Dead Effect 2 - Steam

Dead Effect 2 - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Dead Effect 2, oldukça beğeni toplayan Dead Effect oyunun devam oyunudur. Bu aksiyon bilim kurgu nişancı oyunu, harika grafikler, zengin hikaye anlatımı ve RPG ögeleriyle alışageldiğimiz birinci kişi nişancı oyunlarının sınırlarını zorluyor. 
İster kendi temponuzda tek kişilik görevler üzerinde çalışın ister arkadaşlarınızla kooperatif modunda oynayın ister çok oyunculu modda PvP yapın. Karakterinizi eğitin ve geliştirin, oyundaki sayısız silah, zırh ve vücut implantlarını toplayın ve yükseltin ve canavarların bastığı geminin kontrolünü elinize alın. 
Kahramanınız siz oynadıkça adapte olur, büyür ve gelişir. En iyi zırhı seçerek daha iyi gelişmelerine yardımcı olun! Tabancalar, av tüfekleri, plazma silahları, yaylar, kılıçlar.. ne tarz bir silah kullanmak istiyorsanız oyunda hepsini ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Onlarca farklı zırh setinin arasından sizin oyun tarzınıza uyanını seçin. Özel kabiliyetlere erişim sağlayabilmek için zırh setlerinin her parçasını toplayın. 30’un üzerindeki farklı özel yeteneğin arasından kahramanınız için en doğru olanını seçin. Performansınızı arttırmak için yüksek teknolojili vücut implantlarını deneyin.
Koloni gemisi bakım odalarından oksijen bahçelerine kadar değişik birçok oda içermektedir. Karanlık köşeleri de unutmamak lazım! Bu depresif ortamın göz alıcı grafiklerinin tadını çıkarın. Ana hikaye ile tüm gemiyi keşfe çıkın. Gemide yalnız olmadığınızı da biliyorsunız. Dışarıda hem arkadaşlarınız hem düşmanlarınız var ve ne yazık ki arkadaşlarınızın sayısı tahmin ettiğinizden de az. Zombiler, askerler, sayborglar, mutantlar, mekanik köpekler ve dronlara karşı gücünüzü test edin.  Düşmanlarınızla tek başınıza savaşarak uzun süre hayatta kalamazsınız. Arkadaşlarınızı size yardıma çağırın ve kooperatif çok oyunculu modda birlikte oynayın. Dead Effect 2oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hızlı, ucuz ve güvenilir. Uygun oyunlar ve güvenli teslimat için teşekkürler Game Satış.
30/01/2019
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları