World of Warcraft 60 Günlük Prepaid

World of Warcraft 60 Günlük Prepaid

Master Mağaza
560,00 ₺
548,80 ₺
World of Warcraft Shadowlands Base Edition

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

Master Mağaza
900,00 ₺
882,00 ₺
World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

Master Mağaza
1.209,10 ₺
1.184,92 ₺
World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

Master Mağaza
1.648,80 ₺
1.615,82 ₺
World of Warcraft Dragonflight Base Edition

World of Warcraft Dragonflight Base Edition

Master Mağaza
1.200,00 ₺
1.176,00 ₺
World of Warcraft Dragonflight Heroic Edition

World of Warcraft Dragonflight Heroic Edition

Master Mağaza
1.700,00 ₺
1.666,00 ₺
World of Warcraft Dragonflight Epic Edition

World of Warcraft Dragonflight Epic Edition

Master Mağaza
2.200,00 ₺
2.156,00 ₺
World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Heroic

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Heroic

Master Mağaza
1.224,49 ₺
1.200,00 ₺
World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Epic

World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Northrend Epic

Master Mağaza
1.887,76 ₺
1.850,00 ₺
World of Warcraft Burning Crusade Classic Dark Portal Pass

World of Warcraft Burning Crusade Classic Dark Portal Pass

Master Mağaza
800,00 ₺
784,00 ₺
World of Warcraft Burning Crusade Classic Deluxe Edition

World of Warcraft Burning Crusade Classic Deluxe Edition

Master Mağaza
1.300,00 ₺
1.274,00 ₺

World Of WarCraft Hakkında

Çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyunu baktığınız zaman 2005 yılından beri hayatımızda olan World of WarCraft oyunu her ne kadar artık klasikler arasına girmiş olsa da çok fazla tercih edilebilmektedir. Oyunu oynayabilmeniz adına hesabınızı oluşturmanız gerekebilir veya hesap satın alma yoluna gidebilirsiniz. World of WarCraft fiyat bakımından ise alacağınız hesaba göre değişim göstermektedir.

WoW oyununu oynayacağınız noktada ilk etapta bir karakter oluşturmanız gerekmektedir. Karakterinizi oluşturduktan sonra ise oyun dünyasına giriş yaparak sizlere verilmekte olan görevleri tamamlayabilirsiniz. Seviyeleri olan bir oyundur. Diğer oyuncularla savaşarak veya karşınıza çıkan canavarları öldürerek seviyelerinizi atlayabilmeniz mümkündür.

World of WarCraft Hesapları

WoW seviyeleri olan bir oyun olduğu için ilk defa oynayacaksanız ve gerçekten rekabete açık bir şekilde oynamak istiyorsanız ileri seviyelerde yer alan hesapları satın alabilirsiniz. World of Warcraft satın al işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Hesap satışı evresinde mağaza sistemi kullanılarak farklı oyun severlerin hesaplarını satmasını sağladığımız gibi siz de bu hesaplardan birisini satın alabilirsiniz. World of Warcraft ücret incelendiğinde ise hesapların genel anlamda diğer birçok platforma göre daha uygun fiyatlarda olduğunu görüyoruz. Oyunları sitemizden satın alma evresinde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Kredi kartı
 • Mobil ödeme
 • Banka transferi
 • İnnial kart

World of Warcraft paketleri arasından birisini tercih edeceğiniz sırada bu ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme işlemlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. World of Warcraft al işlemlerinizi sitemizden en kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiniz gibi 09.00 ile 02.00 arasında kesintisiz destek alabilmeniz de mümkündür.

World of WarCraft Başlangıç

World of Warcraft ürünleri değişim gösterebildiği gibi bu ürünleri görebilme adına ilk olarak hesaplarınıza gelerek karakterinizi de oluşturmanız gerekir. WoW ABD, Avrupa Birliği ve Kore’de sunuculara sahip olduğu gibi en sık kullanılmakta olan sunucuların şu şekilde olduğunu görüyoruz:

 • Player Versus Player – PvP: Karşı birlikte yer alan oyuncularla birbirinize sürekli saldırma imkanınız vardır.
 • Player Versus Environment – PvE: Bu sunucuda genel olarak görev tamamlama ve canavar öldürme şeklinde ilerleyebilirsiniz.

WoW fiyat araştırmasını yapacağınız noktada hesabınızı geliştirmek için sunulan ek seçeneklerin de ücretlerini araştırırsınız. Oyunda hesaplarınızı geliştirmeniz adına sitemizde 5 farklı kategoride sizlere hizmet alabilme imkanı sunuyoruz. Satın alabileceğiniz ürün ve hizmetler şu şekildedir:

 • World of Warcraft Complete Collection
 • World Of WarCraft Shadowlands
 • WoW Pets
 • WoW Mounts
 • World Of WarCraft Hesap Satışı

WoW satın al işlemlerinizde sizlere sunduğumuz bu bölümler içerisinden hesabınızı destekleyecek ve ilerlemesini sağlayacak alımlarınızı yerine getirebilmeniz mümkündür.

