Zula Altın

Zula Altın

Zula Hesap Satışı

Zula Hesap Satışı

Zula Item

Zula Item

Zula Online Hakkında

Zula, Türk yapımı bir çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı (MMOFPS) oyunudur. MadByte Games tarafından geliştirilmiş ve İnönü Mahallesi, Türkiye merkezli Lokum Games tarafından yayınlanmıştır. Oyunda oyuncular, çeşitli gerçek dünya lokasyonlarında geçen haritalarda (Çanakkale, Gaziantep, İstanbul, Mardin, Adana, Kıbrıs gibi.) iki farklı takıma ayrılır: Zula ve Gladyo. Oyuncular, çeşitli silahlar, ekipmanlar ve karakterler arasından seçim yaparak, diğer takıma karşı mücadele ederler.

Zula, düşük sistem gereksinimleri ve hızlı tempolu oynanışıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, Türk kültürü ve coğrafyasına özgü unsurlar içermesi nedeniyle Türkiye'deki oyuncular arasında büyük ilgi görmüştür. Zula Online’da özel oyun içi satın alınabilir öğeler Türk desenlerine sahiptir ve bu nedenle Türk oyuncular arasında Zula item satışı oldukça popülerdir.
Özellikle ucuz Zula skin satın almak istiyorsanız Zula item satışı yapan GameSatış’ı tercih edebilirsiniz.

Zula Oyun İçi Satın Alınabilir İçerikler

 

Zula market üzerinden satın alabileceğiniz birçok silah, karakter ve kozmetik öğe vardır. Eğer Zula Online oyununda Zula hesabınızı iyi bir seviyeye geliştirmek isterseniz Zula parası yani Zula zp yüklemeniz gerekir. Eğer indirimli zula itemleri satın almak istiyorsanız GameSatış e-pin sitesinden zula pazar yeri ziyaret ederek uygun fiyatlı veya ucuz Zula item satışı yapan mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Zula Online oyununda satın alınabilir içerikler şunlardır:

  • Zula Altın: Zula Online oyununda kullanılan sanal bir para birimidir. Oyuncular, Zula Altın ile oyun içindeki çeşitli öğeleri, silahları, karakterleri ve kozmetik eşyaları satın alabilirler. Bu öğeler, oyuncuların oyun deneyimini kişiselleştirmelerine ve daha güçlü silahlar veya ekipmanlarla daha etkili olmalarına yardımcı olur.
  • Zula Hesap Satışı: Oyuncuların kendi Zula Online hesaplarını başka oyunculara satma işlemidir. Oyunda ilerledikçe ve oyun içi öğeler, silahlar, karakterler ve kozmetik eşyalar topladıkça hesapların değeri artar. Bu nedenle, bazı oyuncular, yüksek seviyeli veya değerli öğelere sahip olan hesaplarını başkalarına satarak gelir elde etmeye çalışırlar.
  • Zula Item: Zula Online oyununda kullanılan ve oyuncuların oyun deneyimlerini geliştiren, kişiselleştiren veya değiştiren çeşitli öğelerdir. Bunlar arasında silahlar, karakterler ve kozmetik öğeler yer alır.

Zula Online Sıkça Sorulan Sorular

ZP, XP ve ZA Nedir?

ZP: Zula Parası olarak adlandırılır. Oyun içerisinde kazanılan ZP oynadıkça kazanılabilir.Her maç sonu kazansanız da kaybetseniz de artmaktadır. Oyun içi ZP ile satılan ürünleri almakta kullanılır.


ZA: Zula altını olarak adlandırılır. Zula altınları hem oyun içerisinde kazanılan hem de dışarıdan TL değeriyle satışa sunulan oyun paralarıdır.


XP: Deneyim puanıdır. Birçok oyunda da ödüllendirme sistemi olarak kullanılan XP dahilinde seviye atlanır.


Zula altın fırsatlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Zula Pass Nedir?

Zula Pass, oyun içinde verilen görevlerin tamamlanması halinde derece atlanılan sistemdir. Her yeni derecede ödül kazanılabilir. Zula'nın dönemsel olarak yeni sezon ile beraber o sezona özel üretilmiş eşyalar da getirir ve Zula Pass sayesinde bu eşyalara sahip olunabilir. Pass ödül sistemindeki ödülleri yalnızca zula pass sahipleri kazanabilir.

Zula Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Zula hesabınızı, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı’na sahip GameSatış üzerinden satışa sunabilirsiniz. Zula hesap nasıl satılır sorusunu internette arayan ve hesabını satmak isteyen kullanıcılar: 

  1.  www.gamesatis.com'a üye olun.
  2.  Üye girişi yapın.
  3.  Sağ üstte yer alan Satış Yap butonuna tıklayın.
  4.  Oyun kategorisi olarak Zula’yı seçtikten sonra hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazın.
  5.  3 adete kadar resim ekleyin.

Zula hesap satışı nasıl yapılır konusunda hesabınızı bu şekilde GameSatış üzerinden ilana koyabilirsiniz.

Zula Hesap Satışı Komisyonları Nasıldır?

Zula hesap satışınızı gerçekleştirmenizin en güvenilir ve kolay yolu GameSatış üye girişinizi yaptıktan sonra mağazanızı onaylamaktır. GameSatış hesap satışları üzerinden %20 komisyon alırken, mağazanızı onaylı mağaza haline getirmeniz durumunda, hesap satışınızın ilanını %10 komisyonlu şekilde vermenize fayda sağlar.