CSGO Övgü Boost Hakkında

İlk olarak karşımıza 21 Ağustos 2012 yılında çıkan Counter Strike: Global Offensive yani halk arasında CS:GO oyunu Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiş olan bir oyundur. Oyunda birçok özellik yer aldığı gibi farklı platformlarda da aktif bir şekilde oynanabilmektedir. Oyunun sorunsuz oynanabildiği platformlar ise şu şekildedir:

 • Microsoft Windows
 • Mac OS
 • Linux
 • PlayStation 3
 • Xbox 360

Bu platformların hepsinden oyun sorunsuz şekilde oynanabilmektedir. Oyundaki seviyenizi ilerletebilme adına çeşitli botlardan da faydalanabilmeniz mümkündür. Övgü botu oyunda sizlere ilerleme imkanı sağlamakta olan botlardan birisi konumundadır. Csgo övgü satın al işlemlerinizi yerine getirme noktasında ise sitemizde sizlere birbirinden farklı özelliklerde ve fiyatlarda çeşitli botlar sunabildiğimizi görebilirsiniz. Bu botlardan satın alımlarınızı yerine getirebildiğiniz gibi kendi mağazanızı kurarak satış işlemlerinde de bulunabilmeniz mümkündür.

CSGO Övgü Botu Nedir?

Her oyunun içerisinde farklı terimler yer alabildiği gibi oyunların kendilerini geliştirme evresinde farklı özellikler de sağlayabildiğini görebiliyoruz. Csgo övgü botu oyunda yer almakta olan özellikler arasındadır. Bu botun ne olduğu merak edilmekte olan özellikler arasındadır. Övgü botu sisteminin kullanılmasının sebebi ise; yaşanmakta olan bazı hilelerden dolayı veya yapılmakta olan hareketlerle beraber güven faktörü düşebilmektedir. Bu bot ise sizlere düşen güven puanının iyileştirilebilmesi için kullanılmaktadır.

Cs go övgü boost kullanılarak almış olduğunuz yüksek puanlar sizlere seviyenizi daha iyi seviyeye getirebilme imkanını da sağlamaktadır. Oyunda sizlere verilmekte olan güven faktörünün yüksek olması oyunlarınızı oynarken daha kaliteli oyuncularla beraber oynayabilme imkanını da sağlamaktadır. Oyunlarınızı ne kadar kaliteli oyuncularla beraber oynarsanız oyundan alacağınız zevk de daha yüksek olacaktır. Daha önceden güven faktörü düşen oyun severler bu botu kullanarak seviyelerini daha iyi seviyeye getirebilmektedir.

CSGO Övgü Botu Fiyatları

Cs go övgü seviyenizi artırmak istediğiniz noktada bot satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Övgü botlarının fiyatları ise değişim gösterirken farklı seviyelerde farklı ücretlerle sunulabilmektedir. Cs go övgü botu sitemizden almak istediğiniz noktada sizlere genel anlamda sunulan botların şu şekilde olduğunu görebilirsiniz:

 • Yeşil faktör paketi (1 saatte): 29.90 TL
 • Yeşil faktör paketi: 10 TL
 • 300 övgü boost hizmeti: 13.50 TL
 • 450 övgü boost hizmeti: 19.90 TL
 • 375 övgü boost hizmeti: 44.90 TL
 • 90 övgü paketi: 12.49 TL
 • 600 övgü yeşil faktör: 71.99 TL

Sizlere farklı oranlarda övgü botları sunulmaktadır. Bu botların görmüş olduğunuz gibi farklı ücretleri bulunabildiği gibi sitemizden sizlere en uygun olan övgü paketini seçerek siparişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Övgü botlarını sitemizden satın alabilme yoluna gidebileceğiniz gibi aynı zamanda bu botların satışlarını da yerine getirebilmeniz mümkündür. Sitemizde yer almakta olan mağazalardan bu işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

CSGO Botları Nasıl Kullanılır?

