25 TL Google Play Hediye Kartı

25 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
50 TL Google Play Hediye Kartı

50 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
100 TL Google Play Hediye Kartı

100 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
250 TL Google Play Hediye Kartı

250 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
250,00 ₺
246,25 ₺
500 TL Google Play Hediye Kartı

500 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
500,00 ₺
492,50 ₺
1000 TL Google Play Hediye Kartı

1000 TL Google Play Hediye Kartı

Master Mağaza
1.000,00 ₺
985,00 ₺

Google Play Hediye Kartı TL Hakkında

Google Play Store üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sırasında sürekli kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız veya mobil ödeme yapmak istemediğiniz takdirde Google play kart kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Özellikle kartlarından kendi onayları dışında para çekilmesini istemeyen ve yer alan bakiyelerini değerlendirmek isteyen kişiler Google play hediye kartı kullanma yoluna gidebilmektedir. Google Play Kart 50 TL, 25 TL ve 100 TL şeklinde üç farklı seçenekle sizlere sunulmaktadır. Bu kartları alarak hesabınıza yükleyebilir ve yer alan bakiyenizle beraber Play Store’dan oyun, uygulama, dergi ve kitap alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Kart TL Nasıl Alınır?

Google Play Kart 100 TL, 50 TL ve 25 TL alımlarını yapacağınız sırada sitemiz üzerinde alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde sizlere bu seçenekleri sunacağınız sırada siparişleriniz evresinde ödeme yöntemi olarak şu ödeme seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz:

 • Innial kart
 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale ya da EFT ile ödeme

Bu ödeme seçeneklerinden hangisini istiyorsanız onunla ödemenizi yerine getireceğiniz sırada kredi kartıyla ödeme yapacak olan kişiler taksit seçeneklerini de değerlendirebilmektedir. Bu şekilde siparişleriniz hemen onaylanır ve siz de en kısa süre içerisinde kodlarınızı kullanabilme imkanına sahip olursunuz.

Google Play Kart TL Nasıl Yüklenir?

Google Play Kart siparişlerinizi sitemizden verdikten sonra sizlerle kod paylaşılmaktadır ve bu kodları alışverişleriniz sırasında kullanabilmeniz mümkündür. Google play kart tl aldığınız sırada bunu hesabınıza yükleyeceğiniz evrede hem bilgisayarınız üzerinden hem de android cihazlarınızdan yükleme yapabilirsiniz. Cihazlarınızdan yüklemelerinizi yerine getireceğiniz evrede Google Play Store bölümünde yer alan menüye tıklayarak kod kullan bölümüne gelebilir ve sizlere vermiş olduğumuz kodu buraya girebilirsiniz. Size vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hemen bakiyenize bu tutar yüklenecektir.

Google Play Hediye Kartı TL Sıkça Sorulan Sorular

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Google Play üzerinden alışveriş yapacağınız evrede kredi kartı veya mobil ödemeyle alışverişlerinizi yapmak istemediğiniz takdirde Google Play kartlarını kullanarak alışverişlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Google Play Hediye kartlarını kullanarak belirttiğimiz gibi çeşitli uygulama ve oyunlar satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamada yer almakta olan dergi ve kitapları da satın alabilirsiniz. Google Play Kartı nedir, Google Play Kartı ne işe yarar gibi soruların cevabı kısaca bu şekildedir.

Google Play Kartı Nasıl Kullanılır?

Google Play Kartı nasıl kullanılır sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.


 • Google Play uygulamasını açın.
 • Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 • Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan'a dokunun.
 • Kodu girin.

Google Play Kartı Nereden Alınır?

Google Play Kartı GameSatış üzerinden satın alınabilirGoogle Play Kartı siparişlerinizde ödeme yöntemi olarak şu ödeme seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz:

 • Innial kart
 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale ya da EFT ile ödeme

Google Play Kart TL Nasıl Yüklenir?

Google Play Kart siparişlerinizi sitemizden verdikten sonra sizlerle kod paylaşılmaktadır ve bu kodları alışverişleriniz sırasında kullanabilmeniz mümkündür. Google play kart tl aldığınız sırada bunu hesabınıza yükleyeceğiniz evrede hem bilgisayarınız üzerinden hem de android cihazlarınızdan yükleme yapabilirsiniz. Cihazlarınızdan yüklemelerinizi yerine getireceğiniz evrede Google Play Store bölümünde yer alan menüye tıklayarak kod kullan bölümüne gelebilir ve sizlere vermiş olduğumuz kodu buraya girebilirsiniz. Size vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hemen bakiyenize bu tutar yüklenecektir. Google Play Kart Nasıl Yüklenir sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.