World of Warcraft Meslekler

WoW ücreti sizin sahip olmak istediğiniz hesaplara göre değişim gösterebilmektedir. Oyunu oynayacak olan kişiler diğer oyuncularla etkileşime girmek istedikleri noktada meslek edinebilmektedir. Karakterlerin birinci meslek grubunda maksimum iki meslek seçebilme hakkı vardır. Fakat ikincil mesleklerden birisini seçerken sınırsız seçmeniz mümkündür. Meslek grupları şu şekildedir:

 • Birincil Meslekler – Üretim Meslekleri: simyacılık, demircilik, efsunculuk, mühendislik, dericilik, terzilik, kuyumculuk, muskacılık
 • Toplayıcı Meslekler: Madencilik, otacılık, deri yüzme
 • İkincil Meslekler: Aşçılık, ilk yardım, balıkçılık, arkeoloji

Oyunu daha keyifli ve sosyal bir şekilde oynamak istediğiniz takdirde sizlere sunulan bu meslekler arasından meslek edinebilirsiniz. Oyunda farklı mesleklerin yanı sıra farklı ırklar ve sınıflar bulunmaktadır. Oyun karakterler ve olay örgüsü bakımından çok ilerleyen bir platform olmayı başarmıştır. Oyundaki karakter zenginliği sayesinde ilerleme daha rahat olabileceği gibi farklı alanları da değerlendirebilmeniz mümkündür.

World Of WarCraft Sıkça Sorulan Sorular

World of Warcraft kaç GB?

World of Warcraft için istenilen depolama alanı 70 GB olarak belirtilmiştir. WoW sunduğu içerik ve her ek paket ile gelen grafik güncellemelerine rağmen, hemen hemen her bilgisayar için uygun olabilecek bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. WoW ram ihtiyacı ise minimum 4 GB, önerilen 8 GB olarak sunulmuştur. World of Warcraft kaç gb sorusunu kısaca size açıklamış olduk.

World of Warcraft nasıl satın alınır?

GameSatış üzerinden indirimli World of Warcraft nasıl satın alınır sorusunun yanıtı için adım adım ilerleyelim. World of Warcraft sayfasına giderek, ihtiyacımız olan kategoriye gidiyoruz. Wow oynamaya devam edebilmeniz için Game Time yani Pre Paid karta ihtiyacınız olacak. Dileğiniz gün seçenekleri arasından seçerek, satın al diyoruz. Bakiye İle ödeme gerçekleştirip, gelen kodun yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

World of Warcraft ne kadar?

World of Warcraft ne kadar, sorusunun cevabı değişkenlik gösterse de ilk olarak ücretsiz bir deneme süresi oyunculara sunulmaktadır. Wow ne kadar, wow kaç para soruları deneme süresi ücretsiz, daha sonrasında oynamaya devam edebilmeniz için Game Time satın almanız gerekmektedir şeklinde yanıtlanabilir. World of warcraft kaç para, world of warcraft kaç tl gibi sorular ise GameSatış üzerinden indirimli fiyata Prepaid satın alabilirsiniz şeklinde yanıtlanabilir.

World of Warcraft hangi karakter seçilmeli?

World of Warcraft karakter seçimi sınıf, yetenek ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Oynayışa büyük ölçüde etki edecek karakter seçimi için her karakterin yetenekleri ve özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Karakter seçim ekranında Alliance ve Horde için 4 ırk bulunmaktadır. Bu ırklar kendi içinde ise sınıflara ayrılıyor. World of Warcraft hangi karakter seçilmeli sorusu kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

World of Warcraft ücretli mi?

World of Warcraft ücretli mi sorusunu, deneme süresi sonunda evet belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir şeklinde yanıtlayabiliriz. World of warcraft paralı mı, World of warcraft bedava mı soruları oyuna yeni başlamak isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği sorular olup, internette çokça aratılmaktadır. Wow belli bir süre denemek için ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor ancak bu süre sonunda oynamaya devam edebilmeniz için Game Time satın almanız gerekmektedir. En ucuz fiyatlara GameSatış üzerinden Prepaid satın alarak oynamaya devam edebilirsiniz.

Wow nedir, Wow nasıl bir oyun?

Wow nedir, World of warcraft nedir sorularının yanıtını kısaca bir MMORPG türünde bir oyundur. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen, açık dünya çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Wow nasıl bir oyun, world of warcraft nasıl bir oyun soruları ise kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. World of warcraft nasıl indirilir sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilen bir soru olup Blizzard resmi sitesi üzerinden ücretsiz olarak hemen indirilebilir.

Wow hangi server?

Wow hangi server tercihini yapmalıyım oyuncular için merak edilen bir soru olsa da, bu değişkenlik gösterebilir. Wow server seçimi PvE ve PvP oyun tercihinize bağlı olarak değişir. Horde veya Alliance ırkından bir karakter ile oynayacağınızda bu seçimi etkileyen faktörlerden biridir. Ancak Twisting Nether ve Silvermoon Türk oyuncuların çok olması ve kalabalık server olduğundan en çok tercih edilen serverlardır.

Wow pet nasıl alınır?

GameSatış’tan Wow pet nasıl alınır sorusunu hızlıca sizler için yanıtlayalım. Wow pet satın almak için World of Warcraft kategorisinden, World of Warcraft Pets’i seçiyoruz, dilediğimiz peti sepete atarak alışverişi tamamlıyoruz. Kod olarak size teslim edilir ve yükleme sonrası oyun içinden peti satın alabilirsiniz. Pet, var olan tüm karakterleriniz ve sonrasında açacağınız karakterler için aktif olacaktır.