25 TL Xbox Live Hediye Kartı

25 TL Xbox Live Hediye Kartı

Master Mağaza
27,50 ₺
50 TL Xbox Live Hediye Kartı

50 TL Xbox Live Hediye Kartı

Master Mağaza
55,00 ₺
100 TL Xbox Live Hediye Kartı

100 TL Xbox Live Hediye Kartı

Master Mağaza
110,00 ₺
Xbox Game Pass TR 3 Aylık PC

Xbox Game Pass TR 3 Aylık PC

Master Mağaza
380,00 ₺
Xbox Game Pass TR 3 Aylık Konsol

Xbox Game Pass TR 3 Aylık Konsol

Master Mağaza
420,00 ₺
Xbox Game Pass TR 6 Aylık Konsol

Xbox Game Pass TR 6 Aylık Konsol

Master Mağaza
825,00 ₺
Xbox Game Pass Ultimate TR 1 Aylık

Xbox Game Pass Ultimate TR 1 Aylık

Master Mağaza
275,00 ₺
Xbox Game Pass Ultimate TR 3 Aylık

Xbox Game Pass Ultimate TR 3 Aylık

Master Mağaza
575,00 ₺

Xbox Live Hediye Kartı Tr Hakkında

Microsoft'un video oyun sektöründe lider markası Xbox, oyun konsolları, oyunlar ve oyun servisleri ile milyonlarca oyuncuya hitap etmektedir. Xbox Live ve Xbox Game Pass gibi hizmetler, kullanıcıların oyun deneyimlerini daha da geliştirmeye ek olarak sunduğu oyun kütüphanesi sayesinde fiyat pahalılığı nedeniyle oyunlara erişmenin zor olduğu ülkelerde kullanıcılara derin bir nefes aldırmaktadır. 

Xbox Live hediye kartı, Xbox kullanıcılarına oyunlar, oyun içi satın alımlar, uygulamalar ve hizmetler için dijital para birimi sağlayan bir karttır. Bu kartlar, Xbox oyuncuları için mükemmel bir hediye seçeneğidir. 

Ayrıca, çoğu oyuncu Xbox hediye kartını uzun süreli Xbox GamePass üyeliği elde edebilmek için satın almaktadır. Çünkü, Xbox Live üyeliğinin üzerine eklenen GamePass üyeliği iki üyeliğin toplam süresi kadar Xbox GamePass üyeliği sağlamaktadır. Örneğin, 12 aylık Xbox Live Gold üyeliği üzerine eklenen 1 aylık Xbox Gamepass üyeliği size 13 aylık bir Xbox GamePass üyeliği sağlamaktadır.

Xbox Live Gamepass Paket Özellikleri

 

Xbox Live Game Pass, Xbox oyuncularının belirli bir süreliğine ödedikleri üyelik ücreti karşılığında Xbox Gamepass kütüphanesine sınırsız erişim elde etmelerini sağlamaktadır.. Xbox Live Game Pass, yüzlerce oyun içerir ve yeni oyunlar düzenli olarak eklenmektedir. Hatta bazı oyunlar çıkış gününden itibaren Gamepass kütüphanesine eklenmektedir. 

Ayrıca, Xbox Live Gold aboneliği de içerir, bu da konsol oyuncuları için çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için sahip olunması zorunlu bir özelliktir. Xbox Live Game Pass, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarında ve PC'de kullanılabilmektedir. 

Siz de GameSatış güvencesiyle game pass hediye kartı alarak ister kendiniz isterseniz de sevdiğiniz bir arkadaşınızın binlerce oyun içeren Xbox Gamepass kütüphanesine erişebilmesini sağlayabilir, farklı farklı birçok türden oyunları deneyim etme şansı yakalayabilirsiniz.

Xbox Live GamePass Nasıl Alınır?

 

Xbox game pass hediye kartı satın almak isteyen oyuncuların merak ettiği Xbox Live GamePass nasıl alınır sorusuna en güzel yanıtı GameSatış veriyor! Siz de Xbox game pass hediye kartı satın almak ve böylelikle binlerce oyunun bulunduğu bir kütüphaneye erişebilmek istiyorsanız tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek Xbox Live Hediye Kartı Tr kategorisinden dilediğiniz platform için ister 3, ister 6, isterseniz de daha uzun süreler için geçerli bir Xbox hediye kartı satın alabilirsiniz.

Xbox Live GamePass Fiyatları

 

Xbox Live GamePass oyunculara PC, konsol ve Ultimate olmak üzere üç farklı kategoride sunulmaktadır. Dolayısıyla, Xbox Live GamePass fiyatları platforma göre değişiklik göstermektedir. PC için Xbox Live Gamepass en ucuz fiyatla satılırken en pahalı plansa Ultimate yani hem PC hem de konsol üzerinden kullanılabilen Xbox Live GamePass planıdır. 

Buna ek olarak, satın alınmak istenen üyeliğin süresi de fiyatın değişmesine sebep olmaktadır. Örneğin, 3 aylık üyelik fiyatı 6 aylık üyelik fiyatına göre doğal olarak daha ucuzdur.

Xbox Live Hediye Kartı Tr Sıkça Sorulan Sorular

Xbox Live Hediye Kartı Tr nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Xbox Live Hediye Kartı Tr kategorisinden ihtiyacınız olan hediye kartı ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Xbox Live Hediye Kartı Tr satın alımında iade yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.