Apple Store iTunes 25 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 25 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
Apple Store iTunes 50 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 50 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
Apple Store iTunes 100 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 100 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
Apple Store iTunes 250 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 250 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
250,00 ₺
247,50 ₺
Apple Store iTunes 500 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 500 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
500,00 ₺
495,00 ₺
Apple Store iTunes 1000 TL Hediye Kartı

Apple Store iTunes 1000 TL Hediye Kartı

Master Mağaza
1.000,00 ₺
990,00 ₺

iTunes Hediye Kartı TL Hakkında

iTunes Hediye Kartı TL, Türk Lirası cinsinden değeri olan ve Apple'ın dijital içerik mağazası olan iTunes ve App Store'da harcanabilen ön ödemeli bir karttır. Bu kartlar, müzik, filmler, kitaplar, uygulamalar ve oyunlar gibi çeşitli dijital ürünler ve hizmetler satın almak için kullanılabilir. iTunes hediye kartları, arkadaşlara ve aile üyelerine hediye olarak verilebilir ve kart sahipleri, hediye kartındaki bakiyeyi kullanarak Apple'ın dijital mağazalarında diledikleri içerikleri satın alabilirler. Bu kartlar, hem fiziksel mağazalarda hem de çevrimiçi platformlarda satın alınabilir ve farklı değerlerde mevcuttur. Bu değerler arasında en çok tercih edlien iTunes hediye kodları aşağıda listelenmiştir:

  • iTunes 25 tl kart
  • iTunes 50 tl kart

App Store platformlarında dilediğiniz uygulama, oyun ve diğer ürünleri satın alabileceğiniz iTunes gift card bakiyesi sadece Türkiye’de kullanılabilir.

iTunes Hediye Kartı TL Nasıl Alınır?

 

iTunes kart satın al işlemleri genellikle iTunes resmi mağazalarından alınabilirken daha ucuza iTunes Hediye Kartı TL cinsinden satış yapan e-pin sitelerinden dijital kod olarak  temin edilebilir.
Bu e-pin sitelerinden en bilineni GameSatış’tır. iTunes hediye kartı satın alımlarında uygun fiyat ve güvenilirlik garantisi veren oyun parası platformu daha ucuza iTunes gift card sattığı için sıklıkla tercih edilir. Peki, iTunes hediye kartı TL nasıl alınır? Kısaca adımlarla açıklayalım:

  • GameSatış’a üye olun veya giriş yapın.
  • iTunes Hediye Kartı TL kategorisine gidin.
  • Satın almak istediğiniz iTunes bakiyesini seçin.
  • iTunes kart satın al ödeme seçeneklerinden birini tercih edin.
  • Satış işlemleri başarıyla tamamlandığında App Store veya iTunes dijital mağazalarında kullanabileceğiniz bir iTunes hediye koduna sahip olacaksınız.
  • Daha sonra bu kodu AppStore üzerinden iTunes bakiyesine dönüştürebilirsiniz.

iTunes Hediye Kartı TL Fiyatları

 

iTunes hediye kartı TL fiyatları satın almak istediğiniz iTunes bakiye miktarına göre değişiklik gösterir. Genellikle 25 ve 50 TL bakiye paketleri değerinde satılır. Yani 25 TL’lik bir iTunes gift card satın al işleminde sadece 25 Türk Lirası ödersiniz. 
Benzer şekilde iTunes kartı hediye etmek istediğinizde seçtiğiniz paketin değerinde iTunes Hediye Kartı yükleme yaparsınız.

iTunes Hediye Kartı TL Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...