Netflix 25 TL Hediye Kart

Netflix 25 TL Hediye Kart

Master Mağaza
25,00 ₺
Netflix 50 TL Hediye Kart

Netflix 50 TL Hediye Kart

Master Mağaza
50,00 ₺
Netflix 75 TL Hediye Kart

Netflix 75 TL Hediye Kart

Master Mağaza
94,40 ₺
Netflix 100 TL Hediye Kart

Netflix 100 TL Hediye Kart

Master Mağaza
125,89 ₺

Netflix Hakkında

Netflix Hediye Kartları kullanarak Netflix aboneliğinizi ödeyebilir, ya da istediğiniz birine hediye edebilirsiniz. 70 Milyon abone sayısıyla kullanıcılara büyük bir kolaylık tanıyan Netflix'in keyfine henüz varmadıysanız, endişelenmeyin. Dünyada çığ gibi büyüyen platform Netflix ile sevdiğiniz dizilerin heyecanına varırken, en uygun fiyatlar ile sitemizden Netflix Hediye Kartları'nı Gamesatış güvencesiyle satın alabilirsiniz. 

Keyifli Seyirler ! 

Netflix Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Hediye Kartı Nedir?

Netflix hediye kartı, başka bir abonenin ücretini ödemek için satın alabileceğiniz kartlardır. Bu kartı kullanacak olan abonenin bakiyesi artmaktadır. Netflix hediye kartları aktif abone olan kullanıcılar için alınabileceği gibi henüz Netflix abonesi olmayan kullanıcılar için de alınabilmektedir. Netflix Hediye Kart'ını gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Netflix Hediye Kartı kaç TL?

Netflix hediye kartı fiyatları;

Netflix 75TL değerinde hediye kartı: 89,25TL
Netflix 100TL değerinde hediye kartı: 117,50TL

Netflix hediye kodu nereden alınır?

Netflix hediye kodu nasıl alınır? Netflix hediye kartını güvenli bir şekilde gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi ile birlikte sizlere iletilen 11 haneli kodu, Netflix kod aktif etme sayfasından kullanabilirsiniz.

Netflix hediye kodu süresi ne kadar?

Netflix Hediye Kartının geçerlilik süresi yoktur. Hediye kartınızı istediğiniz zaman hesabınıza yükleyebilir ve seçtiğiniz paket ve kullanım sürenize göre bakiyenizde ne kadar kaldığını görebilirsiniz.