Cs go övgü satın al işlemlerinizle beraber bu övgü botunu nasıl kullanabileceğinizi merak edebilirsiniz. Övgü boostlarının satın alınmasını sitemiz üzerinden yerine getirebilirsiniz. Satın alma işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada ödemenizi de yapmanızla beraber almak istediğiniz boost hesabınıza yansıtılacaktır. Ödeme evresinde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile taksitli ödeme
 • Havale ya da EFT
 • Innial Kart

Satın alımlarınızı yerine getireceğiniz sırada bu ödeme yöntemlerini kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilmeniz mümkündür. Sipariş işlemleri 7 gün 24 saat yerine getirilebilirken müşteri hizmetleri bölümümüz 09.00 ile 02.00 arasında aktif olduğu için bu süreç arasında bizimle de iletişime geçebilmeniz mümkündür. Sitemizin en büyük özelliklerinden birisi; hızlı teslimat imkanı sağlaması ve güvenilir ödeme imkanı sunmasıdır.

CSGO Hesap Satın Alma

Oyunlara ilk başladığınız evrede temel seviyeden başlamak istemeyeceğiniz gibi özellikle oyunda tecrübeniz bulunuyorsa farklı hesaplar alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Cs go övgü boost yapılmış hesaplar alabileceğiniz gibi farklı seviyelerde olan çeşitli hesaplar da alabilirsiniz. Bir oyun hesabı alacağınız noktada özellikle alacağınız hesabın gelişmişlik seviyesine dikkat etmeniz gerekir.

Sitemizde sizlere yüzlerce CS:GO hesabı sunmakta olduğumuz için bu oyunlar arasından istediğiniz seviyedeki oyunların siparişlerini verebilirsiniz. Oyunları seçebilmeniz adına mağaza bölümünden filtrelemeleri yaparak buna göre siparişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Hesapların seviyeleri, skinleri alımlarınızdan önemliyken sizlere genel anlamda sorunsuz hesapları sağlamaya firma olarak dikkat ediyoruz.

CSGO Skinleri

Oyunlarda silah görünümlerini daha özel hale getirmek istediğiniz sırada oyunlarda yer alan skinleri kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Skin özelliği genellikle bütün oyunlarda yer alırken oyunların sağlamış olduğu seçenekler değişim gösterebilmektedir. CS: GO oyununda yer alan skinleri sitemizden en uygun fiyatlara alabilmeniz mümkündür. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz bazı skinler ve özellikler ise şu şekildedir:

 • AK-47 Fire Serpent: 3.500 TL (steam fiyatı: 8.000 TL)
 • StatTrak Butterfly Knife: 5.800 TL (Steam fiyatı: 9.118 TL)
 • Gut Knife: 699 TL (Steam fiyatı: 1.054 TL)
 • Sticker I Jks (Foil): 46.50 TL (Steam fiyatı: 65.06 TL)
 • Specialist Gloves: 2.100 TL (Steam fiyatı: 2.939 TL)

Sizlere sadece bazı skin’lerin fiyatlarını sunduk. Sitemizde yüzlerce skin yer aldığı için bunlar arasından istediğiniz skini bulabilmeniz mümkündür. Fiyatlar ise hepsinde Steam Market’e göre daha uygun bir fiyat üzerinden sunulmaktadır.

CSGO Övgü Boost Sıkça Sorulan Sorular

CS GO övgü ne işe yarar?

CS:GO övgü, güven faktörünü belirtmektedir. Oyuncuların sıklıkla merak ettiği CS GO övgü ne işe yarar, CS GO övgü ne işe yarıyor gibi soruların yanıtı kısaca böyledir. CS:GO’da rapor edildiğinizde güven faktörü düşerken, övgü ile güven faktörünü yükseltebilirsiniz. GameSatış oyuncu pazarı CSGO Övgü Boost kategorisinden ihtiyacınıza göre övgü satın alabilir ve oyun içi övgü sayınızı yükseltebilirsiniz.

CS GO övgü nasıl yapılır?

CS:GO övgü, GameSatış üzerinden satın alınarak yapılabilir. GameSatış oyuncu pazarı CS:GO Övgü Boost kategorisinde ihtiyacınıza göre ilanlar filtrelenebilir ve en uygun fiyatlara satın alınabilir. CS GO övgü nasıl yapılır sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz. Güven faktörünüzü arttıracak CS GO Övgü Boost ilanlarını ihtiyacınıza göre filtreleyerek şimdi incelemeye başlayabilir ve satın alabilirsiniz.