StarCraft 2 - Campaign Collection Standard Edition

StarCraft 2 - Campaign Collection Standard Edition

Master Mağaza
1.265,31 ₺
1.240,00 ₺
StarCraft 2 - Campaign Collection Digital Deluxe Edition

StarCraft 2 - Campaign Collection Digital Deluxe Edition

Master Mağaza
1.892,86 ₺
1.855,00 ₺

StarCraft 2 - Campaign Collection Hakkında

StarCraft II: Campaign Collection, popüler gerçek zamanlı strateji oyunu StarCraft II'nin üç ana hikaye kampanyasını bir araya getiren bir pakettir.

SC2 campaign collection, StarCraft evreninde geçen ve üç farklı ırkın (Terran, Zerg ve Protoss) hikayelerini ve mücadelelerini konu alan üç ayrı kampanyayı içermektedir.

Wings of Liberty: Bu kampanya, Terran ırkının hikayesine odaklanmaktadır. Oyuncular, serbestlik savaşçısı ve aynı zamanda bir paralı asker olan Jim Raynor'un liderliğinde Terran hikayesini yaşarlar. Wings of Liberty, Terranların Dominion adlı baskıcı rejime karşı direnişini ve Zerg istilasına karşı mücadelesini konu alır.

Heart of the Swarm: Bu kampanya, Zerg ırkının hikayesine odaklanmaktadır. Oyuncular, Zerg'in kraliçesi ve eski Terran askeri olan Sarah Kerrigan'ın kontrolünde Zerg ırkını yönlendirirler. Heart of the Swarm, Kerrigan'ın intikam hikayesini ve Zerg ırkının evrimini anlatmaktadır.

Legacy of the Void: Bu kampanya, Protoss ırkının hikayesine odaklanmaktadır. Oyuncular, Protoss lideri Artanis'in kontrolünde, Protoss ırkının kendi iç çatışmalarını ve Zerg ve Terran ırklarına karşı mücadelelerini yaşarlar. Legacy of the Void, Protoss ırkının kaderini belirleyen son mücadeleleri anlatmaktadır.

StarCraft 2 - Campaign Collection Nasıl Alınır?

 

StarCraft 2 Campaign Collection satın al işlemi alışveriş yapabileceğiniz doğru StarCraft 2 satış platformunu bulduktan sonra oldukça kolaydır. Peki, StarCraft 2 Campaign Collection nasıl alınır? Basitçe açıklayalım.
İlk olarak sc2 campaign collection al - sat yapan online mağazaların bulunduğu bir e-pin sitesi bulmalısınız. Bu sitelerden en iyisi açık ara farkla öne çıkan Türkiye’nin en büyük oyuncu pazarı GameSatış’tır. GameSatış’tan StarCraft 2 Campaign Collection satın almaya karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip edin:

  • GameSatış’a üye olun ya da kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  • StarCraft 2 - Campaign Collection kategorisine gidin.
  • StarCraft 2 - Campaign Collection Standard Edition veya StarCraft 2 - Campaign Collection Digital Deluxe Edition sürümlerini seçerek ödeme adımlarını tamamlayın.
  • SC2 Campaign Collection al işlemi başarıyla gerçekleştikten sonra satıcı size oyunu Blizzard hesabınıza eklemenize yarayan bir StarCraft 2 Campaign Collection key kodu verecektir.
  • Key kodunu Blizzard hesabınıza giriş yaptıktan sonra Code Redemption alanına girerek kütüphanenize ekleyip indirebilirsiniz.

StarCraft 2 - Campaign Collection Fiyat

 

StarCraft II: Campaign Collection fiyatı, almak istediğiniz StarCraft 2 sürümüne göre farklılık gösterebilir. En güncel SC2 Campaign Collection fiyat bilgilerini almak için GameSatış’ın StarCraft 2 - Campaign Collection kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

StarCraft 2 - Campaign Collection Sıkça Sorulan Sorular

StarCraft 2 kampanya koleksiyonu nedir?

StarCraft II: Campaign Collection, 40$'a üç kampanyanın koleksiyonudur ve aynı zamanda 60$'a dijital deluxe sürüm sunar.

Tüm StarCraft 2 kampanyaları ücretsiz mi?

StarCraft II, satın alınabilecek ek tek oyunculu, kooperatif ve kozmetik içerikle birlikte ücretsiz olarak oynanabilir. Tam Wings of Liberty kampanyası. Raynor, Kerrigan ve Artanis Co-Op Commanders'ın tam kullanımı, diğerleri beşinci seviyeye kadar ücretsiz.

Kaç tane StarCraft 2 kampanyası var?

Wings of Liberty 29 oynanabilir sefer görevine sahiptir; 26'sı tek bir oyunda oynanabilir, üç görev seçimle ilgili alternatifler ve bir gizli gizli görevdir.