Xbox Live Gold 1 Aylık Abonelik

Xbox Live Gold 1 Aylık Abonelik

Master Mağaza
199,69 ₺
Xbox Live Gold 3 Aylık Abonelik

Xbox Live Gold 3 Aylık Abonelik

Master Mağaza
419,33 ₺
Xbox Live Gold 12 Ay Abonelik

Xbox Live Gold 12 Ay Abonelik

Master Mağaza
1.393,65 ₺

Xbox Live Gold Card Global Hakkında

XBOX'ın global olarak ücretsiz yayınladığı oyunlardan yararlanabilmek adına satın alabileceğiniz bir Microsoft hizmetidir. Bu hizmeti satın aldığınız zaman PC, XBOX üzerinden ücretsiz tüm oyunlara erişebilirsiniz.

Xbox Live Gold Card Global Sıkça Sorulan Sorular

XBOX Live Gold Diğer Ülkelerde Kullanılabilir Mi?

Xbox Live Gold abonelik hizmeti fiyatlandırmasının yerel pazar ekonomilerini yansıtmasını sağlamak için Xbox Live Gold abonelik kartları yalnızca satın alınan ülkede kullanılabilir ve başka hiçbir ülkede kullanılamaz .

Xbox Hediye Kartı Kodunuzu Nasıl Doldurursunuz?

Xbox konsolunuzu açın ve Microsoft Xbox hesabınızda oturum açın, Mağazaya devam et sekmesi, mağazaya ulaştığınızda “kod kullan” seçeneğini seçin, Xbox uzaktan kumandanızdaki A düğmesine basın.
Şimdi Xbox Hediye Kartı kodunuzu girmeniz ve ardından ekran klavyesini devre dışı bırakmak için B düğmesine basmanız gerekecek. A'ya bastığınızda kodunuz onaylanır ve hesabınıza ulaşır.

Xbox Live Gold Üyeliği Ayrıcalıkları Nelerdir?

Hesabınızı altın üyeliğe yükseltin ve 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyun içeren Xbox Game Pass Ultimate'ın harika özelliklerinin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla konsolda, PC'de, telefonlarda ve tabletlerde oyun oynayın. Altın ile çevrimiçi oynayın.