Aion Free To Play Hakkında

AION FREE TO PLAY

İlk olarak 2008 yılının sonlarına doğru Güney Kore’de çıkan ve büyük bir kitleyi kendine bağlamayı başarabilen AION, oyuncularına doyumsuz bir MMORPG keyfi sunuyor.

Aion’un, oyun içinde ulaşım aracı olarak herhangi bir binek hayvanı ya da fantastik bir yaratığı seçmeyip, bunun yerine karakterlere kanat vermesi ve ulaşımın başka bir şeye ihtiyaç duyulmadan bu kanatlarla uçarak yapılması oyuncuların tam anlamıyla gönlünü fethetti. Oyun çıktığı tarihten 1 yıl sonra Kuzey Amerika, İspanya, Avustralya, Singapur ve Rusya’da da sevenlerine sunuldu.

Aion, görsel efektleri ve sinematik tarzıyla da kendi türevleri arasından rahatlıkla sıyrılabilen bir oyun. Rahat ve dinamik bir oyun keyfi veren oyunda, Elyos, Asmodian ve Bulaur adlarında tam 3 farklı ırk bulunuyor. Aion, oldukça büyük ve zengin bir haritaya sahip. Bu da demek oluyor ki bu büyük haritada siz değerli oyuncuları birbirinden farklı yığınla ana görev ve yan görevler bekliyor.

Kolay kolay bitmeyen görevleri ile AION, çok eğlenceli ve aynı zamanda da oldukça gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor sizlere. Aıon’un birbirinden fantastik maceralarla dolu dünyasına sen de katıl.

Herkese bol oyunlu günler diliyoruz.