Google Play Hediye Kartı TL

Google Play Hediye Kartı TL

Google Play Hediye Kartı Eur

Google Play Hediye Kartı Eur

Google Play Hediye Kartı Usd

Google Play Hediye Kartı Usd

Google Play Hediye Kartları Hakkında

Google Play Hediye Kartları, oyun ve uygulama dünyasına erişim sağlayarak, sevdiklerinize veya kendinize eğlenceli ve yararlı içerikler sunmanın en iyi yollarından biridir. Bu hediye kartları ile Google Play Store'dan oyunlar, uygulamalar, kitaplar, filmler ve müzik gibi geniş bir yelpazedeki dijital ürünlere sahip olabilirsiniz. Özellikle oyun severler için harika bir hediye seçeneği olan Google Play Hediye Kartları, sevdiklerinizin en sevdiği oyunlara ve uygulamalara erişmesine olanak tanır.

Google Play Hediye Kartlarının kullanımı oldukça kolaydır. GameSatış’tan dijital kod olarak satın alacağınız Google play kart kodunu Google Play Store'da hesabınıza ekleyerek bakiyenize yükleyebilirsiniz. Böylece, istediğiniz ürünü veya hizmeti satın almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu kartlar farklı değerlerde mevcut olduğu için, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz Hatta bu kartlar farklı para birimlerinde bile alınabilir. Google Play Hediye Kartları satın alabileceğiniz farklı para birimleri aşağıda listelenmiştir.

 • Google Play Hediye Kartı TL
 • Google Play Hediye Kartı Eur
 • Google Play Hediye Kartı Usd

Google Play Hediye Kartı Nasıl Alınır?

 

Google Play hediye kartı nasıl alınır, kısaca açıklayalım: Google play kod satın al - sat gibi işlemleri dijital servislerden faydalanarak yapabilirsiniz. Örneğin internette Google play hediye kartı alma ile ilgili birçok e-pin sitesi vardır. Ancak çok azı güvenilir ve hızlıdır. Türkiye'nin en büyük oyuncu pazarı GameSatış da bu hızlı ve güvenilir Play Store kodu satın al - sat ticareti yapabileceğiniz bir e-pin sitesidir. GameSatış üzerinden Google play kart alışverişi yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • GameSatış’a üye olun veya hesap bilgilerinizle giriş yapın.
 • Google Play Hediye Kartları kategorisine gidin.
 • Listelenen ilanlardan Google hediye kartı miktarını seçin.
 • Seçtiğiniz Google Play kodu satın al işlemini tamamlayın.
 • Satıcı belirtilen sürede Google Play kodu teslimatını gerçekleştirecektir. 

Google Play Hediye Kartı Fiyatları

 

Google Play hediye kartları, farklı değerlerde mevcuttur ve bu nedenle Google Play hediye kartı fiyatları da değişkenlik gösterir. Örneğin Google Play kodu kaç tl, kısaca açıklayalım: Google hediye kartları değeri genellikle 25 TL, 50 TL, 100 TL, 200 TL gibi farklı seçeneklerle sunulur. Böylece, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun hediye kartını seçebilirsiniz.

 

Google Play Kart Kodunu Nasıl Yüklerim?

 

Google play kart nereden alabilirim? Sorusunun yanıtını merak etmekte olan kişiler belirttiğimiz gibi sitemiz üzerinden siparişlerini verebilmektedir. Sizlere sunduğumuz bütün kart seçeneklerine siparişlerinizi verebilmeniz mümkündür. Sitemizde siparişlerinizi vermiş olduğunuz kartlardan sonra sizlere bir kod verilmektedir. Bu kodun yüklemesini gerçekleştirmek için mobil cihazlarınızdan yükleme yapacağınız takdirde takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Cihazınızdan Google Play Store uygulamasını açmanız gerekmektedir.
 • Sağ üst bölümde yer almakta olan Menü yani alt alta üç çizgi seçeneklerine tıklamalısınız.
 • Sonrasında ise karşınıza kod kullan veya Redeem şeklinde seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklere tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza gelen ekranda sizlere vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hesabınızı onaylayabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan yükleme işlemlerinizi yapacağınız sırada belirtmiş olduğumuz adımları takip edebileceğiniz gibi internet tarayıcınız üzerinden de yüklemeniz mümkündür. Bilgisayarınızdan yükleme yapma yoluna gideceğiniz evrede uygulayacağınız yöntem şu şekildedir:

 • Play.google.com/redeem adresine gelmeniz gerekmektedir.
 • Bu adrese geldikten sonra karşınıza kod girme alanı çıkacaktır. Kodunuzu girerek onaylayabilirsiniz.

