Ark Survival Evolved - Steam

Ark Survival Evolved - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Ark Survival Evolved - Steam

Ark Survival Evolved - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Ark Aberration   Expansion Pack - Steam

Ark Aberration Expansion Pack - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Ark Extinction   Expansion Pack - Steam

Ark Extinction Expansion Pack - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Ark Scorched Earth   Expansion Pack

Ark Scorched Earth Expansion Pack

Steam Gift

%22
-
+
Oyun Hakkında

Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement tarafından geliştirilip, 29 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sunulan bir hayatta kalma oyunu, Ark: Survival Evolved karşınızda.  
Oyun ilk başladığında, oyuncular kendilerini çıplak, açlıktan canları çıkmış ve donmak üzere bir haldeyken, oldukça gizemli bir adanın kıyısına vurmuş halde buluyorlar. Oldukça zorlu hava şartlarının ortasında hayatta kalmaya devam edebilmek açıkçası pek de kolay olmuyor. Çünkü karnınızı doyurmak ve enerji kazanabilmek için zorlu hava şartlarına rağmen mutlaka avlanmanız gerekiyor fakat dikkatli olmanızda fayda var, her an etrafınızda bulunan vahşi dinozorların avı olabilirsiniz. Ava giderken av olmayın!
Ark: Survival Evolved, oyuncularına gerçekten de içeriği çok zengin bir oyun sunuyor.  Yaşam mücadelesini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz oyunda sürekli kendinizi geliştirmek ve ilerlemek zorundasın. Öncelikle, kendinize bir ev ve içine bir yatak yapmalısınız. Neden mi? Çünkü yapacağınız ev, sizi zorlu hava şartlarından ve vahşi hayvanlara yem olmaktan kurtaracaktır. Ayrıca yapmış olduğunuz yatak da çok işinize yarayacak, oyunda daha rahat ilerlemenizi sağlayacaktır. Yatağınız olduğunda, oyun içinde herhangi bir yerde ölseniz dahi yeniden yatağınızda doğarsınız. Fakat bir yatağınız yoksa eğer oyun sizi haritada herhangi bir yere bırakır ve sıfırdan, çok farklı bir yerde oyuna başlarsınız. Böyle bir durum karşısında sanıyoruz ki kimse mutlu olmaz. 
Oyunu isterseniz tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte girip grup halinde oynayabilirsiniz. Oyun içindeki gelişen teknolojilerle, dinozorları eğitebilmeniz ve eğer isterseniz kendinize dinozorlardan oluşmuş bir ordu kurmanızı sağlayacak olan oyun, bu tür oyun severler için kaçırılmayacak bir fırsat.
Ark: Survival Evolved’ın vahşi dünyası seni de bekliyor. Arkadaşlarınla birlikte hayatta kalma mücadelesine katılabilir, geliştirdiğiniz teknolojinizle farklı gruplara karşı mücadele verebilirsin.
Unutma; ne kadar güçlü olursan, seni yıkmaları da bir o kadar zor olur!

Herkese keyifli oyunlar. 
 

YORUMLAR 17
Miss
09/03/2019
saniyeler içinde teslim , teşekkürler.
09/01/2019
Çok hızlı harika bir site
23/11/2018
çok iyi
17/11/2018
siteniz çok iyi tavsiye ediyorum
17/11/2018
nice
12/11/2018
Muhteşem tşk
12/11/2018
ben böyle hızlı teslimat görmedim.Herşey için teşekkürler
09/11/2018
Herşey Mükemmel
27/08/2018
Mükemmel
20/08/2018
Toplam 17 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları