Battle Of Empires 1914 1918 - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Battle of Empires: 1914-1918, “Büyük Savaş”ın en kanlı çatışmalarını tekrar yaşatan, hikaye bazlı bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyundaki görevler dönemin en korku salan silahlarından bazılarını da içermektedir. Sabotaj, gizli harekatlar, süngü savaşları, gaz saldırıları, ağır silahlar ve araçlı birlikler.. Savaşa dair herşey Battle of Empires’da!
Battle of Empires: 1914-1918, Birinci Dünya Savaşının gölgesinde geçen oldukça etkileyici bir gerçek zamanlı strateji oyunu olmakla birlikte oyunun şu an ki sürümü altı adet hikaye temalı askeri harekat içermektedir. Oyunun yaratıcıları ise sürekli olarak yeni içerik hazırlayarak oyunu hareketli tutmaktadırlar. Her harekat Büyük Savaşın farklı bir özelliğine ışık tutmakla birlikte, o harekata katılan ülkelerin zorlu çatışmalarını ve hikayelerini de bize göstermektedir. Harekatları ister tek başınıza ister kooperatif modda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ayrıca deneyimli oyuncular, çeşitli oyun modları içeren ve 6 oynanabilir ülkeye sahip olan çok oyunculu savaşlara da katılabilirler. 
Ek olarak, Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarının en büyük çatışmalarından bazılarını içeren birkaç adet çok oyunculu savaş haritası da hediye olarak verilmektedir. 
Oyunun oynanış şekli diğer Men of War bazlı oyunlara oldukça benzemektedir. Adamlarınızı birey, bölük ve fırka olarak kontrol edebilirsiniz. Grafikler ise Büyük Savaşın hem güzel hem dehşet verici yanlarını göstermek için yüksek teknoloji ile tasarlanmıştır. Gerçekçiliği, özgünlüğü ve taktikselliğiyle ön plana çıkan Battle of Empires: 1914 – 1918 oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.
 

Arama sonuçları