Sitemizden siparişlerinizi vermiş olduğunuz takdirde sizlerle bir kod paylaşılmaktadır. Sizlerle paylaşılmakta olan bu kodları belirtmiş olduğumuz adımları uygulayarak girebilir ve istediğiniz zaman kullanma yoluna gidebilirsiniz. Google play kart nereden alınır? Noktasında eğer güvenilir bir platform tercih etmediğiniz takdirde kodlar sizinle paylaşılmayacağı gibi aynı zamanda yanlış kodlar da paylaşılabilmektedir. Bu evrede sorun yaşamama adına firmamızdan sipariş verebilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Kart satın alma sırasında sizlere müşteri memnuniyeti yüksek şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda hızlı teslimatta sağlıyoruz.

Google Play Kart İle Oyun Alma

 

Google play kart kodları kullanılacağı sırada en sık şekilde nerede kullanılmakta olduğu merak edilmektedir. Kodların en fazla kullanıldığı yerlere baktığımız zaman özellikle oyun alımları evresinde sık şekilde kullanılabilmekte olduğunu görebiliyoruz. Sizlere belirtmiş olduğumuz gibi oyunların oynanmasında sıklıkla tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamalar, dergi ve kitap alma noktasında da tercih edilmeniz mümkündür. Google Play Store üzerinden bir oyun almak isteyen kişiler eğer kod bulunduğu noktada hesaplarına yüklemelerini gerçekleştirerek oyunlarını satın alabilme imkanına sahip olmaktadır. Siteye yüklediğiniz bakiyelerinizle oyun alırken bu yüzden kart bilgilerinizi girmenize veya mobil ödemenizi yapmaya gerek yoktur.

Güvenilir Google Play Kart Satın Alma Siteleri

 

Bir site üzerinden Google play kart satın alma yoluna gideceğiniz sırada mutlaka en doğru platformları tercih etmeniz gerektiğini belirttik. Özellikle bazı sitelerden play kart satın almak isteyen kişiler sonrasında aldıkları kartlarda sıkıntılar çıkmakta olduğu için çeşitli mağduriyetlerle de karşı karşıya kalabilmektedir. Kodların kullanılması evresinde sizlere EURO, TL ve Dolar üzerinden çeşitli kodlar sunduğumuz gibi yüksek müşteri memnuniyetiyle beraber sitemizden kart alımlarını yapan kişilerin herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadığını görebiliyoruz. Play kart satın almak isteyen kişiler sitemizde hızlı teslimat işlemlerinden faydalanarak siparişlerini en kısa sürede yerine getirebilmektedir. Sitemizin müşterilerine hizmet vermiş olduğu sırada sahip olduğu en büyük özellikleri ise şu şekildedir:

 • Kaliteli altyapısı ve hizmet çeşitliliği ile beraber yüksek müşteri memnuniyeti imkanı
 • Diğer platformların aksine her zaman en uygun fiyatlar
 • 3D secure ve SSL sertikası güvencesiyle beraber güvenilir bir alışveriş
 • En hızlı şekilde teslimat yapılması

Sitemizde sizlere her zaman profesyonel hizmet vermeye özen göstermekte olduğumuz gibi 7 gün 24 saat boyunca siparişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetine dikkat edilmekte olduğundan dolayı sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında vereceğiniz bütün siparişlerinizde sizlere müşteri hizmetleri desteği de eksiksiz şekilde sunulmaktadır.

Google Play Hediye Kartları Sıkça Sorulan Sorular

Google Play kart nasıl kullanılır?

Google play kartı yükleme işlemini, resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. play.google.com/ adresinden, hesabımıza giriş yapıyoruz. Sol menü üzerinde “Kullan” seçeneğine tıklıyoruz. Açılan sayfada GameSatış üzerinden satın almış olduğumuz hemen teslim kodu yapıştırıp, kullan butonuna basıyoruz. Kod yükleme işlemini tamamlıyoruz. Google Play kart nasıl kullanılır sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Google Play kart nasıl alınır?

Google Play kart, GameSatış üzerinden satın alınabilir. GameSatış üyeliğimize giriş yaparak, Google play kart kategorisinden satın almak istediğimiz ürünü satın alabilirsiniz. Satın alacağımız kodun kullandığımız mağazaya göre seçilmiş olmasının büyük önemi var. Örneğin, USD kodları Türkiye’de kullanılmaz. Daha sonra bakiyemizle ödeyerek satın alma işlemini tamamlıyoruz. Anında teslim edilen kodu hesabımıza yüklüyoruz. Merak edilen Google Play kart nasıl alınır sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.