Rust Skin

Rust Skin Hakkında

Hayatta kalma oyunları arasında Steam üzerinden sahip olabileceğiniz Rust oyunu Unity 5 oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyun 2014 yılında erken erişime açılırken günümüze kadar birçok güncellemeye tabii oldu. Son olarak ise 8 Şubat 2018 tarihinde oyunun çıkışı yapıldı. Aksiyon ve macera dolu oyunlar oynamayı seven kişiler bu hayatta kalma oyununda istedikleri mücadelelere girebilme imkanına sahip olmaktadır. Oyun modu olarak çok oyunculu olan oyunların arasında yerini almaktadır.

Oyunu oynamış olduğunuz sırada karakterinizin sahip olduğu görünümü ve yetenekleri geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada oyunların bazılarının içerisinde yer alan skin’leri kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Rust skin özelliği sunmakta olan oyunların arasında yerini alıyor. Gerek oyun içerisinde seviyeniz ilerledikçe çeşitli skin’ler alabileceğiniz gibi sitemizden de sizlere sunulan skin’ler içerisinden satın alma işlemlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür.

Rust Nasıl Oynanır?

Çok oyunculu olma özelliğiyle dikkat çeken Rust, bunun yanı sıra farklı oyun içeriklerine de sahiptir. Özellikle içerisinde yer alan ahşap, taş ve zanaat işleri de oyunun ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bu zanaatler ise silah yapabilmek ve hayatta kalabilme adına değerlendirilir. Rust oyununa ilk giriş yapmış olduğunuz sırada sizlere bir kaya ve meşale verilmektedir. Kaya kullanarak ağaçlara vurarak yaşam alanınızı oluşturabilmeniz mümkündür. Ek olarak kükürt, metal cevherler, gıda, taş gibi maddeleri de kullanabilirsiniz.

Oyunda bu tarz maddeleri elde edebilme adına hayvanları öldürmeniz gerekebilirken iş olarak madencilik yapabilirsiniz. Karakterinizi mutlaka iyi bir şekilde beslemeniz gerekirken doğru şekilde beslemediğiniz takdirde karakteriniz açlık sorunundan ölebilmektedir. Oyunda klanlar yer alabildiği gibi kendi klanınızla beraber diğer oyuncuların oluşturduğu konutlarına baskın yaparak sizin işinize yarayacak olan eşyaları alabilirsiniz.

Rust Skin Ücretleri

Oyundaki karakterinizi daha fazla geliştirmek istediğiniz takdirde skin satın alımlarınızı yerine getirebilirsiniz. Rust skin alma için Steam’den daha uygun fiyatlara satan siteleri araştırırsınız. Sitemizde sizlere yüzlerce skin çok uygun fiyatlara sunulabilmektedir. Rust skin satın al hizmetimizde sunduğumuz fiyatlar şu şekildedir:

 • High Quality Bag: 82 TL (Steam fiyatı 111,5 TL)
 • Tempered AK47: 190 TL (Steam fiyatı: 265,15 TL)
 • Blackout Oants: 140 TL (Steam fiyatı: 182,48 TL)
 • Neon Sign Pack: 165 TL (Steam fiyatı: 222,72 TL)
 • Huntsman AK4: 10,46 TL (Steam fiyatı: 13.60 TL)
 • Spacesuit: 150 TL (Steam fiyatı: 191,63 TL)
 • Doodle Gloves: 30 TL (Steam fiyatı: 38,52 TL)
 • Glory Armor Chest: 30 TL (Steam fiyatı: 35,62 TL)
 • Gold Spirit Crossbow: 199 TL (Steam fiyatı: 233,47 TL)

Sitemizde sizlere yüzlerce skin sunmaya dikkat ediyoruz. Bunların içerisinden ihtiyacınız olanları diğer platformlara nazaran daha uygun şekilde alabilme yoluna gidebilirsiniz.

Rust Item Nasıl Satın Alınır?

Oyunlarda sizlere sunulan item’leri satın alma işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi de merak edebilirsiniz. Rust item sitemizden almak istediğiniz noktada satın aldığınız skin’ler en kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Siparişleriniz hakkında destek almak istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimiz sizlere sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında destek verdiği için hemen bilgi alabilmeniz mümkündür. Siparişlerinizde ödemelerinizi yaparken seçebileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Kredi kartı ile ödeme ( Taksit seçenekleri de sunulmaktadır.)
 • Mobil ödeme
 • Havale ve EFT

Siparişlerinizde ödemeleriniz bu çeşitli ödeme yöntemleriyle yerine getirilebilmektedir. Ödeme işlemlerinde sizlerden ek komisyon talep edilmemekte ve en kısa sürede siparişleriniz hesaplarınıza aktarılarak kullanmanız sağlanmaktadır. Ödemeler de SSL sertifikası ve 3D gibi güvenli ödeme işlemleri mevcuttur.