World of Warcraft The War Within Base Edition

World of Warcraft The War Within Base Edition

Master Mağaza
1.428,90 ₺
1.386,03 ₺
World of Warcraft The War Within Heroic Edition

World of Warcraft The War Within Heroic Edition

Master Mağaza
2.001,99 ₺
1.941,93 ₺
World of Warcraft The War Within Epic Edition

World of Warcraft The War Within Epic Edition

Master Mağaza
2.573,98 ₺
2.496,76 ₺
World of Warcraft 60 Günlük Prepaid

World of Warcraft 60 Günlük Prepaid

Master Mağaza
909,00 ₺
863,55 ₺
World of Warcraft Shadowlands Base Edition

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

Master Mağaza
900,00 ₺
World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

Master Mağaza
1.209,10 ₺
World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

Master Mağaza
1.648,80 ₺
World of Warcraft Dragonflight Base Edition

World of Warcraft Dragonflight Base Edition

Master Mağaza
800,00 ₺
World of Warcraft Dragonflight Heroic Edition

World of Warcraft Dragonflight Heroic Edition

Master Mağaza
1.080,00 ₺
1.058,40 ₺
World of Warcraft Dragonflight Epic Edition

World of Warcraft Dragonflight Epic Edition

Master Mağaza
1.400,00 ₺
1.372,00 ₺
World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Heroic

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Heroic

Master Mağaza
770,00 ₺
754,60 ₺
World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Epic

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Epic

Master Mağaza
1.155,00 ₺
1.131,90 ₺
World of Warcraft Burning Crusade Classic Dark Portal Pass

World of Warcraft Burning Crusade Classic Dark Portal Pass

Master Mağaza
800,00 ₺
784,00 ₺
World of Warcraft Burning Crusade Classic Deluxe Edition

World of Warcraft Burning Crusade Classic Deluxe Edition

Master Mağaza
1.300,00 ₺
1.274,00 ₺

World Of WarCraft Hakkında

World of Warcraft (WoW), Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyunudur (MMORPG). 2004 yılında piyasaya sürülen oyun, büyük bir hayran kitlesi ve sürekli güncellemelerle hala popülerliğini korumaktadır. Oyuncular, Warcraft evreninde yer alan Azeroth adlı fantastik dünyayı keşfe çıkarlar ve bu süreçte karakterlerini geliştirir, görevler yapar, savaşlar düzenler ve diğer oyuncularla işbirliği yaparak zorlu zindanlara girerler. Oyuncular iki ana fraksiyondan birine ait karakterlerle oynarlar: Oyunun amacı, karakterinizi geliştirerek yeni becerilere ve güçlere ulaşmak, ödüller ve ekipmanlar toplamak ve genel olarak Warcraft evrenindeki maceralara katılmaktır.

World of Warcraft (WoW) bilindiği üzere oynamak için ücretli abonelik gerektirir. Bu abonelik wow paketleri olarak bilinir ve Battle.net üzerinden wow game time satın al talimatı ile aylık olarak ücretlendirilir.

World Of WarCraft Prepaid

 

Mevcut hesabınızı 60 gün boyunca yenilemek istiyorsanız ya da başka bir deyişle wow gametime satın almak istiyorsanız World of Warcraft Prepaid (Ön Ödemeli) en ucuz çözümdür. WoW fiyat, kredi kartıyla ödeme durumunda önemli ölçüde daha düşüktür ve çok daha güvenlidir.

World Of WarCraft Paketleri

 

World of Warcraft'ın piyasaya sürülmesinden bu yana, bir dizi genişleme paketi yayınlanmıştır. Her genişleme, yeni bölgeler, ırklar, sınıflar ve zindanlar gibi oyun içeriğine eklemeler yapar.

Bu World Of WarCraft paketleri arasında en popüler olanları; World Of WarCraft Shadowlands, Dragonflight, Wrath of the Lich King ve Burning Crusade genişleme paketleridir.Her bir WoW paketi oyuna yeni bir kıta, ırklar, zindanlar ve oyun içi öğeler ekler.

Bu paketler ayrıyeten satılır. Ancak World Of WarCraft Prepaid aboneliği yaptığınızda tek bir abonelikle Wrath of the Lich King Classic dahil olmak üzere World of Warcraft ve WoW Classic'e erişebilirsiniz.

Ancak World of Warcraft: Dragonflight paketine erişebilmek için genişleme paketini satın almanız gerekir. Bu wow game time satın al gibi bir durum değildir. Genişleme paketini satın aldıktan sonra ek olarak wow prepaid satın alarak ücretli abonelik işleminizi tamamlamanız gerekir.

World Of WarCraft Paket Avantajları

 

WoW paketi satın almak oyundaki yeni özelliklere ve iyileştirilmiş grafiklere erişmek için gereklidir. Ayrıca World Of WarCraft Prepaid aboneliği yaptığınızda aylık ödeme yerine daha ekonomik bir ödeme yapmış olursunuz.
Bunlara ek olarak yeni çıkan genişleme paketleri WoW evrenine birçok yeni özellik getirir. 
World Of WarCraft paket avantajları saydıklarımız dışında WoW fiyat olarak da uygundur. Örneğin, Battle.net yerine GameSatış gibi WoW satın al işlemlerinde daha ucuz WoW paketleri satın alırsınız. Böylece yaptığınız alışverişten epey kar etmiş olursunuz.

