Xbox One

Xbox One

Xbox Hesap Satışı

Xbox Hesap Satışı

Xbox Live Gold Card Global

Xbox Live Gold Card Global

Xbox Live Hediye Kartı Tr

Xbox Live Hediye Kartı Tr

Xbox Live Hediye Kartı Us

Xbox Live Hediye Kartı Us

Xbox Hakkında

Xbox, Microsoft'un 2001 yılında piyasaya sürdüğü bir oyun konsoludur. Çıkışını Kuzey Amerika'da yapan Xbox, daha sonra dünya genelinde yaygınlaşmıştır ve günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Xbox, öncelikle Microsoft'un özel oyunlarını oynama imkanı sunan bir platform olarak piyasada yerini alsa da günümüzde Xbox Live, Xbox GamePass gibi birçok oyuncunun beğenisini kazanmış servislerle bu tanımın dışına çıkmış, her geçen gün gelişen bir noktaya evrilmiştir.

  • Xbox One: Microsoft'un 2013 yılında piyasaya sürdüğü bir video oyun konsoludur. Bu konsol, önceki nesildeki konsol Xbox 360'ın yerini almak üzere geliştirilmiştir. Konsol 8. nesil yüksek kaliteli grafikler ve daha hızlı bir işlemci performansı ile birlikte, daha geniş bir oyun kütüphanesi sunmaktadır. Öyle ki Gamepass oyunlarının çoğuna erişmek mümkündür.Bu konsol ayrıca, birçok farklı medya kaynağına erişim sağlamaktadır ve birçok ev eğlence sistemi için de bir seçenek olarak kullanılabilir. Oyuncular, aynı zamanda oyuncuların diğer kullanıcılarıyla çevrimiçi olarak oynamalarına olanak tanıyan bir çoklu oyuncu özelliğine de erişebilmektedir.
  • Xbox Hesap Satış: Xbox konsolları üzerinden oynanabilen oyunlara cüzi miktarlar ödeyerek erişebilmeyi mümkün kılan bir sistemdir. Oyuncular, xbox hesap satın alarak Xbox Mağaza fiyatına kıyasla çok daha ucuz fiyatlara oynamak istedikleri oyunu oynama fırsatına ulaşmaktadırlar. Ayrıca, Xbox hesap satın alarak oyun oynamak oyuncuların kendi hesapları üzerinden hesabını aldıkları oyunun başarımlarını kasmalarına engel teşkil etmemektedir.  
  • Xbox Live Gold Card Global: Xbox Live hesabı sahiplerinin Xbox oyunları ve diğer dijital içerikleri satın almak için kullanabilecekleri bir para birimidir. Bu kart, Microsoft'un dünya çapındaki çevrimiçi mağazalarında geçerlidir yani herhangi bir bölgeyle sınırlandırılmaktadır. Bu kartlar, genellikle perakende satış mağazalarında veya çevrimiçi olarak satın alınabilmektedir. Satın alındıktan sonra, kartın kodu, Xbox Live hesabına girilerek bakiye yüklemesi yapılabilmektedir. Böylelikle, oyuncular dijital içerikleri satın almak için daha güvenli bir ödeme yöntemine sahip olmaktadırlar. Ayrıca, kartın değeri, kullanıcıların bütçelerini kontrol etmelerine yardımcı olabilir ve kartlar kullanıcılara, kredi kartı bilgilerini her seferinde girmelerine gerek kalmadan hızlı ve kolay bir ödeme yöntemi sunmaktadır.
  • Xbox Live Hediye Kartı Tr: Türkiye’de yaşayan oyuncular veya Xbox konumu Türkiye olan oyuncular için Xbox bakiyesi olarak kullanmaları için yükleme yapmalarını sağlayan kartlardır. Bu bakiye sayesinde Xbox mağazasında oyunculara sunulan tüm içeriklere erişmek mümkündür.
  • Xbox Live Hediye Kartı Us: Xbox dolar kart olarak da bilinen bu kart konsol konumu ABD olan ya da ABD ülkesinde yaşayan insanların Xbox bakiyesi yüklemesini sağlamaktadır. Böylelikle, Xbox Live ABD mağazasında oyun, film, müzik ve çeşitli uygulamalar gibi Xbox tarafından sunulan içerikleri satın almak için mümkün hale gelmektedir.

Xbox Sıkça Sorulan Sorular

XBOX Nedir?

Xbox, Microsoft markası altında geliştirilmekte olan TV veya diğer dijital görüntü araçlarına bağlanarak çalıştırılabilen oyun konsolu serisidir. 

XBOX Game Pass Nedir?

XBOX Game Pass her ay abonelik satın alıp yenileyebileceğiniz içerisinde çeşitli ücretsiz oyunlar barındıran bir sistemdir.