size vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hemen bakiyenize bu tutar yüklenecektir.

Google Play Hediye Kartı TL Sıkça Sorulan Sorular

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Google Play üzerinden alışveriş yapacağınız evrede kredi kartı veya mobil ödemeyle alışverişlerinizi yapmak istemediğiniz takdirde Google Play kartlarını kullanarak alışverişlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Google Play Hediye kartlarını kullanarak belirttiğimiz gibi çeşitli uygulama ve oyunlar satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamada yer almakta olan dergi ve kitapları da satın alabilirsiniz. Google Play Kartı nedir, Google Play Kartı ne işe yarar gibi soruların cevabı kısaca bu şekildedir.

Google Play Kartı Nasıl Kullanılır?

Google Play Kartı nasıl kullanılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.


 • Google Play uygulamasını açın.
 • Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 • Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan'a dokunun.
 • Kodu girin.

Google Play Kartı Nereden Alınır?

Google Play Kartı GameSatış üzerinden satın alınabilirGoogle Play Kartı siparişlerinizde ödeme yöntemi olarak şu ödeme seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz:

 • Innial kart
 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale ya da EFT ile ödeme

Google Play Kart TL Nasıl Yüklenir?

Google Play Kart siparişlerinizi sitemizden verdikten sonra sizlerle kod paylaşılmaktadır ve bu kodları alışverişleriniz sırasında kullanabilmeniz mümkündür. Google play kart tl aldığınız sırada bunu hesabınıza yükleyeceğiniz evrede hem bilgisayarınız üzerinden hem de android cihazlarınızdan yükleme yapabilirsiniz. Cihazlarınızdan yüklemelerinizi yerine getireceğiniz evrede Google Play Store bölümünde yer alan menüye tıklayarak kod kullan bölümüne gelebilir ve sizlere vermiş olduğumuz kodu buraya girebilirsiniz. Size vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hemen bakiyenize bu tutar yüklenecektir. Google Play Kart Nasıl Yüklenir sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.