World Of WarCraft Paketleri Nasıl Alınır?

 

World Of WarCraft paketleri satın almanın yolları çeşitlidir. İster Battle.net üzerinden WoW paket veya wow game time satın alabilir, isterseniz de GameSatış üzerinden daha ucuz WoW paketi satın alabilirsiniz. Eğer ucuz ve uygun fiyatlı WoW Prepaid veya  Dragonflight gibi genişleme paketleri almak istiyorsanız GameSatış sitesine üye girişi yaptıktan sonra World Of WarCraft kategorisinden dilediğiniz Wow paketleri satın alabilirsiniz.

World Of WarCraft Paket Fiyatları

 

World Of WarCraft paket fiyatları abonelik için World of Warcraft aylık ücret olarak hesaplandığından alacağınız wow game time unsuruna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin WoW Prepaid paket satın alarak 2-3 ay World of Warcraft aboneliğinizi uzatabilirsiniz. Böylece alacağınız abonelik daha ucuza gelmiş olur. Yine de World Of WarCraft Shadowlands ve Dragonflight genişleme paketi aylık abonelik haricinde satılır. Eğer oyunu genişletmek istiyorsanız bu paketlere abonelik dahil değildir. Ayrıyeten ödeme yapılarak ana oyun güncellenebilir.

World Of WarCraft Sıkça Sorulan Sorular

World of Warcraft nasıl satın alınır?

GameSatış üzerinden indirimli World of Warcraft nasıl satın alınır sorusunun yanıtı için adım adım ilerleyelim. World of Warcraft sayfasına giderek, ihtiyacımız olan kategoriye gidiyoruz. Wow oynamaya devam edebilmeniz için Game Time yani Pre Paid karta ihtiyacınız olacak. Dileğiniz gün seçenekleri arasından seçerek, satın al diyoruz. Bakiye İle ödeme gerçekleştirip, gelen kodun yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

World of Warcraft ne kadar?

World of Warcraft ne kadar, sorusunun cevabı değişkenlik gösterse de ilk olarak ücretsiz bir deneme süresi oyunculara sunulmaktadır. Wow ne kadar, wow kaç para soruları deneme süresi ücretsiz, daha sonrasında oynamaya devam edebilmeniz için Game Time satın almanız gerekmektedir şeklinde yanıtlanabilir. World of warcraft kaç para, world of warcraft kaç tl gibi sorular ise GameSatış üzerinden indirimli fiyata Prepaid satın alabilirsiniz şeklinde yanıtlanabilir.

World of Warcraft ücretli mi?

World of Warcraft ücretli mi sorusunu, deneme süresi sonunda evet belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir şeklinde yanıtlayabiliriz. World of warcraft paralı mı, World of warcraft bedava mı soruları oyuna yeni başlamak isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği sorular olup, internette çokça aratılmaktadır. Wow belli bir süre denemek için ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor ancak bu süre sonunda oynamaya devam edebilmeniz için Game Time satın almanız gerekmektedir. En ucuz fiyatlara GameSatış üzerinden Prepaid satın alarak oynamaya devam edebilirsiniz.

World of Warcraft hangi karakter seçilmeli?

World of Warcraft karakter seçimi sınıf, yetenek ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Oynayışa büyük ölçüde etki edecek karakter seçimi için her karakterin yetenekleri ve özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Karakter seçim ekranında Alliance ve Horde için 4 ırk bulunmaktadır. Bu ırklar kendi içinde ise sınıflara ayrılıyor. World of Warcraft hangi karakter seçilmeli sorusu kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

Wow nedir, Wow nasıl bir oyun?

Wow nedir, World of warcraft nedir sorularının yanıtını kısaca bir MMORPG türünde bir oyundur. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen, açık dünya çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Wow nasıl bir oyun, world of warcraft nasıl bir oyun soruları ise kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. World of warcraft nasıl indirilir sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilen bir soru olup Blizzard resmi sitesi üzerinden ücretsiz olarak hemen indirilebilir.

Wow hangi server?

Wow hangi server tercihini yapmalıyım oyuncular için merak edilen bir soru olsa da, bu değişkenlik gösterebilir. Wow server seçimi PvE ve PvP oyun tercihinize bağlı olarak değişir. Horde veya Alliance ırkından bir karakter ile oynayacağınızda bu seçimi etkileyen faktörlerden biridir. Ancak Twisting Nether ve Silvermoon Türk oyuncuların çok olması ve kalabalık server olduğundan en çok tercih edilen serverlardır.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

World Of WarCraft satın alım işleminde iade yapılabiliyor mu?

Gamesatış üzerinden satın alma işlemi yapılan oyun ve oyun paketlerinde herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır.