iTunes Hediye Kartı TL

iTunes Hediye Kartı TL

iTunes Hediye Kartı Usd

iTunes Hediye Kartı Usd

iTunes Hediye Kartları Hakkında

Dijital iTunes Hediye Kartları, Apple tarafından sağlanan dijital ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilen sanal hediye kartlarıdır. Fiziksel iTunes Hediye Kartlarının aksine, dijital kartlar somut bir formda değil, elektronik ortamda sunulur ve kullanılır. Bu kartlar, alıcının e-posta adresine gönderilir ve genellikle doğum günü, yıl dönümü, teşekkür veya başarı gibi özel günlerde verilen hediyeler olarak tercih edilir. Bu kartlar genellikle farklı para birimlerinde satılabilir.

Aşağıda iTunes Hediye kartı para birimleri listelenmiştir:

 • iTunes Hediye Kartı TL: Türk Lirası olarak satışa sunulan itunes bakiyesidir.
 • iTunes Hediye Kartı Usd: Dolar olarak satışa sunulan itunes bakiyesidir.

İşte iTunes Hediye Kartlarının kullanılabileceği bazı yerler:

 • App Store: iTunes Hediye Kartları, iPhone, iPad ve iPod Touch için uygulama ve oyunların satın alınmasında kullanılabilir.
 • iTunes Store: Kartlar, iTunes Store'da müzik, müzik videoları, film ve TV şovları satın almak için kullanılabilir.
 • Apple Books (iBooks Store): Hediye kartları, Apple Books'ta e-kitap ve sesli kitapların yanı sıra dergilerin ve çizgi romanların satın alınması için kullanılabilir.
 • Apple TV App Store: Kartlar, Apple TV için uygulama ve oyunların satın alınması ve aboneliklerin yenilenmesi amacıyla kullanılabilir.
 • iCloud: iTunes Hediye Kartları, iCloud depolama alanının genişletilmesi için kullanılabilir.
 • Abonelik Hizmetleri: Kartlar, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve Apple News+ gibi abonelik hizmetlerine üye olmak için kullanılabilir.

iTunes Hediye Kartı Nasıl Alınır?

 

Apple hediye kartı satın almak isteyen kişi, Apple'ın resmi web sitesi veya yetkili iTunes Hediye Kartı satıcısı e-pin siteleri üzerinden belirli bir para değeri seçerek iTunes hediye kodu satın alma işlemlerini gerçekleştirir. Kartın değeri, yerel para birimine göre değişebilir ve çeşitli değer seçenekleri mevcuttur.

Peki ucuz iTunes kart nereden alabilirim? Bunun için uygun fiyatlı alışveriş deneyimi sunan GameSatış’ı tercih edebilirsiniz. Eğer iTunes kart satın al - sat işlemleri için GameSatış’ı tercih ettiyseniz aşağıdaki adımları izleyin:

 1. GameSatış’a üye olun yada giriş yapın.
 2. iTunes Hediye Kartları sayfasına gidin.
 3. Listelenen ilanlardan satın almak istediğiniz para birimini seçin.
 4. Satın alma işlemlerini tamamlayın. 
 5. Satıcı belirtilen sürede apple hediye kartı kodunu size verecektir.
 6. Kodu iTunes Mağaza üzerindeki “Kodu Kullan” seçeneğini seçerek iTunes bakiyesine dönüştürebilirsiniz.

iTunes Hediye Kart Fiyatları

 

iTunes hediye kartı fiyatları satın almak istediğiniz iTunes bakiye miktarına göre değişiklik gösterir. TL veya USD olarak satın alımlarda ödeyeceğiniz gerçek para aynı değildir. Bu nedenle güncel iTunes hediye kartı fiyatından haberdar olmak için GameSatış’ın iTunes Hediye Kartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

iTunes Hediye Kartları Sıkça Sorulan Sorular

iTunes hediye kartı ne demek?

Bir App Store ve iTunes Hediye Kartını kullandığınızda, Apple Kimliği bakiyenizle uygulamalar, oyunlar, iCloud saklama alanı, Apple Music gibi abonelikler ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz. Bir Android aygıtında, hediye kartınızı kullanarak Apple Music aboneliği satın alabilirsiniz.

iTunes kartı ne demek?

iTunes Hediye Kartları en yeni uygulamalar, oyunlar, filmler, müzik satın alımları ve daha fazlası için kullanılabilen ve çeşitli tutarlarda seçenekler sunan ön ödemeli kartlardır.