Netflix 250 TL Hediye Kart

Netflix 250 TL Hediye Kart

Master Mağaza
275,00 ₺
Netflix 500 TL Hediye Kart

Netflix 500 TL Hediye Kart

Master Mağaza
550,00 ₺
Netflix 750 TL Hediye Kart

Netflix 750 TL Hediye Kart

Master Mağaza
800,00 ₺
Netflix 1000 TL Hediye Kart

Netflix 1000 TL Hediye Kart

Master Mağaza
1.100,00 ₺

Netflix Hakkında

Netflix, en popüler dizi ve film servis siteleri arasında yer alıyor. En iyi filmlere ve dizilere erişmek için Netflix hediye kart satın al ve filmlerin tadını çıkar. En iyi Netflix filmlerine erişmek için Netflix hediye kodu satın alabilirsiniz. 

Netflix aboneliği alarak veya Netflix hediye kartları alarak Netflix'deki tüm içeriklere erişebilirsiniz. Netflix hediye kartı alarak istediğimiz fiyattan Netflix'e erişebilirsiniz. Netflix hediye kart alımı birçok açıdan çok daha uygun. 

Netflix hediye kodu alarak arkadaşlarınıza Netflix aboneliği hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda Netflix hesabı satın alarak da Netflix'e erişebilirsiniz. Netflix hesap satın alma ve Netflix hediye kartı satın alma oldukça yaygın yöntemler.

Netflix Hediye Kartı Nasıl Alınır?

 

Netflix Hediye kartı satın almak hiç olmadığı kadar kolay. Netflix hediye kartı satın alma için bir Netflix hesabı açmanız yeterli. Ardından Netflix hediye kartı satın aldıktan sonra, hediye kartınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Sitemizdeki Netflix Hediye Kartı bölümüne bakarak Netflix hediye kartı alabilirsiniz. Aldığınız Netflix hediye kodu süresi kadar kullanabilirsiniz. Netflix’e girmenin en kolay yollarından biri de Netflix hediye kod alımı.Kolay yöntemlerle Netflix hediye kodu satın al.

Netflix Hediye Kartı Fiyatları

 

Netflix hediye kartı satın alma hiç olmadığı kadar kolay. Netflix hediye kartları birçok fiyatta mevcut.Uygun fiyata film izlemek için Netflix hediye kodu al. Daha ucuz Netflix hediye kartları daha kısa süreli üyelikler verirken daha yüksek fiyatlı olanlar daha uzun süre kullanılabiliyor. 

Netflix hediye kartları, 25TL, 75TL ve 100TL olarak sıralanabilir. İstediğiniz bütçeye uygun Netflix hediye kartı alımı yapabilirsiniz. Uygun fiyatlara aldığınız Netflix hediye kodlarıyla, Netflix'i özgürce kullanabilirsiniz. Dostlarına hediye etmek için Netflix hediye kartı satın al.

Netflix Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Hediye Kartı Nedir?

Netflix hediye kartı, başka bir abonenin ücretini ödemek için satın alabileceğiniz kartlardır. Bu kartı kullanacak olan abonenin bakiyesi artmaktadır. Netflix hediye kartları aktif abone olan kullanıcılar için alınabileceği gibi henüz Netflix abonesi olmayan kullanıcılar için de alınabilmektedir. Netflix Hediye Kart'ını gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Netflix Hediye Kartı kaç TL?

Netflix hediye kartı fiyatları;

Netflix 75TL değerinde hediye kartı: 94,40 TL
Netflix 100TL değerinde hediye kartı: 125,89 TL

Netflix hediye kodu nereden alınır?

Netflix hediye kodu nasıl alınır? Netflix hediye kartını güvenli bir şekilde gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi ile birlikte sizlere iletilen 11 haneli kodu, Netflix kod aktif etme sayfasından kullanabilirsiniz.

Netflix hediye kodu süresi ne kadar?

Netflix Hediye Kartının geçerlilik süresi yoktur. Hediye kartınızı istediğiniz zaman hesabınıza yükleyebilir ve seçtiğiniz paket ve kullanım sürenize göre bakiyenizde ne kadar kaldığını görebilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT