Oyun Hakkında

Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement tarafından geliştirilip, oyunculara sunulan hayatta kalma oyunu, Ark: Survival Evolved karşınızda.


Ark: Survival Evolved ilk başladığında, oyuncular kendilerini çıplak, açlıktan canları çıkmış ve donmak üzere bir haldeyken, oldukça gizemli bir adanın kıyısına vurmuş halde buluyorlar. Oldukça zorlu hava şartlarının ortasında hayatta kalmaya devam edebilmek açıkçası pek de kolay olmuyor. Çünkü karnınızı doyurmak ve enerji kazanabilmek için zorlu hava şartlarına rağmen mutlaka avlanmanız gerekiyor fakat dikkatli olmanızda fayda var, her an etrafınızda bulunan vahşi dinozorların avı olabilirsiniz. Ava giderken av olmayın!


Ark: Survival Evolved, oyuncularına gerçekten de içeriği çok zengin bir oyun sunuyor.  Yaşam mücadelesini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz oyunda sürekli kendinizi geliştirmek ve ilerlemek zorundasın. Öncelikle, kendinize bir ev ve içine bir yatak yapmalısınız. Neden mi? Çünkü yapacağınız ev, sizi zorlu hava şartlarından ve vahşi hayvanlara yem olmaktan kurtaracaktır. Ayrıca yapmış olduğunuz yatak da çok işinize yarayacak, oyunda daha rahat ilerlemenizi sağlayacaktır. Yatağınız olduğunda, oyun içinde herhangi bir yerde ölseniz dahi yeniden yatağınızda doğarsınız. Fakat bir yatağınız yoksa eğer oyun sizi haritada herhangi bir yere bırakır ve sıfırdan, çok farklı bir yerde oyuna başlarsınız. Böyle bir durum karşısında sanıyoruz ki kimse mutlu olmaz. Oyunu isterseniz tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte girip grup halinde oynayabilirsiniz. Oyun içindeki gelişen teknolojilerle, dinozorları eğitebilmeniz ve eğer isterseniz kendinize dinozorlardan oluşmuş bir ordu kurmanızı sağlayacak olan oyun, bu tür oyun severler için kaçırılmayacak bir fırsat.


Ark: Survival Evolved’ın vahşi dünyası seni de bekliyor. Arkadaşlarınla birlikte hayatta kalma mücadelesine katılabilir, geliştirdiğiniz teknolojinizle farklı gruplara karşı mücadele verebilirsin.

teşekkür ederim hızlı teslimat için teşekkür ederim tekrardan
06/07/2020
başarılı
31/12/2019
SÜLEYMAN YAKUP A. (Ark Survival Evolved - Steam)
sağ olun harika
23/12/2019
YAĞIZ EMİRHAN S. (Ark Survival Evolved - Steam)
Gerçekten çok sevdiğim ve güvenilir bir site.Çok hızlı geldi.Teşekkürler GameSatış Ekibi
02/12/2019
eyvallah
02/08/2019
gayet kaliteli güvenli ve hızlı bir sistem kesinlikle öneririm
04/07/2019
Ürün kütüphaneme gönderildi
21/06/2019
Aldığım şey hemen geldi çok memnunum
20/06/2019
çok kaliteli hızlı ve güvenilir
20/06/2019
güzel
20/06/2019
Toplam 31 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları