Comedy Night

Comedy Night
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Bu zamana kadar bildiğiniz tüm oyun türlerini unutun. Çünkü karşınızda Comedy Night var! Gelmiş geçmiş en değişik, en ilginç, en kendine has oyun olan Comedy Night tek kelime ile inanılmaz bir oyun. Sosyal anlamda çok ileride olan oyunumuz, bizler için eğlencenin kapılarını sonuna kadar aralıyor. 
Oyunumuz bir bar ortamında geçiyor. İnsanlarla beraber siz de orada oturuyorsunuz ve sırası gelen sahneye çıkıp ya şarkı söylüyor ya da başından geçen komik bir olayı anlatıyor, eğer seyircilerden bol alkış alırsanız sahnede kalmaya devam ediyorsunuz. Yok, eğer sizi yuhlamaya başladılarsa derhal sahneden inmek zorunda kalıyorsunuz. 
Comedy Night gerçekten de komediyi en dibine kadar bizlere yaşatıyor. Uygun fiyatı ile de Comedy Night bu eğlenceli dünyasına sizleri de bekliyor.

Herkese bol oyunlu günler diliyoruz. 
 

MUHAMMET EFE A. (Comedy Night)
efsane oyun bence birde gamesatıştan çok hızlı geliyor ve çok ucuz mesela steamdan 9kuruşum eksik olduğu için alamadım ama bu siteye bi baktım param rahat yetiyodu.Teşekkürler GameSatış
29/12/2019
RECEP Ç. (Comedy Night)
güzel
21/12/2019
CİHAN K. (Comedy Night)
Çok hızlı ve güvenilir
28/10/2019
ÜMÜT GÖKŞEN Y. (Comedy Night)
önceki acemiliğimi atlattım ve gerçekten hızlı olduğunu gördüm ayrıca güvenilir ve ucuz da bundan sonra oyunlarımı burada almayı planlıyorum
14/05/2019
SAMED YASİN B. (Comedy Night)
Hızlı güvenilir
14/05/2019
ALİ EREN Ö. (Comedy Night)
Sertaç Zayimoğlu twitch kanalının önerisi üzerine burdan alışveriş yaptım .
21/03/2019
Toplam 6 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları